Kamenictví Karel Otruba

Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBAZadavatelem microsite je firma Kamenictví Karel OtrubaKamenné kuchyňské desky, obklady krbů, parapety, schody

Kamenné kuchyňské desky, obklady krbů, parapety nebo schody jsou dnes moderním doplňkem do rodinných domů, bytů i chat. Kamenictví Karel Otruba v Prostějově vám vyrobí vše na míru dle vašich představ.kamenné kuchyňské desky Prostějov


Víte, že kámen v parném létě ochladí místnost a že se jedná zřejmě o nejodolnější materiál s nejdelší životností, který může být využit v interiérech domů, bytů či kanceláří? Kámen má nespočet výhod, jakými jsou například jedinečná atmosféra, maximální odolnost a dlouhá životnost bez sebemenší známky opotřebení.

Každý kámen má však jedinečné vlastnosti, díky kterým je měkčí, tvrdší anebo lesklejší. Záleží jen na vašich přáních, představách a vkusu, který kámen si pro svou kuchyňskou pracovní desku či schody vyberete. Kamenné kuchyňské pracovní desky, parapety, schody i obklady krbů vyrábíme z těchto materiálů:

- různé druhy žuly
- mramor
- pískovec
- liberecká žula
- tisská žula
- i dalších kameny dovážené ze zahraničí, především pak od italské firmy Ca´D´ORO.

Kamenné kuchyňské desky, parapety, schody i obklady krbů jsou stále v kurzu a pravděpodobně se nikdy nestanou nemoderními. Kámen je nadčasový a dokáže z teplého pokoje vytvořit místnost alespoň o pár stupňů chladnější a z průměrného nezajímavého pokoje designově zajímavý a zářící klenot vašeho domova.

Naši šikovní řemeslníci vám přesně podle vašich představ vytvoří skvělý doplněk interiéru, který vám budou všichni závidět. Investice do kamene nejen v podobě kamenné kuchyňské desky se rozhodně vyplatí. V Kamenictví Otruba nedaleko Prostějova pro vás vytvoří originální kamennou kuchyňskou desku, parapety, schody i například obklady krbů podle vašeho přání.

Přestože Kamenictví Otruba bylo založeno už v roce 1924, držíme pořád krok s dobou a neustále zdokonalujeme svou výrobu a sledujeme módní trendy v oblasti kamenných kuchyňských desek a dalších výrobků z kamene. Dopřejte svému domovu či kanceláři punc luxusu a jedinečnosti!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Tradiční a kvalitní kamenosochařské práce –  kamenné obklady krbů

Tradiční a kvalitní kamenosochařské práce – kamenné obklady krbů

Kamenný obklad krb, který zútulní Váš domov a dodá Vašemu interiéru šmrnc, Vám zajistí Kamenictví Otruba v Plumlově.


Kamenné kuchyňské desky dodají vaší kuchyní luxus a eleganci

Kamenné kuchyňské desky dodají vaší kuchyní luxus a eleganci

Pokud chcete vaši kuchyni dodat originální vzhled, luxus a eleganci, pak jsou pro vás kamenné kuchyňské desky od Kamenictví Otruba jako stvořené. Jsou velmi hygienické, ale také jednoduché na údržbu.


Kamenictví s tradicí - kamenosochařské práce na míru

Kamenictví s tradicí - kamenosochařské práce na míru

Chcete mít kuchyňskou desku, která bude vynikat svým designem a jednoduchou údržbou? Oslovte kamenictví s tradicí, kde vám vyrobí desku na míru, dle vašich představ.


Kamenné kuchyňské desky na míru - pracovní deska z kamene

Kamenné kuchyňské desky na míru - pracovní deska z kamene

Chcete-li mít pracovní desku z kamene, která bude odolná a bude se dobře udržovat, pak vám ji Kamenictví Karel Otruba v Prostějově vyrobí- zaměřuje se na kuchyňské pracovní desky z mnoha druhů kamene.


Kamenné schody jsou praktickým a estetickým doplňkem - zaměření, výroba

Kamenné schody jsou praktickým a estetickým doplňkem - zaměření, výroba

Nechte si vyrobit kvalitní kamenné schody, které budou praktickým i estetickým doplňkem vašeho domu nebo zahrady. Kamenictví Karel Otruba má s výrobou kamenných schodů již dlouholeté zkušenosti.


Pomníky a hroby z přírodního kamene vám vyrobí kamenictví s dlouholetou tradicí v Prostějově

Pomníky a hroby z přírodního kamene vám vyrobí kamenictví s dlouholetou tradicí v Prostějově

Kamenné pomníky a hroby z přírodního kamene jsou věčnou a důstojnou památkou na zesnulé. Kamenictví s dlouholetou tradicí Karel Otruba u Prostějova vám zhotoví pomníky dle vašeho přání.


Kamenné bytové doplňky, parapety, schody, krby - kvalitní kamenické práce

Kamenné bytové doplňky, parapety, schody, krby - kvalitní kamenické práce

V dnešní době se stávají trendem kamenné bytové doplňky, které oživí váš byt i dům. Kamenictví Karel Otruba provádí kvalitní kamenické práce a vyrobí vám parapety, schody i krby dle vašeho přání.
>
>
>