Balená voda, nealkoholické nápoje, zásilková služba Praha - přijede za VámiPřepadla vás žízeň a konec pracovní doby v nedohlednu? Objednejte si nápoje přímo do vašeho zaměstnání či bytu! Od toho je tu Z-market, váš on-line dodavatel nápojů a jídla

Z-market funguje jako e-shop s nápoji a jídlem, který nabízí velké množství sortimentu. U nás najdete čerstvé pečivo, cukrovinky, oleje, hořčice, zkrátka všechno, co vás napadne. Staráme se ale také o váš pitný režim. Nabízíme totiž velký výběr nealkoholických i alkoholických nápojů.

Kromě vody, balené v klasických 0, 5 či 1, 5 litrových lahvích, nabízíme také nápoje dodávané v barelech. Proto u nás najdete například přírodní pramenitou či minerální vodu Šumavský pramen, který dodáváme v 11 nebo 18 litrových barelech. V e-shopu společnosti Z-market můžete najít také velký výběr doplňků k barelům:

- chemické čištění
- ruční pumpička
- chlazení a ohřev
- sanitační tablety
- odstraňovač vápníku
- plastové kelímky

Nenabízíme jen alkoholické nápoje, minerální a stolní vody. Nabízíme i další výrobky, které doplňují váš pitný režim. Nabízíme proto také ovocné šťávy, džusy, kávu, čaje, ale také mléčné výrobky a mléko. U nás najdete mléko předních výrobců - Kunín, Tatra, Madeta, Lactel a mnoho dalších.

To vše za výhodné ceny! Využijte také našich speciálních letních slev. Dnes objednáte a do 24 hodin se můžete těšit na vámi objednané zboží. Dodávkovou službu poskytujeme v Praze a blízkém okolí.Zadavatelem microsite je firma 

Z-Market; Food Delivery ServiceCestovní kancelář, zahraniční pobyty i jednodenní poznávací zájezdy.

Cestovní kancelář, zahraniční pobyty i jednodenní poznávací zájezdy

Rostlinná výroba Žďár nad Sázavou, výroba obilovin, olejnin a máku, kukuřice, brambory, řepka.

Rostlinná výroba Žďár nad Sázavou, výroba obilovin, olejnin a máku, kukuřice, brambory, řepka
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Prodej porcovaného čaje CAFE+CO TEA - pro kanceláře a gastronomický provoz

DELIKOMAT s.r.o.

Prodej porcovaného čaje CAFE+CO TEA - pro kanceláře a gastronomický provoz

Prodej porcovaného čaje CAFE+CO TEA je novinkou od firmy DELIKOMAT s.r.o. z Brna. Výběr z klasických černých čajů, přes zelené a bylinné až po ovocné čaje. Pro kanceláře, gastronomický provoz.


Nealkoholické nápoje z velkoskladu – minerálky, džusy nebo i čepovaná kofola za super cenu

L & M nápoje s.r.o.

Nealkoholické nápoje z velkoskladu – minerálky, džusy nebo i čepovaná kofola za super cenu

Firma L & M nápoje s.r.o. se zabývá prodejem nealkoholických i alkoholických nápojů. Nabídka nealkoholických nápojů všeho druhu pro gastronomická zařízení nebo kulturní akce za velkoobchodní ceny.


Výborná pramenitá voda  v barelech od výrobce pocházející přímo z podhůří Beskyd

KONCZANKA CZ s.r.o.

Výborná pramenitá voda v barelech od výrobce pocházející přímo z podhůří Beskyd

Výrobou, distribucí i rozvozem pramenité vody v barelech, která pochází z podhůří slezské části Beskyd, se zabývá společnost KONCZANKA CZ s.r.o. v celém Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji.


Prodej lahodné kávy –  čerstvá zrnková káva značek Alberto, Trieste a Kavamat

Automaty Kavamat Vending s.r.o.

Prodej lahodné kávy – čerstvá zrnková káva značek Alberto, Trieste a Kavamat

Čerstvou zrnkovou kávu Alberto, Trieste a Kavamat pro profesionální kávovary do restaurací, kaváren, kanceláří i pro domácí kávovary nakupujte u společnosti Automaty Kavamat Vending s.r.o. Ostrava.


Mošt vyrobený z čerstvých hroznů, čisté ovocné šťávy bez konzervantů a barviv

VINO HORT s.r.o.

Mošt vyrobený z čerstvých hroznů, čisté ovocné šťávy bez konzervantů a barviv

Množství energie pro všechny holky a kluky – vyzkoušejte Mošt Hort vyrobený z čerstvých hroznů s obsahem 100% ovocné šťávy bez konzervantů a barviv. Objednávka moštu možná přes e-shop vinařství Hort.