Diagnostické centrum pro onemocnění prsu, mamograf, ultrazvuková vyšetřeníV diagnostickém centru pro onemocnění prsu ProMedica spol. s r.o. v Prostějově poskytujeme ultrazvuková a mamografická vyšetření prvotřídními zdravotnickými přístroji. Předejděte s námi rakovině prsu!

Už v září roku 1992 založila v Prostějově skupina lékařů a podnikatelů zcela výjimečné zdravotní diagnostické centrum pro onemocnění prsu. Své doby bylo prvním a jediným soukromým podnikem poskytujícím prvotřídní zdravotní diagnostiku v České republice. Jejich výsledky hovoří samy za sebe. Nyní v České republice najdete dvě diagnostická centra – jedno v Prostějově a druhé v Olomouci.

Diagnostická centra ProMedica jsou vybavena prvotřídními zdravotnickými přístroji, které umožňují precizní vyšetření i pacientů s podezřením na rakovinová onemocnění nejen z Prostějovska, ale i Vyškovska, Kroměříže, Přerova a Olomouce.

Diagnostická centra ProMedica mají k dispozici nejen nejmodernější vybavení, ale také lékařský personál na vysoké odborné úrovni, který dělá vše pro to, aby návštěvy diagnostického centra byly pro pacienty co nejméně nepříjemné. Veškerý zdravotnický personál se neustále dále vzdělává a doškoluje, aby mohl skutečně podávat ty nejlepší výkony.

Diagnostická centra a mamologické poradny ProMedica provádí následující vyšetření:

- počítačová CT tomografie
- intervenční neuroradiologie pod CT navigací
- ultrazvuk a ultrazvuková vyšetření
- ozónoterepie, periradikulární ozónoterapie LS syndromů pod CT kontrolou
- vyšetření na osteoporózu
- mamografická vyšetření
- mamologická poradna
- diagnostika pomocí invazivních a neinvazivních metod.

ProMedica byla také zakladatelem mamografického screeningu a v současnosti patří k největším centrům v regionu. Nestátní diagnostická centra ProMedica se dnes specializují především na radiodiagnostiku pomocí invazivních a neinvazivních metod, používání počítačové tomografie, mamografu, ultrazvuku a rentgenu. Pacientky mohou využít služeb místní mamologické poradny i služeb plastického chirurga, který jim poradí například i s prevencí rakoviny kůže.

Diagnostická zdravotnická centra ProMedica jsou zařazena do projektu akutní péče o pacienta a úzce spolupracují jak s rychlou záchrannou službou, tak s olomouckou Fakultní nemocnicí. Co všechny případné pacienty zajisté potěší, je skutečnost, že dosud diagnostická centra ProMedica nevyžadují přímou úhradu svých provedených zdravotnických vyšetření od pacientů.

Výhodou je také fakt, že veškerý proces vyšetření v diagnostických centrech ProMedica je plně digitalizován, takže každý pacient si může vyžádat své vyšetření na CD, což pak usnadňuje i další spolupráci lékařů při případné léčbě či dalších vyšetřeních.

V diagnostických centrech ProMedica nebudete čekat na vyšetření několik měsíců ani nebudete vázáni na léčbu v dané nemocnici, kde vyšetření provádí. Diagnostická centra ProMedica vám nabízí zkrácené čekací lhůty až na dva dny a navíc si pak víceméně sami můžete vybrat, kde se případně budete léčit. To vše přispívá k vaší větší psychické pohodě. Pro pracovníky a zdravotníky diagnostických center ProMedica je největší možná spokojenost pacientů to nejdůležitější.Zadavatelem microsite je firma 

EUC Klinika Brno s.r.o.Zdeněk Olborth
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Zdravotnické zařízení Bor, poliklinika, ambulance, lékařské ordinace

Poliklinika Bor

Zdravotnické zařízení Bor, poliklinika, ambulance, lékařské ordinace

Zdravotnické zařízení, ordinace praktických a specializovaných lékařů, laboratoře a RTG, komplexní ambulantní zdravotní péči v okrese Tachov zajišťuje Poliklinika Bor.


Léčba mízních otoků, aktivace lymfatického systému, Plzeň

LYMFOTERAPIE - Ivana Bäumlová

Léčba mízních otoků, aktivace lymfatického systému, Plzeň

Léčba mízních otoků, lymfodémů, aktivace lymfatického systému po operacích, nádorových onemocnění či dlouhém sezení realizuje Ivana Bäumlová – lymfoterapie, Plzeň.


Dětská osteologie - osteologická ambulance pro prevenci, léčbu osteoporózy

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Dětská osteologie - osteologická ambulance pro prevenci, léčbu osteoporózy

Zdravotnické zařízení Mediekos Ambulance, s.r.o. má několik specializovaných pracovišť Osteologie ve Zlínském Kraji, nyní i v Kroměříži. Osteologická ambulance se zabývá problematikou osteoporózy.


Psychiatrická a psychoterapeutická péče, mezilidské vztahy, Plzeň

NADAG s.r.o.

Psychiatrická a psychoterapeutická péče, mezilidské vztahy, Plzeň

Psychiatrická a psychoterapeutická péče s profesionálním přístupem, pomoc v oblasti mezilidských vztahů, rodinnou terapii zajišťuje NADAG s.r.o., Plzeň.


Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

ProMedica spol. s r.o.

Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Technologie jako je ultrazvuk a momograf může odhalit nádorové onemocnění. Proto neváhejte a objednejte se do diagnostického centra ProMedica spol. s r.o. v Prostějově na vyšetření prsu.