Zadavatelem microsite je firma MANEL, spol. s r.o.Investiční elektrotechnika - projekty silnoproudu, slaboproudu

Firma Manel, spol. s.r.o. ze Šumperka podniká v oblasti investiční elektrotechniky. Provádíme veškeré elektroinstalace, projekty silnoproudu a slaboproudu. To však není všechno, umíme toho mnohem víc.Elektrotechnika Šumperk


Společnost Manel funguje na trhu už více než 20 let. Máme spokojené zákazníky z celé České republiky, ale také ze zahraničí. Působíme například v Rusku, Sýrii, Polsku, Holandsku a na Slovensku. Jsme držiteli mnoha náročných certifikátů. A co od nás tedy můžete v oblasti investiční elektrotechniky očekávat? Zpracováváme projekty silnoproudu, slaboproudu nebo řízených soustav. Při zpracovávání projektů bereme v úvahu platné české a evropské normy a používáme potenciálové značení, které umožňuje snadné opravy a dohledání spojů. Dokumentaci vám po dohodě dodáme i vypálenou na disku CD ve standardním formátu (pdf, gip, apod.).

Dále se zabýváme výrobou a montáží těchto rozváděčů:
- nízkonapěťové rozváděče
- kompenzační rozváděče
- rozváděče pro automatickou regulaci a řízení
- bytové rozváděče

Výrobu jednotlivých rozváděčů podřizujeme přání zákazníka. Dodáváme je proto v různých provedeních podle: stupně krytí, napěťové soustavy nebo technologických nároků. Naše rozváděče jsou tak otevřené, částečně kryté, skříňové nebo atypické. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si některé naše zrealizované zakázky.

Provádíme také revize elektronických zařízení. Investiční elektrotechniku navrhujeme a realizujeme v těchto případech:
- domovní a bytové elektroinstalace
- průmyslové elektroinstalace
- elektroinstalace v budovách občanské vybavenosti, jako hotely, banky, apod.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Levné ubytování v Chatě Hubert - Jeseníky i Orlické hory na dosah

Levné ubytování v Chatě Hubert - Jeseníky i Orlické hory na dosah

Pokud se chystáte na hory a chcete zažít příjemnou dovolenou, pak je tu pro Vás levné ubytování v Chatě Hubert, kde budete mít Jeseníky i Orlické hory na dosah.


Výroba a montáž elektrických rozváděčů

Výroba a montáž elektrických rozváděčů

Společnost MANEL, spol. s.r.o. v Šumperku se specializuje na investiční elektroniku - zajistí vám výrobu a montáž elektrických otevřených, částečně krytých, skříňových i atypických rozváděčů.


Elektromontáže - domovní, bytové a průmyslové elektroinstalace

Elektromontáže - domovní, bytové a průmyslové elektroinstalace

Bez elektroinstalací se neobejde žádný objekt. Ve firmě MANEL, spol. s.r.o. ze Šumperka provádí elektromontáže všech druhů. Zabýváme se elektroinstalacemi v domovní, bytové i průmyslové sféře.


Investiční elektrotechnika, výroba rozváděčů, projektování elektrického ...

Investiční elektrotechnika, výroba rozváděčů, projektování elektrického ...

Komplexní činnost v oblasti investiční elektrotechniky provádí firma MANEL, spol. s r.o. ze Šumperka. Zajistíme projektování elektrického zařízení i výrobu a montáž rozváděčů všech druhů.