Zadavatelem microsite je firma AUTOGAS-DESTASERVIS s.r.o.Prodej, pronájem vysokozdvižné vozíky, VZV Hodonín, Jihomoravský kraj

Společnost AUTOGAS DESTA SERVIS poskytuje prodej manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků značek DESTA a HYUNDAI. Vybrat si můžete z nových, použitých nebo repasovaných VZV.Prodej a servis manipulační techniky, to je jihomoravská firma AUTOGAS DESTA SERVIS!

Zabýváme se nejen prodejem, ale i pronájem a servisem manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků, VZV.

Nabízíme vysokozdvižné vozíky a poradíme při výběru dle jejich využití a přání zákazníka.

Jsme autorizovaný prodejce vysokozdvižných vozíků tradičního českého výrobce manipulační techniky DESTA - ČZ Strakonice - elektrické a terénní vozíky a HYUNDAI - čelní vysokozdvižné vozíky s elektrickým pohonem, spalovacím dieselovým motorem nebo pohonem na plyn, tažné a plošinové vozíky s elektrickým pohonem.

V případě zájmu o koupi nebo pronájmu vysokozdvižného vozíku - VZV, neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu ve Bzenci v okrese Hodonín.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pohon LPG, přestavba vozidel na LPG, seřízení LPG Bzenec, Hodonín

Pohon LPG, přestavba vozidel na LPG, seřízení LPG Bzenec, Hodonín

AUTOGAS DESTA SERVIS z Bzence zajišťuje přestavby na pohon LPG, jejich servis a montáž nebo stanici LPG. Ve stanici je možno zakoupit i propan-butanové láhve.


Prodej, servis manipulační technika Bzenec, Hodonínsko

Prodej, servis manipulační technika Bzenec, Hodonínsko

Prodej a servis VZV a manipulační techniky pro Vás zajišťuje společnost AUTOGAS DESTA SERVIS, která sídlí v Bzenci nedaleko Hodonína.