Zadavatelem microsite je firma AT Weldsteel s.r.o.


Kovovýroba, povrchová ochrana trubek a profilů, ohýbání plechů.

Povrchová ochrana trubek a profilů, ohýbání plechů a trubek, svařování a řezání kovů od firmy AT Weldsteel s.r.o. v Brně - zakázková kovovýroba.Potřebujete si nechat vyrobit něco z oblasti kovovýroby, která nabízí i povrchovou ochranu trubek? A tak hledáte zaručenou firmu? Pak se obraťte na Jihomoravskou společnost AT Weldsteel s.r.o., kde klientům nabízí dlouholeté zkušenosti v oblasti kovovýroby na zakázku a povrchové ochrany trubek a profilů.
V oblasti kovovýroby se zabýváme výrobou plechových, hliníkových a nerezových svařenců a svařovaných konstrukcí.

Provádíme ohraňování plechů do tloušťky 12mm a délky lišty 3150mm. Provedeme také zkružování trubek a profilů.

Součástí našeho areálu a naší kovovýrobního programu je také prášková lakovna a galvanovna, kde zajistíme povrchovou ochranu trubek a profilů.
Největší výhodou naší společnosti AT Weldsteel s.r.o. je komplexnost strojního vybavení, zkušenosti zaměstnanců, nízké náklady a tím pádem i možnost tvorby nižších cen.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kovovýroba, strojírenské výrobky, ohýbání plechů a trubek

Kovovýroba, strojírenské výrobky, ohýbání plechů a trubek

Kovovýroba, strojírenské výrobky, ohýbání plechů a trubek, zámečnická a karosářská výroba na zakázku od firmy AT Weldsteel s.r.o. v Brně - kvalitní práce zkušených strojírenských pracovníků.


Zakázkové práce - ohraňování, ohýbání a obrábění plechů a trubek

Zakázkové práce - ohraňování, ohýbání a obrábění plechů a trubek

Zakázkové práce - ohraňování, ohýbání, obrábění a řezání plechů a trubek, sváření a kovovýroba od firmy AT Weldsteel s.r.o. v Brně.


Řezání kovů  laserem Brno

Řezání kovů laserem Brno

Hledáte firmu, která se zabývá řezáním kovů laserem? AT Weldsteel s.r.o. sídlící v Brně na ulici Purkyňova se zabývá zámečnickou a karosářskou výrobou na zakázku a provádí řezání laserem. Řezání kovů laserem provádíme, ...


Dělení materiálu-řezání kovů laserem a plazmou, vysoká přesnost řezu

Dělení materiálu-řezání kovů laserem a plazmou, vysoká přesnost řezu

Dělení materiálu-řezání kovů laserem a plazmou, řezání libovolných tvarů a otvorů, vysoká přesnost řezu od firmy AT Weldsteel s.r.o. v Brně.


Svařování konstrukcí - svařovací práce, sváření, svařování

Svařování konstrukcí - svařovací práce, sváření, svařování

Svařování konstrukcí - svařovací práce, sváření, svařování oceli, nerezi a barevných kovů, metody svařování MIG, TIG, CO, MAG od firmy AT Weldsteel s.r.o. v Brně.
>
>
>