Konferenční salónky, prostory, ubytování - hotel Pratol Říčany u PrahyPřijeďte odpočívat anebo i pracovat či přednášet a školit se do hotelu Pratol Říčany, který se nachází na jihovýchodním okraji Prahy v městečku Říčany.

Nabízíme konferenční prostory pro vaše akce a ubytovat se můžete ve třiceti dvoulůžkových pokojích. Během pracovního i relaxačního pobytu můžete využívat tyto součásti a služby našeho hotelu:

- výtečná hotelová restaurace
- ochotná pokojová služba v době provozu restaurace
- nonstop recepce
- hotelový bazén, sauna a vířivka
- hotelové parkoviště
- myčka aut v areálu hotelu

V ceně ubytování je zahrnuta také snídaně a WiFi připojení na internet. Hotelový personál hotelu Pratol Říčany dělá vše pro to, abyste z pobytu nebo vašeho školení odjížděli maximálně spokojení. Potřebujete-li radu ohledně výletů v okolí či jakoukoliv pomoc, ochotný hotelový personál je tu pro vás. V hotelové restauraci vaří výtečně a nemusíte se bát ani o parkování svého vozu. Zjistěte, jaké to je, mít v hotelu všechno, co potřebujete.

Jedete-li do hotelu Pratol Říčany pracovat, můžete využít jeho konferenční servis v rámci pronájmu konferenčních prostor. Hotel má k dispozici čtyři salonky s kapacitou až sto míst, které jsou ideální pro pořádání menších konferencí, obchodní jednání, firemní prezentace, školení, výstavy i kulturní představení. Hotel Pratol Říčany se postará nejen o konferenční prostory samotné, ale také o přípravu coffee breaků, obědů či večeří.

Po práci si pak můžete jít odpočinout do lázeňského centra, kde najdete bazén, saunu, vířivku, budete-li si přát masáže, lze objednat maséra, přes rok zde probíhají hodiny aqua aerobiku, a dokonce i plavání miminek. Pobyt v hotelu Pratol Říčany je ideální nejen pro pracovní setkání, ale i pro páry, jednotlivce a rodiny s dětmi, s sebou můžete vzít i svého psího nebo kočičího mazlíčka.

Rodinné domy na klíč, základové desky dřevostavby a bytová jádra Jenišovice.

Rodinné domy na klíč, základové desky dřevostavby a bytová jádra Jenišovice

Elekronická zabezpečovací signalizace, elektronická požární signalizace, systémy elektronické kontroly, docházkové systémy.

Elekronická zabezpečovací signalizace, elektronická požární signalizace, systémy elektronické kontroly, docházkové systémy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Klášterní pivovar Strahov - místo pro vaše nezapomenutelné akce a vynikající pivo v Praze

Klášterní pivovar Strahov Pivo Sv. Norbert

Klášterní pivovar Strahov - místo pro vaše nezapomenutelné akce a vynikající pivo v Praze

Klášterní pivovar Strahov nabízí nejenom vynikající pivo, ale také jedinečné prostředí a širokou škálu možností pro vaše akce, jako jsou svatby, teambuildingy, firemní večírky v srdci města Prahy.


Wellness pobyty v srdci Jeseníků plné pohody, vodních radovánek a poznávání pro dva, rodiny i seniory

Hotel Slunce Aquacentrum s.r.o.

Wellness pobyty v srdci Jeseníků plné pohody, vodních radovánek a poznávání pro dva, rodiny i seniory

Wellness pobyty v srdci Jeseníků plné pohody, poznávání, vodních radovánek, ale i dobrého jídla, vhodné pro rodiny, páry i seniory, zažijete v Hotel Slunce Aquacentrum s.r.o. v Rýmařově.


Sportovní soustředění v Jeseníkách ve wellness hotelu s restaurací a sportovišti

Wellness hotel Holzberg Jeseníky Wellness, ubytování a restaurace

Sportovní soustředění v Jeseníkách ve wellness hotelu s restaurací a sportovišti

Ideální prostor pro sportovní soustředění v Jeseníkách poskytuje Wellness hotel Holzberg s restaurací a sportovišti nedaleko Andělské hory a Bruntálu. Ať už děláte kterýkoli sport, přijeďte k nám.


Wellness hotel  - příjemné ubytování pro rodinné dovolené i firemní akce

Hotel AVANTI****

Wellness hotel - příjemné ubytování pro rodinné dovolené i firemní akce

Příjemné a komfortní ubytování pro rodinné dovolené i firemní akce poskytuje wellness hotel Avanti v Brně.


Ubytování pro rodiny s dětmi – rodinné pokoje a apartmány

HOTEL ANTOŇ s.r.o.

Ubytování pro rodiny s dětmi – rodinné pokoje a apartmány

Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi v rodinných pokojích a apartmánech nabízí v Telči v hotel Antoň. K dispozici máme také dětské postýlky.