Zadavatelem microsite je firma iMi Partner, a.s.


Reklamní trička, potisk, e-shopReklamní trička, potisk, e-shop


Reklamní trička s potiskem jsou velmi oblíbenou formou, jak potěšit své stávající zákazníky, novináře anebo jak nalákat zákazníky nové. U iMi Partner si můžete nechat potisknout reklamní trička nejrůznější kvality, střihů i barev. Nabízíme vám komplexní služby spojené s výrobou reklamních triček s potiskem pod jednou střechou. Při výrobě reklamních triček se maximálně snažíme naplnit vaše přání a představy. nechte si vyrobit reklamní trička včetně potisku na míru.

Nejdříve si vyberete, zda chce reklamní trička dámská, pánská nebo dětská, bez rukávů, s krátkými či dlouhými rukávy, kvalitnější či méně kvalitní trička, funkční či obyčejná. Vybírat si můžete z nebývale široké škály barev, střihů i materiálů reklamních triček.

Co by to ale bylo za reklamní tričko bez kvalitního, zajímavého, originálního a poutavého reklamního potisku? Součástí našich služeb při výrobě reklamních triček s potiskem je tak i tvorba grafických návrhů potisku, z nichž si vyberete ten, který vám nejlépe vyhovuje anebo dodáte grafický návrh vlastní. Reklamní trička s potiskem vyrábíme pomocí těchto technologií tisku / úpravy:

- tamponový potisk
- sítotisk
- transfer sítotisk
- výšivka
- CO2 laser
- sublimace

Pro různé účely jsou vhodné různé typy potisku. Pokud si nejste jistí svým výběrem, poraďte se s našimi zaměstnanci, kteří vám doporučí tu nejlepší variantu ve vámi zadané cenové relaci. Pro své zákazníky děláme maximum. Přesvědčte se sami. Reklamní trička s potiskem od iMi Partner jsou nepřehlédnutelná.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kancelářské a psací potřeby s potiskem

Kancelářské a psací potřeby s potiskem

Reklamní předměty patří k prezentaci většiny úspěšných firem. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli s jejich výběrem. K oblíbeným a praktickým reklamním předmětům patří kancelářské a psací potřeby s potiskem loga, kterých nabízíme široké ...
>
>