Diagnostické centrum pro onemocnění prsu, mamograf, ultrazvuková vyšetřeníV diagnostickém centru pro onemocnění prsu ProMedica spol. s r.o. v Prostějově poskytujeme ultrazvuková a mamografická vyšetření prvotřídními zdravotnickými přístroji. Předejděte s námi rakovině prsu!

Už v září roku 1992 založila v Prostějově skupina lékařů a podnikatelů zcela výjimečné zdravotní diagnostické centrum pro onemocnění prsu. Své doby bylo prvním a jediným soukromým podnikem poskytujícím prvotřídní zdravotní diagnostiku v České republice. Jejich výsledky hovoří samy za sebe. Nyní v České republice najdete dvě diagnostická centra – jedno v Prostějově a druhé v Olomouci.

Diagnostická centra ProMedica jsou vybavena prvotřídními zdravotnickými přístroji, které umožňují precizní vyšetření i pacientů s podezřením na rakovinová onemocnění nejen z Prostějovska, ale i Vyškovska, Kroměříže, Přerova a Olomouce.

Diagnostická centra ProMedica mají k dispozici nejen nejmodernější vybavení, ale také lékařský personál na vysoké odborné úrovni, který dělá vše pro to, aby návštěvy diagnostického centra byly pro pacienty co nejméně nepříjemné. Veškerý zdravotnický personál se neustále dále vzdělává a doškoluje, aby mohl skutečně podávat ty nejlepší výkony.

Diagnostická centra a mamologické poradny ProMedica provádí následující vyšetření:

- počítačová CT tomografie
- intervenční neuroradiologie pod CT navigací
- ultrazvuk a ultrazvuková vyšetření
- ozónoterepie, periradikulární ozónoterapie LS syndromů pod CT kontrolou
- vyšetření na osteoporózu
- mamografická vyšetření
- mamologická poradna
- diagnostika pomocí invazivních a neinvazivních metod.

ProMedica byla také zakladatelem mamografického screeningu a v současnosti patří k největším centrům v regionu. Nestátní diagnostická centra ProMedica se dnes specializují především na radiodiagnostiku pomocí invazivních a neinvazivních metod, používání počítačové tomografie, mamografu, ultrazvuku a rentgenu. Pacientky mohou využít služeb místní mamologické poradny i služeb plastického chirurga, který jim poradí například i s prevencí rakoviny kůže.

Diagnostická zdravotnická centra ProMedica jsou zařazena do projektu akutní péče o pacienta a úzce spolupracují jak s rychlou záchrannou službou, tak s olomouckou Fakultní nemocnicí. Co všechny případné pacienty zajisté potěší, je skutečnost, že dosud diagnostická centra ProMedica nevyžadují přímou úhradu svých provedených zdravotnických vyšetření od pacientů.

Výhodou je také fakt, že veškerý proces vyšetření v diagnostických centrech ProMedica je plně digitalizován, takže každý pacient si může vyžádat své vyšetření na CD, což pak usnadňuje i další spolupráci lékařů při případné léčbě či dalších vyšetřeních.

V diagnostických centrech ProMedica nebudete čekat na vyšetření několik měsíců ani nebudete vázáni na léčbu v dané nemocnici, kde vyšetření provádí. Diagnostická centra ProMedica vám nabízí zkrácené čekací lhůty až na dva dny a navíc si pak víceméně sami můžete vybrat, kde se případně budete léčit. To vše přispívá k vaší větší psychické pohodě. Pro pracovníky a zdravotníky diagnostických center ProMedica je největší možná spokojenost pacientů to nejdůležitější.Zadavatelem microsite je firma 

EUC Klinika Brno s.r.o.Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Největší ambulantní rehabilitační a fyzioterapeutické pracoviště v Praze

THERAP-TILIA spol. s r.o. Rehabilitační klinika Praha

Největší ambulantní rehabilitační a fyzioterapeutické pracoviště v Praze

Největší ambulantní rehabilitační pracoviště THERAP-TILIA spol. s r.o. v Praze poskytuje klientům komplexní rehabilitační a fyzioterapeutickou péči podpořenou moderními léčebnými metodami.


Ortopedická ambulance pro dospělé a děti

KCK Salve, s.r.o. - Zdravotnické zařízení

Ortopedická ambulance pro dospělé a děti

Profesionální péči a vyšetření pohybového aparátu nabízí dospělým i dětem ortopedická ambulance zdravotnického střediska KCK SALVE spol. s r.o. v Praze.


Praktický lékař a internista – ordinace Praha

MUDr. Eva Kusáková s.r.o. Praktický lékař pro dospělé Praha 5

Praktický lékař a internista – ordinace Praha

Máte svého praktického lékaře? Pokud svého lékaře teprve hledáte a jste z Prahy, vyhledejte služby MUDr. Evy Kusákové.


Těhotenský screening – zjištění některých vrozených vad, vyšetření těhotných žen

Genetika Ostrava s.r.o.

Těhotenský screening – zjištění některých vrozených vad, vyšetření těhotných žen

Vyšetření těhotných žen s chronickými chorobami, hodnocení screeningu vrozených vad - speciální vyšetření krve v rámci prenatální diagnostiky zajišťuje Genetika Ostrava s.r.o.


Osteologické pracoviště, osteoambulance - diagnostika, léčba osteoporózy

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Osteologické pracoviště, osteoambulance - diagnostika, léčba osteoporózy

Mediekos Ambulance, s.r.o. má další specializované osteologické pracoviště v regionu Zlínský kraj - v Kroměříži, Náměstí Míru 3760/11. Osteoambulance řeší diagnostiku a léčbu osteoporózy.