Kadibudka pronájem, WC servis, suché WC, mobilní toalety, obytné buňkyZabýváme se především pronájmem a prodejem, servisem mobilních WC, kadibudek, pisoárů, suchých WC, mobilních toalet, obytných buněk, ale i mobilního oplocení.

Mobilní toaleta neboli kadibudka je nedílnou součástí jakékoliv akce většího charakteru. Mobilní WC můžete využít na staveništi, na sportovních akcích, na festivalech, ale i pro narozeniny, svatby a další oslavy. Společnost WC Servis nabízí pronájem mobilních kadibudek.

U nás najdete několik druhů mobilních WC tak, abyste si vybrali přesně pro účely vaší akce. V našem sortimentu tak najdete:

- Kadibudka TOP LINE – ideální pro umístění na staveništi nebo na sportovní akce, možnost dlouhodobého i krátkodobého pronájmu, obsahuje pisoár, držák toaletního papíru, odvětrání a možnost dodání zámku

- Kadibudka TOP LINE LEMON – s možností mytí rukou, hodí se pro akce krátkodobého charakteru, obsahuje nádrž na vodu, zásobník s mýdlem a papírovými ručníky, pisoár, držák toaletního papíru. I u této mobilní toalety je odvětrání a možnost dodání zámku.

- Kadibudka VIP plus – ideální pro reprezentativní účely, například pro reklamní účely, volební mítinky, atd., vnější stěny se můžou nechat potisknout libovolným motivem, mobilní toaleta obsahuje možnost mytí rukou, nádrž na vodu, zásobník na mýdlo, papírové ručníky, pisoár, držák toaletního papíru, odvětrávání a možnost dodání zámku

- Invalidní kadibudka – se snadným přístupem pro osoby se sníženou pohyblivostí či imobilní osoby, obsahuje držák toaletního papíru, odvětrávání a možnost dodání zámku

- A mnoho dalších produktů z kategorie mobilní WC

Mobilní toalety společnosti WC Servis využijete všude tam, kde chybí možnost napojení na vodu a odpad. Výběr konání akce tedy nemusíte nikterak omezovat.Zadavatelem microsite je firma 

WC Servis s.r.o.Služby města Náměště nad Oslavou, venkovní služby, ekonomické a technické služby, sportoviště.

Služby města Náměště nad Oslavou, venkovní služby, ekonomické a technické služby, sportoviště

Ocelové konstrukce, zpracování plechů, kovovýroba.

Ocelové konstrukce, zpracování plechů, kovovýroba
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Vývoz žumpy, odpadů, septiků - odvozy a čištění odpadních vod

AGIPP-ILLÍK s.r.o. Vývoz žump a septiků Opava

Vývoz žumpy, odpadů, septiků - odvozy a čištění odpadních vod

Firma AGIPP-ILLÍK řeší odvozy a čištění odpadních vod po celém Moravskoslezském kraji. Zabývá se vývozem žumpy, septiky a odpadů v Opavě.


Prodej kontejnerů a dodávka kdekoli v České republice i na Slovensku

METRANS, a.s. Námořní kontejnery prodej pronájem Praha

Prodej kontejnerů a dodávka kdekoli v České republice i na Slovensku

Ocelové námořní kontejnery na sklady, dílny či archivy od společnosti METRANS, a.s., uspokojíme požadavky okamžitě a kdekoli v České republice i na Slovensku.


Kontejnery na suť a stavební odpad - pronájem

ČERNOHORSKÝ s.r.o. Jeřábnické a zemní práce Opava

Kontejnery na suť a stavební odpad - pronájem

Nejen velkoobjemové kontejnery na suť, stavební odpad i jiné pro vás zprostředkuje a zajistí proslulá firma Černohorský s.r.o., jež své služby poskytuje v oblasti Opavy i Ostravy.


Protiskluzová podložka do vany, Eshop Městec Králové, podložky RIDDER ze syntetického kaučuku

M&K, stavební servis spol. s r.o.

Protiskluzová podložka do vany, Eshop Městec Králové, podložky RIDDER ze syntetického kaučuku

Protiskluzová podložka do vany, Eshop Městec Králové, podložky RIDDER ze syntetického kaučuku v různých barvách, kvalitní podložky co neplavou.


Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

ROBICONT Robert Lučan

Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pronájem kontejneru na odpad, suť v regionu Kroměříž, Zlínský kraj lze domluvit u firmy Robicont. Zajistíme přistavení, odvoz a likvidaci odpadu.