Zadavatelem microsite je firma FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r.o.


Hydraulické oleje, maziva, oleje, Strančice, Praha

Nakupte hydraulické oleje a maziva u firmy Fuchs – oil, s nejširší nabídkou olejů a maziv v České republice.Hydraulické oleje a maziva prodej Praha


Automobil, kamion, ale i další pojízdná technika vyžadují pravidelnou a důkladnou péči. Bez správných olejů a maziv váš plechový miláček velmi brzy přestane správně fungovat a problém je na světě.

Firma Fuchs – oil má něco pro každého. Nabízíme oleje a maziva využitelné napříč obory v automobilovém průmyslu, ale i ve stavebnictví a zemědělství. Postaráme se tak o osobní auta, kamiony, pracovní stroje i motocykly. V nabídce máme také kvalitní hydraulické oleje, které ochrání každý hydrostatický systém před opotřebení a korozí.

V naší práci se vždy spoléháme na kvalitu. Také proto vám nabízíme vysoce výkonná maziva značky TITAN. Tato ucelená řada maziv přináší velmi kvalitní hydraulické oleje pro všechny typy systémů. U nás si můžete vybrat například z těchto druhů hydraulických olejů:

- RENOLIN
- hydraulické oleje LHM
- TITAN HYD
- hydraulické oleje TITAN ZH

V případě, že v naší široké nabídce mazadel tápete, je tu pro vás náš poradenský servis. Rádi vám s výběrem vhodného produktu pomůžeme a vysvětlíme jeho použití. Ve firmě Fuchs – oil totiž olejům a mazivům skutečně rozumíme.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Průmyslová maziva, oleje a technologické kapaliny Praha pro bezporuchovost strojů

Průmyslová maziva, oleje a technologické kapaliny Praha pro bezporuchovost strojů

Pro bezporuchový chod průmyslových strojů ve všech odvětvích je naprosto zásadní použití kvalitních průmyslových maziv, olejů a technologických kapalin, které nabízí FUCHS OIL CORPORATION (CZ) Praha.


Maziva ke speciálnímu použití Praha – více než 1000 speciálních produktů

Maziva ke speciálnímu použití Praha – více než 1000 speciálních produktů

Více než 1000 produktů a maziv s vysokým výkonem a spolehlivostí určených ke speciálnímu použití napříč různými oblastmi nabízí společnost FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r.o. se sídlem v Praze.
>
>