Froté prostěradla od českého výrobce, e-shopNabízíme široký výběr prostěradel vysoké kvality. To vše z poctivé české výroby. Jsme společnost s více než dvacetiletým působením na trhu.

Froté prostěradla nejlepší kvality od českého výrobce. Příjemný a měkký materiál vám lehce navodí atmosféru ke spánku. Pohodlného ležení na froté prostěradlech se nebude jen tak chtít vzdát. Společnost JK-Plet a jeho e-shop je tu pro vás.

Nabízíme široký výběr prostěradel vysoké kvality. To vše z poctivé české výroby. Jsme společnost s více než dvacetiletým působením na trhu. Součástí JK-Plet je i vlastní rotorová přádelna, která nám umožňuje vyrábět ložní prádlo nejvyšší kvality.

Stalo se vám už, že jste obcházeli jeden obchod za druhým a nemohli jste si vybrat žádné vhodné prostěradlo? Například kvůli jeho nevhodné velikosti nebo barvě? To se vám u JK-Plet nestane! Nabízíme totiž kompletní sortiment rozměrů nejen froté prostěradel. Nezapomínáme ani na barvy, a proto naše froté prostěradla vyrábíme v celobarevném provedení, nebo v kombinacích barev melé a batiky. Pokud v sortimentu froté prostěradel na našich webových stránkách nenajdete prostěradlo takových rozměrů, jaké potřebujete, nezoufejte. Zabýváme se také zakázkovou výrobou a froté prostěradlo přesně podle vašich představ vyrobíme během krátké doby. Nabízíme atypická elastická prostěradla libovolných rozměrů i tvarů. Do tunelu froté prostěradla všíváme gumu, takže výměna prostěradla je bezproblémová.

Nabízíme vám dva základní druhy froté prostěradel:

- Froté standard - froté úplet skládající se z 80% z bavlny a z 20% z PES, v základu PES najdete hedvábí 75dtex
- Froté LUX - stejný poměru bavlny a PES jako u varianty standard, je zde však obsaženo více hedvábí (100dtex)

Vybírejte froté prostěradla z našeho e-shopu. Najdete tam froté prostěradla pro jednolůžka, dvojlůžka i atypická prostěradla. To vše za výhodné ceny.Zadavatelem microsite je firma 

Ing. Stanislav Jakoubek JK - PletKontaktujte nás
captcha

Související microsite
Záclony krajkové i moderní nebo zatemňující závěsy od Záclony Ladislav Daněk

Záclony - Ladislav Daněk

Záclony krajkové i moderní nebo zatemňující závěsy od Záclony Ladislav Daněk

Společnost Záclony Ladislav Daněk z Prahy, funguje jako e-shop a v její nabídce najdete kromě záclon i závěsy, sítě proti hmyzu nebo žaluzie.


Vyšívané a protkávané záclony, závěsy, dekorační látky

REGA interier Renáta Gažarová

Vyšívané a protkávané záclony, závěsy, dekorační látky

Vyšívané a protkávané záclony a závěsy dodají vašemu bytu ten správný šmrnc. Proto se obraťte na odborníka v Olomouci - firmu Rega, kde si také vyberete dekorační látky a další doplňky pro interiér.


Moderní záclonové a závěsové tyče s kolejnicemi, oživí a zútulní Váš domov

REGA interier Renáta Gažarová

Moderní záclonové a závěsové tyče s kolejnicemi, oživí a zútulní Váš domov

Zútulněte svůj domov správným výběrem záclonových tyčí a kolejnic od odborníků z Rega interier Olomouc. Najdete u nás dekorativní tyče různých tvarů, velikostí a designových koncovek.


Povlečení žakárové, flanelové, saténové nežehlivé, snadno žehlivé

FRANC spol. s r.o. Velkoobchod bytového textilu Zlín

Povlečení žakárové, flanelové, saténové nežehlivé, snadno žehlivé

Veškeré druhy povlečení můžete zakoupit na prodejně firmy Franc Zlín. Najdete zde snadno žehlivé i nežehlivé tzn. bez žehlení - žakárové, flanelové, saténové i krepové.


Kvalitní antibakteriální matrace v akci 1+1 zdarma!

Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s.

Kvalitní antibakteriální matrace v akci 1+1 zdarma!

Nábytek KAFKA & ŠUBA ze Znojma Vám dodá matraci Řešeto v akci 1+1! Zakupte 1 a dostanete druhou zcela zdarma. Výhodná koupě pěnové matrace pro Váš kvalitní spánek.