Zadavatelem microsite je firma Zarges CZ, s.r.o.


Technika pro práci ve výškách, prodej, půjčovna modulové lešení Favorit PrahaJsme velkoobchodní a maloobchodní prodejna a půjčovna techniky pro práci ve výškách, lešení Favorit.
V naší pražské i brněnské prodejně a půjčovně naleznete různé druhy lešení, žebříků, plošin a jejich příslušenství a doplňků.

Nabízíme Lešení FAVORIT, 0, 7 X 2, 0 M
- stabilní lehké pojízdné hliníkové lešení, lze jej dodatečně zvýšit přídavnými moduly, odpovídá normě HD 1004, třída lešení 3, zatížitelnost 200 kg/m2. Výhodou je rychlé sestavení bez potřeby nářadí. Lešení s výškou 8 a 11 m jsou navíc vybavena trojúhelníkovými výškově nastavitelnými podpěrami.

Modulové hliníkové lešení 0, 7x1, 5m; 0, 7x2, 5m; 1, 35x2, 0m - stabilní a lehké pojízdné hliníkové lešení, lze jej dodatečmě zvýšit přídavnými moduly, norma HD 1004, třída lešení 2, zatížitelnost 150 kg/m2, rychlé sestavení bez potřeby nářadí.

Parametry jednotlivých lešení a jejich prodejní ceny nebo ceny za pronájem, naleznete na našich internetových stránkách.

Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši prodejnu a půjčovnu v Praze na ulici Branická.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Velkoobchod, prodejce, dodavatel a půjčovna beden, boxů, kufrů a přepravek

Velkoobchod, prodejce, dodavatel a půjčovna beden, boxů, kufrů a přepravek

Velkoobchod, prodej, pronájem, půjčování beden, boxů, přepravek, boxů, kufrů, přepravních beden, palet a dalších logistických doplňků zajišťuje firma Zarges CZ, s.r.o., z Prahy.


Prodej a pronájem modulové hliníkové lešení Favorit | Praha

Prodej a pronájem modulové hliníkové lešení Favorit | Praha

Hliníkové lešení Favorit si můžete zakoupit či vypůjčit u firmy Zarges CZ, s.r.o. Jednoduchá manipulace a možnost využití venku i v interiéru.


Prodej a pronájem hliníkové lešení, hliníkové žebříky|Praha

Prodej a pronájem hliníkové lešení, hliníkové žebříky|Praha

Hliníkové lešení, hliníkové žebříky koupíte u firmy Zarges CZ, s.r.o. Dokonce si zde můžete lešení či žebříky vypůjčit. Lokalita Praha a okolí.
>
>