Povrchová úprava DELTA TONE od firmy SVUM-CZ, MKS, SEAL, PROTEKT

Povrchovou úpravu kovů navíc nabízíme hned v několika variantách. Vybrat si tak můžete úpravu přesně podle vaší potřeby- SVUM-CZ, s.r.o. Kolín

Povrchová úprava kovů je velmi žádanou oblastí nejen v automobilovém průmyslu. Ne každá firma je však schopna vyhovět přísným požadavkům, které jsou na tento obor kladeny. Naše společnost SVUM – CZ však ano. Jako jediní v České republice totiž používáme unikátní metodu povrchové úpravy kovů DELTA – MKS.
Povrchová úprava kovů metodou DELTA MKS má řadu výhod. Především vyhovuje nové ekologické úpravě, která zakazuje používání toxických látek, jako je šestimocný chrom. Naše metoda úpravy kovů je tedy zcela nezávadná, ale přesto účinná. Mezi plusy této metody dále patří výborná teplotní a chemická odolnost a také vysoká antikorozní ochrana. Povrchovou úpravu kovů navíc nabízíme hned v několika variantách. Vybrat si tak můžete úpravu přesně podle vaší potřeby

A jaké možnosti povrchové úpravy kovů nabízíme?

- DELTA-TONE - anorganický základní systém
- DELTA-SEAL - organický finiš (slouží k barevnému označení povrchů, zpomaluje vznik bílé rzi)
- DELTA PROTEKT KL 100 - úprava zabezpečuje větší odolnost vůči červené i bílé rzi, odolnost v solné mlze až 600 hodin
- DELTA PROTEKT VH 300 - povlak na bázi litium-silikon-oxidového polymeru, odolnost v solné mlze až 1000 hodin
- DELTA PROTEKT VH 301 – na rozdíl od VH 300 obsahuje kluzný prostředek, který snižuje tření. Používá se především u závitů. Možnost této povrchové úpravy i u malých a přesných závitů
- DELTA PROTEKT VH 300 a VH 301 GZ - vodou ředitelné, vytvrzování už od 80°C. Při dlouhodobém vystavování teplotě 200°C ještě zlepšuje účinek ochrany.

Metoda DELTA – MKS žádaná nejen v automobilovém průmyslu. Vhodná je také pro úpravu nábytkového kování, instalačních materiálů, plovacích materiálů nebo jiných drobných kovových dílů.Zadavatelem microsite je firma SVUM-CZ, s.r.o.


Jsme spolehlivý výrobce skladového vybavení a technologií. Zaměřujeme se především na regály, regálové systémy a elektrifikované archivy.

Související microsite
Obráběcí centrum, strojní vybavení, 3D měřící stroj
Obráběcí centrum, strojní vybavení, 3D měřící stroj

Základním rozvojem moderního strojního průmyslu jsou obráběcí centra a jejich strojní vybavení. Společnost Zekof, s.r.o. se zaměřuje na kovoobrábění, soustružení, frézování a další obráběcí práce.


Protipožární nátěry - ochrana kovových konstrukcí budov a prvků před vysokými teplotami
Protipožární nátěry - ochrana kovových konstrukcí budov a prvků před vysokými teplotami

Chraňte kovové konstrukce budov před požárem, nejlepším pomocníkem jsou protipožární nátěry chránící před vysokými teplotami, které realizuje společnost Lason CZ s.r.o. se sídlem v Ostravě.


Otryskání suchým ledem - čištěné povrchy zůstávají nepoškozené
Otryskání suchým ledem - čištěné povrchy zůstávají nepoškozené

Otryskání suchým ledem provádí firma ELNA-renovace s.r.o. Je to ekologická, rychlá a efektivní metoda odstraňování různých tipů nečistot. Bez poškození čistěného povrchu.


Tryskání, pískování kovů, ocelových konstrukcí, fasád i dřeva
Tryskání, pískování kovů, ocelových konstrukcí, fasád i dřeva

Tryskání taky známé jako pískování se využívá nejčastěji kovů, ocelových konstrukcí, ale i jiných materiálů. Beton, obkladové desky, fasády, kamen, dřevo.


Tepelné zpracování kovů - žíhání, metarulgie, vytvrzování
Tepelné zpracování kovů - žíhání, metarulgie, vytvrzování

Tepelné zpracování kovů jako je žíhání - metarulgie, vytvrzování probíhá v řízené ochranné atmosféře ve víceúčelových pecích firmy Q.I.P. s.r.o. Brno.