Zadavatelem microsite je firma Paracelsus s.r.o.


Zdravotní středisko, poliklinika, Litvínov - nestátní zdravotnické zařízení

Bydlíte v Ústeckém kraji či přímo v Litvínově a nevyhovuje vám zdravotní středisko? Pak přejděte k nám, naše poliklinika není zřizovaná státem a poskytuje zdravotní péči občanům i firmám.Zdravotní středisko, poliklinika, Litvínov


Naše zdravotní středisko disponuje poliklinikou s ambulantní a závodní zdravotní péčí, dále provádíme speciální zákroky a naše pacienty léčíme i ve vlastním sanatoriu. Specializujeme se na:

- ambulantní péči: praktičtí lékaři, zubní ordinace, interní a neurologická ordinace, chirurgie, oční, plicní, EEG a RDG vyšetření, biochemie, hematologie a rehabilitace
- závodní péči: preventivní prohlídky, zdravotní dokumentace zaměstnanců, lékařské posudky, zdravotní způsobilost, hygienická opatření a další
- speciální péči: vstupní a výstupní prohlídky, zdravotní průkaz, oprávnění pro jeřábníky a svářeče, zdravotní způsobilost k obsluze kotlů, mimořádné prohlídky a dále

Pacienti si mohou přijít odpočinout a zregenerovat své tělo i do sanatoria, které se nachází v Meziboří v malebné krajině Krušných hor. Zdravotní středisko disponuje kapacitou až 60 lůžek a místo u nás najdou pacienti, které trápí bolesti zad nebo dýchací obtíže, případně mají problémy s páteří, či se léčí po úrazu.

Nabízíme kompletní servis zdravotní péče, o pacienty se u nás starají zaměstnanci s dlouholetou praxí. Klademe důraz na to, aby se u nás klienti cítili příjemně a odpočinuli si. Vybírat si můžete z nejrůznějších relaxačních a rehabilitačních pobytů, které vám sestavíme na míru.

Netrapte se návštěvou vaší staré polikliniky a vyzkoušejte naše zdravotní středisko. Přijďte osobně vyzkoušet naši zdravotní péči, případně ji dopřejte vašim zaměstnancům. Mezi naše spokojené zákazníky patří společnosti Chemopetrol, Unipetrol, či Kapka 97.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Poliklinika Paracelsus Litvínov - ambulance, závodní lékařské preventivní péče

Poliklinika Paracelsus Litvínov - ambulance, závodní lékařské preventivní péče

Poliklinika Paracelsus nabízí ambulantní zdravotní a lékařskou preventivní péči pro firmy a občany z okresu Most. V rámci našeho zařízení poskytujeme kompletní služby.


Sanatorium, rehabilitační služby, zdravotní pobyty Meziboří - rehabilitační a relaxační pobyty

Sanatorium, rehabilitační služby, zdravotní pobyty Meziboří - rehabilitační a relaxační pobyty

Sanatorium “Krásný Potok” v Meziboří od společnosti Paracelsus Vám nabízí rehabilitační a relaxační pobyty pro Vaše zdraví. Všechny služby můžete hradit pomocí zdravotních pojišťoven.
>
>