Zadavatelem microsite je firma T.U.S. s.r.o. Třebíčské uhelné skladyKvalitní dlouhohořící německé brikety,sortiment uhelných paliv

Kvalitní dlouhohořící německé brikety seženete v Třebíčských uhelných skladech od firmy T.U.S. s.r.o. v Krahulově na Vysočině.Potřebujete sehnat kvalitní brikety s dlouhou dobou hoření? Společnost T.U.S.s.r.o. nabízí dlouhohořící brikety z Německa za skvělé ceny!

Neváhejte a pořiďte si německé brikety s vysokou výhřevností a odolností proti vodě.

Brikety lze skladovat ve vyšší vrstvě, nehrozí jejich samovznícení. Je z nich nižší obsah prachu a zbytek popelovin. Dlouhohořící německé brikety lze použít i na topení v krbech.

Kvalitní tvrdé brikety hoří pomalu a dlouho (výhřevnost 19 MJ/kg), díky tomu vytápí dům celou noc bez přikládání.

Dlouhohořící brikety můžete zakoupit na obou pobočkách naší společnosti na Vysočině, ať už v Jaroměřicích nad Rokytnou, tak i v Krahulově nedaleko Třebíče.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kvalitní a dlouho hořící německé brikety s vysokou výhřevností - prodej, dodávka

Kvalitní a dlouho hořící německé brikety s vysokou výhřevností - prodej, dodávka

Kvalitní a dlouho hořící německé brikety vás opravdu zahřejí. A kde je seženete? Ve společnosti T.U.S. s.r.o. - Třebíčské uhelné sklady. Zajistí vám jejich prodej i dodávku.


Vánoční sleva na uhelná paliva - uhlí, koks, brikety, palivové dřevo

Vánoční sleva na uhelná paliva - uhlí, koks, brikety, palivové dřevo

Využijte mimořádných vánočních slev na uhelná paliva! V Třebíčských uhelných skladech T.U.S. s.r.o si vyberete uhlí, koks, brikety nebo palivové dřevo dle vašich potřeb za skvělé ceny!


Prodej stavebních písků - betonářský a omítkový písek,  zahradní oblázky, kačírek

Prodej stavebních písků - betonářský a omítkový písek, zahradní oblázky, kačírek

Na prodej kvalitních stavebních písků je zde firma T.U.S. s.r.o. - Třebíčské uhelné sklady. Potřebujete betonářský či omítkový písek, zahradní oblázky nebo kačírek? U nás si vyberete vše!


Prodej uhelných paliv - sklad palivového dřeva, briket, uhlí, koksu

Prodej uhelných paliv - sklad palivového dřeva, briket, uhlí, koksu

Na prodej uhelných paliv se zaměřuje firma T.U.S. s.r.o. na Třebíčsku - navštivte náš sklad, kde si vyberete palivové dřevo, brikety, hnědé, černé i kovářské uhlí nebo koks.
>
>