Zadavatelem microsite je firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.


Průmyslové armatury, pohony, pneumatické systémy, výroba pneumatických válců

Pneumatické systémy a průmyslové armatury, výrobu pneumatických válců, krátkozdvihových, nestandardních a bezpístnicových válců zajistí firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. v Opavě.Jste z okolí Opavy a sháníte firmu zabývající se průmyslovými armaturami a pohony?
V tom případě neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o., sídlí v Brně, ale pobočku najdete také v Opavě.
Naše činnost je zaměřena na oblast pneumatických systémů a průmyslových armatur, výrobu pneumatických "ISO" válců, a výrobu krátkozdvihových a nestandardních válců, bezpístnicových válců OSP-P.
Certifikát systému řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2001 (audit provedla společnost ITI-TÜV Praha). Naše firma dodává - pneumatické válce,
lineární pneumatické a elektrické pohony, pomocná lineární vedení, průmyslové tlumiče rázů, koncové snímače, ruční-pneumatické-elektrické ventily, ISO ventily, Ex ventily, PIEZO ventily, úpravné jednotky vzduchu, filtry, regulátory, tlakové maznice, vstřikovací maznice, chladící, absorbční a membránové sušiče, vakuová technika, ejektory,
přísavky PIAB pneumatické rotační motory ATLAS COPCO, šroubení, hadice a rychlospojky a jiné. Neváhejte a oslovte nás.

Více informací na webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pneumatické prvky - lineární pohony, pneumatické válce, vakuové systémy

Pneumatické prvky - lineární pohony, pneumatické válce, vakuové systémy

Pneumatické prvky dodává do České republiky firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. Pneumatické motory, válce, lineární pohony pneu, manipulátory a další.
>
>
>