Kadibudka pronájem, WC servis, suché WC, mobilní toalety, obytné buňkyZabýváme se především pronájmem a prodejem, servisem mobilních WC, kadibudek, pisoárů, suchých WC, mobilních toalet, obytných buněk, ale i mobilního oplocení.

Mobilní toaleta neboli kadibudka je nedílnou součástí jakékoliv akce většího charakteru. Mobilní WC můžete využít na staveništi, na sportovních akcích, na festivalech, ale i pro narozeniny, svatby a další oslavy. Společnost WC Servis nabízí pronájem mobilních kadibudek.

U nás najdete několik druhů mobilních WC tak, abyste si vybrali přesně pro účely vaší akce. V našem sortimentu tak najdete:

- Kadibudka TOP LINE – ideální pro umístění na staveništi nebo na sportovní akce, možnost dlouhodobého i krátkodobého pronájmu, obsahuje pisoár, držák toaletního papíru, odvětrání a možnost dodání zámku

- Kadibudka TOP LINE LEMON – s možností mytí rukou, hodí se pro akce krátkodobého charakteru, obsahuje nádrž na vodu, zásobník s mýdlem a papírovými ručníky, pisoár, držák toaletního papíru. I u této mobilní toalety je odvětrání a možnost dodání zámku.

- Kadibudka VIP plus – ideální pro reprezentativní účely, například pro reklamní účely, volební mítinky, atd., vnější stěny se můžou nechat potisknout libovolným motivem, mobilní toaleta obsahuje možnost mytí rukou, nádrž na vodu, zásobník na mýdlo, papírové ručníky, pisoár, držák toaletního papíru, odvětrávání a možnost dodání zámku

- Invalidní kadibudka – se snadným přístupem pro osoby se sníženou pohyblivostí či imobilní osoby, obsahuje držák toaletního papíru, odvětrávání a možnost dodání zámku

- A mnoho dalších produktů z kategorie mobilní WC

Mobilní toalety společnosti WC Servis využijete všude tam, kde chybí možnost napojení na vodu a odpad. Výběr konání akce tedy nemusíte nikterak omezovat.Zadavatelem microsite je firma 

WC Servis s.r.o.Projekční kancelář, architektonický návrh a projektová dokumentace.

Projekční kancelář, architektonický návrh a projektová dokumentace

Investice v energetice, úspora a prodej energie.

Investice v energetice, úspora a prodej energie
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Realizace koupelen a bytových jader Polička, prodej stavebnin, vybavení koupelen, rekonstrukce

BÁRTA - KOUPELNY Bohumír Bárta

Realizace koupelen a bytových jader Polička, prodej stavebnin, vybavení koupelen, rekonstrukce

Realizace koupelen a bytových jader Polička, prodej stavebnin, vybavení koupelen, rekonstrukce koupelen, rekonstrukce bytových jader, fasádnické práce, interiérové přestavby.


Variabilní mobilní kontejnery, výroba, montáž a servis

Modul Container s.r.o.

Variabilní mobilní kontejnery, výroba, montáž a servis

Standardní, obytné, sanitární, skladové i speciální mobilní kontejnery. Možnost využití jednotlivě i jako stavebnicový systém. Kompletní servis včetně montáže na „klíč“.


Zapůjčení kontejnerů na sběr odpadů

HULMAN - kovošrot s.r.o.

Zapůjčení kontejnerů na sběr odpadů

Zapůjčení kontejnerů na kovové odpady a jejich přistavení na stanovené místo v dohodnutém čase zajistí v okolí Brna a Pohořelic společnost HULMAN-kovošrot s.r.o.


Mobilní toalety s možností mytí nebo dezinfekcí

TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.

Mobilní toalety s možností mytí nebo dezinfekcí

Sanitární řešení na parkovištích, akcích i stavbách. Mobilní WC s důkladnou dezinfekcí téměř kdekoli a s možností krátkodobého či dlouhodobého pronájmu zajišťujeme po celé ČR.


Protiskluzová podložka do vany, Eshop Městec Králové, podložky RIDDER ze syntetického kaučuku

M&K, stavební servis spol. s r.o.

Protiskluzová podložka do vany, Eshop Městec Králové, podložky RIDDER ze syntetického kaučuku

Protiskluzová podložka do vany, Eshop Městec Králové, podložky RIDDER ze syntetického kaučuku v různých barvách, kvalitní podložky co neplavou.