Zadavatelem microsite je firma MANEL, spol. s r.o.Investiční elektrotechnika, výroba rozváděčů, projektování elektrického zařízení

Komplexní činnost v oblasti investiční elektrotechniky provádí firma MANEL, spol. s r.o. ze Šumperka. Zajistíme projektování elektrického zařízení i výrobu a montáž rozváděčů všech druhů.Ve společnosti MANEL, spol. s r.o. zajišťujeme komplexní činnost v oblasti investiční elektrotechniky, MaR, a ASŘTP. Zabýváme se projekcí, výrobou, opravami, montáží, prodejem elektrotechnických zařízení rozvodů elektrické energie technologických celků průmyslových technologií a i v budovách občanské vybavenosti. Vyrábíme a montujeme rozváděče všech druhů.

Investiční elektrotechnika:
- projektování elektrického zařízení
- komplexní elektromontáže
- elektroinstalační práce
- domovní, bytové a průmyslové elektroinstalace
- elektroinstalace v budovách občanské vybavenosti
- výroba, montáž - rozvodná elektrozařízení, nízkonapěťové, kompenzační, bytové rozvaděče, rozvaděče pro automatickou regulaci a řízení
- revize elektrických zařízení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Levné ubytování v Chatě Hubert - Jeseníky i Orlické hory na dosah

Levné ubytování v Chatě Hubert - Jeseníky i Orlické hory na dosah

Pokud se chystáte na hory a chcete zažít příjemnou dovolenou, pak je tu pro Vás levné ubytování v Chatě Hubert, kde budete mít Jeseníky i Orlické hory na dosah.


Výroba a montáž elektrických rozváděčů

Výroba a montáž elektrických rozváděčů

Společnost MANEL, spol. s.r.o. v Šumperku se specializuje na investiční elektroniku - zajistí vám výrobu a montáž elektrických otevřených, částečně krytých, skříňových i atypických rozváděčů.


Elektromontáže - domovní, bytové a průmyslové elektroinstalace

Elektromontáže - domovní, bytové a průmyslové elektroinstalace

Bez elektroinstalací se neobejde žádný objekt. Ve firmě MANEL, spol. s.r.o. ze Šumperka provádí elektromontáže všech druhů. Zabýváme se elektroinstalacemi v domovní, bytové i průmyslové sféře.


Investiční elektrotechnika - projekty silnoproudu, slaboproudu

Investiční elektrotechnika - projekty silnoproudu, slaboproudu

Firma Manel, spol. s.r.o. ze Šumperka podniká v oblasti investiční elektrotechniky. Provádíme veškeré elektroinstalace, projekty silnoproudu a slaboproudu. To však není všechno, umíme toho mnohem víc.