Zadavatelem microsite je firma AUTOGAS DESTA SERVIS Olša Luděk


Pohon LPG, přestavba vozidel na LPG, seřízení LPG Bzenec, HodonínChcete-li si nechat přestavit Váš vůz na LPG pohon a hledáte proto firmu která se zabývá přestavbami a seřízením vozidel na pohon LPG pak neváhejte a obraťte se na bzeneckou firmu AUTOGAS DESTA SERVIS nabízející právě služby v oblasti realizace přestavby vozidel na LPG.

Provádíme odborné montáže kvalitních a bezpečných zařízení pro provoz na alternativní palivo LPG do osobních i dodávkových automobilů s benzínovými motory.

Jsme schopní uspokojit všechny klienty, ať už s náročnějšími, tak méně náročnými požadavky - nabízíme čtyři výrobce LPG zařízení pro sekvenční vstřikování LPG.
Samozřejmostí je provádění servisu LPG zařízení - diagnostika, opravy, revize, nastavení a seřízení LPG.

V areálu naší firmy se nachází čerpací stanice LPG s obsluhou, kde můžete zakoupit i propan-butanové láhve - 2kg, 10kg a 33kg.

Chcete-li snížit Vaše náklady na pohonné hmoty až o 40 % a uspořit na silniční dani pro firemní vozidla, neváhejte a navštivte naši provozovnu ve Bzenci, okr. Hodonín.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej, servis manipulační technika Bzenec, Hodonínsko

Prodej, servis manipulační technika Bzenec, Hodonínsko

Autorizovaný prodejce manipulační techniky DESTA a HYUNDAI pro Hodonínsko a jeho okolí! Zabýváme se prodejem, servisem a různými doplňkovými službami v oblasti manipulační techniky. Zakoupit u nás můžete manipulační techniku nejen ...


Prodej, pronájem vysokozdvižné vozíky, VZV Hodonín, Jihomoravský kraj

Prodej, pronájem vysokozdvižné vozíky, VZV Hodonín, Jihomoravský kraj

Prodej a servis manipulační techniky, to je jihomoravská firma AUTOGAS DESTA SERVIS! Zabýváme se nejen prodejem, ale i pronájem a servisem manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků, VZV. Nabízíme vysokozdvižné vozíky a poradíme ...
>
>
>