Kouzla a magie, kouzelník, České BudějoviceKouzelník Martin Čejka se zabývá kouzly již od svého dětství. Od 15 let pak nejrůznější kouzla a triky předvádí na různých společenských a zábavních akcích, včetně těch pro děti. I přes své mládí má za sebou již stovky kouzelnických vystoupení různých zaměření.

Velkým plusem kouzelnických vystoupení kouzelníka Martina Čejky je, že se během každé akce snaží ukázat co nejvíce kouzel - žádného zbytečného slovního protahování se u něj tedy nedočkáte. Vždy se snaží volit takové triky a kouzla, které jsou mnohdy skutečně neuvěřitelné - i pokud jste tedy rodilý pragmatik, budete překvapeni.

Kouzelník Martin Čejka se zaměřuje na:

- jevištní vystoupení
- dětská představení
- magie u stolu
- kouzla na přání

U prvního typu kouzlení, jevištních vystoupení, nemusí být ale pravidlem předvádění kouzel přímo na pódiu. Diváci sledují kouzla zepředu a kouzelnický program doprovází moderní hudba. Více než 20 kouzel na sebe navazují a praxí vyzkoušené triky jsou skutečně efektní. Diváci se také v některých částech přímo do kouzel a triků zapojují.
Jevištní vystoupení kouzelníka je jako stvořené pro nejrůznější:
- plesy
- oslavy
- slavnosti

Dalším typem jsou kouzelnická představení pro děti. I zde se opět děti do kouzel aktivně zapojují a samy čarují, případně pomáhají kouzelníkovi třeba s vykouzlením živých hrdliček a podobně. Dětská představení s kouzelníkem jsou vhodná pro:
- školy
- školky
- maškarní plesy
- dětské oslavy

Další možností je pak moderní pojetí kouzel a magie prováděné přímo mezi hosty. Kouzelník prochází v průběhu večera či dané akce přímo mezi jejími účastníky a za přísné kontroly přihlížejících provádí kouzla a triky. Čtení myšlenek, peníze, oheň, ale třeba také ohýbání železa. To jsou iluze, které kouzelník Martin Čejka předvede, a vy se nebudete stačit divit. Tato kouzla se hodí pro firemní akce nebo akce pro klienty.

Kouzelník Martin Čejka pro vás připraví celou řadu kouzel na přání. Neváhejte jej tedy s vašimi přáními z oblasti kouzel kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách. Jen namátkou vybíráme speciality, jako například:

- přenesení člověka na jakékoli místo
- zmizení nevěsty
- objevení narozeninového dortu
- a mnoho dalších kozel a triků

Kouzelník Martin Čejka byl oceněn také na řadě mezinárodních soutěží (první místa a ceny Grand Prix), přičemž většina těchto ocenění náležela nejtěžší kategorii manipulace. Tento mladý kouzelník neustále sleduje světové novinky z oblasti kouzel. Jeho snahou je také změnit typický český pohled na kouzelníka - na rozdíl od něj se totiž nesnaží prezentovat se jako kouzelník ve fraku a cylindru, ale má svůj osobitý styl.

Až tedy budete plánovat dětskou párty nebo zpestření večírku pro své známé, pamatujte: Ve světě kouzel je věše možné!Zadavatelem microsite je firma Martin Čejka Kouzelník České Budějovice


Veškeré podlahy umíme realizovat rychle, odborně a za rozumnou cenu.

Související microsite
Docela velké divadlo vystavuje v kapli Svatého Ducha v Mostě – kostýmy, masky, rekvizity
Docela velké divadlo vystavuje v kapli Svatého Ducha v Mostě – kostýmy, masky, rekvizity

Volné sdružení skvělých herců vystupujících pod názvem Docela velké divadlo, o.p.s. vystavuje v kapli Svatého Ducha v Mostě kostýmy, rekvizity a masky ze svých představení.


Dárkové poukazy KLUBCENTRUM Ústí nad Orlicí – originální tip na dárek
Dárkové poukazy KLUBCENTRUM Ústí nad Orlicí – originální tip na dárek

KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí nabízí zajímavý tip na dárek pro Vaše blízké nebo známé, které byste rádi obdarovali něčím originálním.


Vybavení k pronájmu Praha - pro výstavy, veletrhy, konference, kongresy v řádech tisíců kusů
Vybavení k pronájmu Praha - pro výstavy, veletrhy, konference, kongresy v řádech tisíců kusů

Chystáte se pořádat výstavu, veletrh, konferenci, kongres nebo jinou společenskou akci? Společnost ZÁPŮJČKA.CZ, s.r.o. z Prahy Vám zapůjčí vše potřebné od židlí, stolů po panely a vitríny.


Pro volné chvíle i vzdělávání Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové
Pro volné chvíle i vzdělávání Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové

Naše Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové vás všechny zve na přednášky, pozorování slunce, pozorování planet, pozorování večerní oblohy a další doprovodný programy.


Galaktická stezka s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty
Galaktická stezka s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty

Projděte si galaktickou stezku s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty v naší Mléčné dráze - Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové