Lakování automobilů špičkovou technologií, autolakovna LiberecPoskytujeme komplexní služby spojené s opravami a úpravami automobilů veškerých značek - Safety Car Liberec, s.r.o.

Safety Car Liberec, s.r.o.

V našem sídle poskytujeme veškeré služby spojené s automobily, a proto fungujeme jako autoservis, autolakovna, autoklempírna a další. Jsme smluvními partnery předních českých pojišťoven.

Poskytujeme komplexní služby spojené s opravami a úpravami automobilů veškerých značek. Portfolio našich služeb je tak široké a mimo jiné nabízíme:

- kompletní opravy aut včetně běžného servisu
- klempířské a karosářské práce
- lakování automobilů špičkovou technologií GLASURIT
- bezpečnostní značení skel - pískování
- geometrie na laserovém zařízení

Jsme tu pro vás také v případě, že se stanete účastníky dopravní nehody. Zajistíme odtah havarovaného vozu a místo nehody zabezpečíme. Z vašeho havarovaného vozu uděláme během krátké doby opět plně funkční vozidlo, na kterém nebude jediné škrábnutí. Při opravách používáme vlastní náhradní díly, pneumatiky, plechové i Al disky. Provádíme také kompletní výměnu autoskel. Čeká vás STK? My vás na ni připravíme! Nabízíme špičkový servis té nejvyšší kvality, vynikající svou rychlostí a přijatelnými cenami.

Safety Car Liberec funguje také jako smluvní opravna předních českých pojišťoven. Fungujeme také jako prostředník mezi vámi motoristy a pojišťovnami. Vám tak odpadá spousta starostí a papírování, o které se postaráme my. Navíc opravu vozidla neplatíte vy, budeme ji vymáhat přímo od vaší pojišťovny!

Pro špičkový servis, kvalitní služby, rychlost provedených prací, ochotný personál a komplexní služby navštivte autoservis Safety Car Liberec. Vaše auto vám bude vděčné.Zadavatelem microsite je firma 

Safety Car Liberec, s.r.o.Oční ordinace Rumburk s.r.o., ošetření očí Děčín, vyšetření očního pozadí, zorného pole.

Oční ordinace Rumburk s.r.o., ošetření očí Děčín, vyšetření očního pozadí, zorného pole
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Kvalitní renovace světel šetří vaše náklady

AMT AUTO-SKLA s.r.o.

Kvalitní renovace světel šetří vaše náklady

Buďte chytří a renovujte světla, neplaťte za nehorázně drahou výměnu světlometů - AMT AUTO-SKLA s.r.o. Liberec


Autorizované opravy jednotek DeNOx pro snížení emise výfukových plynů pro celou ČR

TQM - holding s.r.o. Doprava, logistika a servis Opava

Autorizované opravy jednotek DeNOx pro snížení emise výfukových plynů pro celou ČR

Společnost TQM holding s.r.o. Opava jako jediná v ČR provádí autorizované opravy jednotek DeNOx. Jednotky, které vyrábí společnost Bosch snižují emise výfukových plynů u nákladních vozidel a autobusů.


Plnění autoklimatizací profesionální automatickou plničkou Valeo

JOPL s.r.o.

Plnění autoklimatizací profesionální automatickou plničkou Valeo

Pokud hledáte pneuservis, který se vám postará o klimatizaci ve vašem vozidle, navštivte firmu JOPL s.r.o. v Lipníku u Přerova - pro plnění klimatizací zde využívají automatickou plničku Valeo.


Spolehlivý autoservis - opravy  a kompletní servis nákladních aut a návěsů

Lichnovský s.r.o.

Spolehlivý autoservis - opravy a kompletní servis nákladních aut a návěsů

Potřebujete-li rychle a profesionálně opravit nákladní automobil či návěs, můžete se obrátit na autoservis Lichnovský s.r.o. z Kopřivnice, s kterým budete maximálně spokojeni.


Autoservis klimatizace - profesionální údržba, oprava i dezinfekce

Hampl a spol. servis s.r.o. HS autoservis

Autoservis klimatizace - profesionální údržba, oprava i dezinfekce

Autoservis klimatizace zajišťuje společnost Hampl s.r.o., která realizuje její profesionální údržbu, opravu i dezinfekci v okolí Ostravy Svinova.