Petr Kmoch - odborné malířské a natěračské práce v Karlových Varech
Hledáte spolehlivého řemeslníka v Karlových Varech? Petr Kmoch nabízí širokou škálu malířských, natěračských a tapetářských služeb s dlouholetou praxí. Petr Kmoch je vaším odborným partnerem pro všechny typy malířských, natěračských a tapetářských prací. S více než desetiletou zkušeností v oboru nabízím také štukování, sádrokartonářské a drobné zednické práce. Používám pouze kvalitní materiály a zaručuji vysokou úroveň zpracování.
HRUBINSTAL s.r.o. - komplexní instalatérské práce
Hledáte instalatéry a nevíte na koho se obrátit? Potom je firma HRUBINSTAL s.r.o. pro vás tím pravým řešením. Naše firma provádí kompletní instalační práce. Zajišťujeme rozvody vody, montáže kotlů, ústřední a podlahové topení, rekonstrukce koupelen a bytových jader, Jsme profesionální společnost a zakládáme si na kvalitě odvedené práce.
Roman Nevrkla - betonářské práce
Společnost Roman Nevrkla se specializuje na kvalitní betonářské práce. Firma realizuje betonové podlahy, betonové desky jako jsou například garáže či haly, betonové potěry, česané betony anhydritových podlah a také vybetonování nejrůznějších ploch. Roman Nevrkla je spolehlivým partnerem pro jakékoliv betonářské práce.
David Beran
Firma David Beran se specializuje na zemní a výkopové práce. Společnost realizuje výkopy základů rodinných domů, výkopy základů pro bazény, výkopy inženýrských sítí včetně realizací, včetně pokládky vodovodních přípojek a kanalizací. David Beran také poskytuje demoliční práce menšího rozsahu. Zajišťuje i kontejnerovou přepravu sypkého materiálu.
Miroslav Mikan - MikanStav
Zlín
Podlahy HALODA
Slavkov
Výstavba bytů a domů, stavební rekonstrukce i bourací práce
Zednictví
Ať už se chystáte zrekonstruovat svůj byt, zbourat starý dům nebo postavit dům nový, s naší společností rozhodně nešlápnete vedle. Nabízíme kompletní portfolio stavitelských prací a zajistíme tak neje
Monolitické stropní konstrukce z železobetonových desek
Chcete-li, aby byla Vaše stavba co nejpevnější a nejkvalitnější, musíte kromě zdí a základů pečlivě zvážit také provedení stropů. Monolitické železobetonové stropy Vám zajistí vysokou stabilitu, vyztu
Půjčovna kvalitního lešení pro Vaše stavební práce
Pevné a bezpečné stavební lešení je základ při každé stavební úpravě. Pokud však provádíte stavební práce pouze narázově, pořízení nového lešení může být nemalou položkou v rozpočtu. Proto Vám nabízím
Zážitkové vlaky a nezapomenutelné firemní akce v Praze s Valenta Rail s.r.o.
Specializovaná půjčovna a servis laboratorních a kelímkových pecí v Praze - 003LP, 018LP a 001KP
Záruční i pozáruční servis, opravy chladniček a mrazniček - rychle a spolehlivě
Výrobce reklamních značení a systémů – reklamní prostředky
Moderní veterinární ordinace poskytující kompletní péči o zvířata v České lípě - společně pro zdraví vašich miláčků
SCHULTE INFRA s.r.o.
Plynové nízkoteplotní infrazářiče SCHULTE k vytápění průmyslových a skladovacích hal
Efektivní vytápění průmyslových a skladovacích hal nízkoteplotními infrazářiči SCHULTE. Naše společnost SCHULTE INFRA s.r.o. se sídlem v Uherském Hradišti se zabývá kompletním návrhem a realizací plynových infrazářičů SCHULTE na klíč. Vsaďte na moderní technologii spalování s účinností až 95 %.
Společnost Lutonský Vizovice se specializuje na protipožární nátěry s atestem, nátěry ocelových, dřevěných konstrukcí a provádí také běžné malířské a natěračské práce. Mezi nátěry ocelových konstrukcí spadají nátěry těžkých, středních, lehkých, velmi lehkých, plnostěnných a železničních mostů.Při natírání se používají různé typy barev: - olejové, syntetické, chlorkaučukové, polystyrenové, polymerátové, epoxidové, epoxidehtové, polyuretanové a disperzní.Nátěry kovových stavebních doplňkových konstrukcí se rozumí provedení nátěru zámečnických výrobků barvami: - olejovými, syntetickými, vinilovými .Provádíme také nátěry dřevěných konstrukcí a staveb. Ochrana dřeva proti povětrnostním vlivům je primární funkcí ochranných nátěrů dřevěných konstrukcí. Dnes však již nestačí natřít dřevěnou konstrukci jakoukoliv barvou...nechte si poradit od odborníků.Protipožární nátěry s atestem: - nátěry a nástřiky ve vysoké kvalitě s dlouhou životností - protipožární nátěry na kov a dřevo - zmírňují následky škod způsobené ohněm.
ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o. Čištění fasád Praha
Antikorozní nátěry ocelových konstrukcí hal, mostů, vzduchotechniky a sil
Antikorozního nátěry pro ocelové konstrukce hal, mosty, vzduchotechniku a zemědělské objekty jako jsou např. sila, realizuje společnost ARS z Prahy.
Miroslav Mikan - MikanStav Řemeslné práce Zlín
Rekonstrukce interiéru - montáže SDK, malby, nátěry, obklady, dlažby, podlahy a další řemeslné práce
Společnost Mikan Miroslav provádí prvotřídní řemeslné práce při rekonstrukci interiéru - malby, nátěry, obklady, dlažby, podlahy i montáže SDK. Realizujeme práce ve Zlínském kraji i jiných koutech ČR.
Lason CZ s.r.o.
Protipožární nátěry - ochrana kovových konstrukcí budov a prvků před vysokými teplotami
Chraňte kovové konstrukce budov před požárem, nejlepším pomocníkem jsou protipožární nátěry chránící před vysokými teplotami, které realizuje společnost Lason CZ s.r.o. se sídlem v Ostravě.
STAVNEMO s.r.o. Malířské, natěračské práce Olomouc
Malířské a natěračské práce – aplikace barevných nátěrů v interiéru i exteriéru zkušenými malíři a natěrači
Malířské a natěračské práce menšího i většího rozsahu svěřte do rukou zkušených malířů a natěračů ze společnosti STAVNEMO s.r.o. Provádíme nátěry a výmalbu v interiéru i exteriéru v Olomouci a okolí.
Radek Rajmic malíř, natěrač
Malířské a natěračské práce, tapetování, Radek Rajmic Hodonín
Společnost Radek Rajmic, jenž sídlí v Hodoníně, nabízí malířské a natěračské práce, tapetování a každodenní i finální úklid po práci.