Pohon LPG, přestavba vozidel na LPG, seřízení LPG Bzenec, Hodonín

AUTOGAS DESTA SERVIS z Bzence zajišťuje přestavby na pohon LPG, jejich servis a montáž nebo stanici LPG. Ve stanici je možno zakoupit i propan-butanové láhve.


LPG pohon Bzenec
Chcete-li si nechat přestavit Váš vůz na LPG pohon a hledáte proto firmu která se zabývá přestavbami a seřízením vozidel na pohon LPG pak neváhejte a obraťte se na bzeneckou firmu AUTOGAS DESTA SERVIS nabízející právě služby v oblasti realizace přestavby vozidel na LPG.

Provádíme odborné montáže kvalitních a bezpečných zařízení pro provoz na alternativní palivo LPG do osobních i dodávkových automobilů s benzínovými motory.

Jsme schopní uspokojit všechny klienty, ať už s náročnějšími, tak méně náročnými požadavky - nabízíme čtyři výrobce LPG zařízení pro sekvenční vstřikování LPG.
Samozřejmostí je provádění servisu LPG zařízení - diagnostika, opravy, revize, nastavení a seřízení LPG.

V areálu naší firmy se nachází čerpací stanice LPG s obsluhou, kde můžete zakoupit i propan-butanové láhve - 2kg, 10kg a 33kg.

Chcete-li snížit Vaše náklady na pohonné hmoty až o 40 % a uspořit na silniční dani pro firemní vozidla, neváhejte a navštivte naši provozovnu ve Bzenci, okr. Hodonín.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Měření emisí zážehových a vznětových motorů, i vozů s přestavbou na LPG/CNG včetně bezpečnostní revize

Měření emisí zážehových a vznětových motorů, i vozů s přestavbou na LPG/CNG včetně bezpečnostní revize
Službu měření emisí zážehových a vznětových motorů, i vozů s přestavbou na LPG/CNG poskytuje společnost AUTOGAS-DESTASERVIS s.r.o. se sídlem v Bzenci, v blízkosti Hodonína.

Prodej, servis manipulační technika Bzenec, Hodonínsko

Prodej, servis manipulační technika Bzenec, Hodonínsko
Prodej a servis VZV a manipulační techniky pro Vás zajišťuje společnost AUTOGAS DESTA SERVIS, která sídlí v Bzenci nedaleko Hodonína.

Prodej, pronájem vysokozdvižné vozíky, VZV Hodonín, Jihomoravský kraj

Prodej, pronájem vysokozdvižné vozíky, VZV Hodonín, Jihomoravský kraj
Společnost AUTOGAS DESTA SERVIS poskytuje prodej manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků značek DESTA a HYUNDAI. Vybrat si můžete z nových, použitých nebo repasovaných VZV.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTOGAS-DESTASERVIS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTOGAS-DESTASERVIS s.r.o.
destaservis.cz
Adresa

Adresa

U Bzinku 1169
Bzenec 696 81

autogas@destaservis.cz
+420 518 384 014


Najdete nás také zde:

ARES
captcha