Prodej bezpečnostní obuvi Strážnice, Jihomoravský kraj

VM Footwear s.r.o.

Prodej bezpečnostní obuvi Strážnice, Jihomoravský krajZadavatelem microsite je firma VM Footwear s.r.o.Prodej bezpečnostní obuvi Strážnice, Jihomoravský kraj

Prodejem, dovozem a distribucí bezpečnostní, pracovní a outdoorové obuvi na území České a Slovenské republiky se zabývá společnost VM Footwear s.r.o. se sídlem ve Strážnici v Jihomoravském kraji.Naše jihomoravská společnost VM Import s.r.o. se zabývá prodejem, dovozem a distribucí bezpečnostní a outdoorové obuvi.

Bezpečnostní obuv prodáváme prostřednictvím regionálních obchodních partnerů a obchodníků na celém území České a Slovenské republiky.
Prodáváme specializované kolekce pracovní, bezpečnostní a outdoorové obuvi.

V nabídce celokožená a kožená obuv v kombinaci s textilem, anatomicky tvarovaná a antistatická bezpečnostní obuv.
Vybrat si můžete z několika druhů - kotníková obuv, bezpečnostní polobotky, poloholeňová bezpečnostní obuv, bezpečnostní sandály.

Jsme držiteli certifikátu prvního stupně TOP CZECH QUALITY, v celostátní podnikatelské soutěži Nejlepší podnikatel, manažer a firma ČR, v daném oboru.

Kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu ve Strážnici, okr. Hodonín. Věříme, že si z naší široké nabídky bezpečnostní obuvi a pracovních oděvů vyberete!
Kompletní nabídku naleznete na webových stránkách.

Myslete na bezpečnost a pořiďte sobě a svým zaměstnancům vysoce kvalitní bezpečnostní obuv!
Z naší široké nabídky si určitě vyberete!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pracovní a bezpečnostní obuv, ochranné pracovní pomůcky Jihomoravský ...

Pracovní a bezpečnostní obuv, ochranné pracovní pomůcky Jihomoravský ...

Ochranné pracovní pomůcky, pracovní, bezpečnostní a outdoorovou obuv prodává, dováží a distribuuje společnost VM Footwear s.r.o. se sídlem ve Strážnicí, působící po celé České a Slovenské republice.


Pracovní ochranná obuv Hodonín, Jihomoravský kraj

Pracovní ochranná obuv Hodonín, Jihomoravský kraj

Vývojem, dovozem a distribucí ochranné obuvi a pracovních pomůcek se zabývá společnost VM Footwear s.r.o. se sídlem ve Strážnici, poblíž Hodonína v Jihomoravském kraji.