Zadavatelem microsite je firma Mitsubishi Zlín UNICARS CZ s.r.o.


Bestseller Mitsubishi ASX za super cenu se zárukou kvality

Společnost UNICARS CZ s.r.o. prodlužuje AKCI a představuje Vám bestseller mezi crossovery - Mitsubishi ASX, který můžete mít za skvělou cenu od 369 000 Kč.Přijďte navštívit naší společnost UNICARS CZ a pořiďte si Mitsubishi ASX za super cenu se zárukou kvality. Vítěz prestižního srovnávacího testu Auto 7 je šitý přesně na míru Vašemu životnímu stylu - mimořádně nízká kombinovaná spotřeba pouhých 5, 6l/100km a velký zavazadlový prostor o objemu 488l jsou jen malou ukázkou toho, jak tento vůz dokáže uspokojit Váš aktivní život.

Model ASX se pyšní dynamickým stylem a moderními technologiemi, využívá volitelného pohonu 4x4 a nejen ženy na něm ocení asistenta rozjezdu do kopce či parkovací kameru.

Pro Vaši maximální bezpečnost a pohodlí je automobil Mitsubishi ASX vybaven 7 airbagy, klimatizací, zvýšeným posedem a zešikmeným tvarem kapoty, který Vám umožní lepší výhled na silnici.

Neváhejte a přijďte si tuto jedničku mezi crossovery osobně prohlédnout do společnosti UNICARS CZ s.r.o. ve Zlíně! Těšíme se na Vaši návštěvu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Mitsubishi Outlander - velké auto za málo peněz

Mitsubishi Outlander - velké auto za málo peněz

Společnost UNICARS CZ s.r.o. je autorizovaným prodejcem vozů značky Mitsubishi ve Zlíně se záručním i pozáručním servisem. Přijďte si k nám vybrat Mitsubishi Outlander - velké auto za málo peněz.
>
>