Střežení a sledování provozu vozidla Praha - střežicí systém s lokalizacíOchraňujte to, co je vám cenné. Ať už je to dům, mobil nebo blízké osoby. Nedejte zlodějům šanci a zabezpečte vaše cennosti. K tomu vám dopomůže společnost REX, která vytváří vaše centrum bezpečí.

Rex je časté jméno psů plemena německý ovčák. Ten se vyznačuje výbornými hlídacími vlastnostmi a loajalitou ke svému pánovi. A přesně tyto vlastnosti charakterizují i naši společnost. Bezpečnost je na prvním místě a my vám ji pomůžeme vytvořit. Nabízíme:

- Zabezpečení domu
- Zabezpečení auta
- Zabezpečení osob
- Systémy domácí péče, které dohlíží nad seniory

Ze všeho nejdůležitější je lidské zdraví. To může být ohroženo na každém rohu. Pro zákazníky společnosti REX z řad soukromých osob proto nabízíme dohled:

- Kontrola pohybu dětí
- Možnost lokalizace starších osob
- Sledování pohybu nemocných, např. s Alzheimerovou chorobou
- Možnost lokalizace diabetiků

Vaše dítě se tak nikdy nedostane do seznamu hledaných osob a vaši rodiče či prarodiče nikdy nepodlehnou nástrahám okolního světa. Jakým způsobem hlídáme osoby? Používáme metodu lokalizace GPS (telefon – satelit) a GSM (telefon – pozemní vysílač operátora). Tyto služby ale využívají také naši firemní zákazníci, kteří tak zajišťují bezpečnost pracovníků v terénu, kontrolu strážní služby, atd.

Když už víme, že je zajištěno lidské zdraví, můžeme se zaměřit na věci movité i nemovité. Důležité je také zabezpečení domu, pro vaše vlastní pohodlí. Nemusí to být ale jen dům, firma REX nabízí zabezpečovací systémy také pro byty a chaty. Existuje mnoho systémů podle typu zabezpečení, podle toho, jaký majetek chcete chránit a pro jaký účel má být zabezpečení vybudováno. Vy se ale ve spleti výrobků neztratíte, protože odborníci ze společnosti REX vám ochotně poradí.

K některým objektům můžete chovat city a mají pro vás zvláštní význam. Pro mnoho domácností je nepostradatelným pomocníkem auto. Jenže právě auta patří mezi nejčastější terče zlodějů. Nainstalujte si do svého čtyřkolového mazlíčka sledovací nebo lokalizační systém a/nebo zabezpečení proti krádeži. Rozdíl mezi nimi je ten, že zatímco zabezpečovací systém vás upozorní na jakýkoliv pokus o narušení vozu, lokalizační systém zase sleduje aktuální polohu vozidla. Ideální ochranou proti zlodějům je proto kombinace obojího. Navštivte náš e-shop a vyberte si zabezpečovací a lokalizační přístroje přímo pro váš vůz.Zadavatelem microsite je firma 

1. REX SERVICES, a.s.Komplexní tiskařské služby Ostrava, ofsetový tisk, knihařské práce, plakáty, letáky, výroba razítek.

Komplexní tiskařské služby Ostrava, ofsetový tisk, knihařské práce, plakáty, letáky, výroba razítek

Výroba originálních šperků na zakázku Praha, ručně vyrobené prsteny, náramky, náhrdelníky.

Výroba originálních šperků na zakázku Praha, ručně vyrobené prsteny, náramky, náhrdelníky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Bezpečnostní vaky, přepravní bedny a kufříky Praha – určené pro přepravu i archivaci

ProTrade, s.r.o. Bezpečnostní plastové obaly Praha

Bezpečnostní vaky, přepravní bedny a kufříky Praha – určené pro přepravu i archivaci

Pro bezpečné uchování a přepravu peněz, cenin, dokumentů a jiných předmětů nabízí společnost ProTrade, s.r.o. sídlící v Praze širokou nabídku bezpečnostních vaků, přepravních beden a kufříků.


Elektronický lokátor nářadí a vybavení TICK™ - s integrovanou lokalizací

KVP servis s.r.o.

Elektronický lokátor nářadí a vybavení TICK™ - s integrovanou lokalizací

Elektronický lokátor TICK™ s integrovanou lokalizací na Milwaukee® nářadí a jiné vybavení zakoupíte u firmy KVP Servis s.r.o. z Opavy, která dodává kvalitní nářadí i v Krnově a okolí.


Pevné certifikované bezpečnostní mříže třídy 2,3,4, vyráběné pro různé objekty a domy

AD SECURITY s.r.o.

Pevné certifikované bezpečnostní mříže třídy 2,3,4, vyráběné pro různé objekty a domy

Výrobou a dodávkou kvalitních zabezpečovacích prvků se zabývá společnost AD SECURITY s.r.o. z České u Brna. Volte pevné certifikované mříže třídy 2,3 nebo 4 pro zabezpečení domu či objektu.


Zakázková výroba karet a jejich personalizace Praha, věrnostní, dopravní, platební či vstupní karty

Česká mailingová společnost, s.r.o. ČMS

Zakázková výroba karet a jejich personalizace Praha, věrnostní, dopravní, platební či vstupní karty

Vyrábíme věrnostní, dopravní, platební či vstupní karty a nově i bio-karty, které nezatěžují životní prostředí.


Otevírací bezpečnostní mříže Masterdoor, které jsou certifikované dle třídy RC1 - RC4

AD SECURITY s.r.o.

Otevírací bezpečnostní mříže Masterdoor, které jsou certifikované dle třídy RC1 - RC4

Společnost AD SECURITY s.r.o. z Brna vyrábí certifikované otevírací mříže třídy RC1 - RC4. Ty slouží pro spolehlivé mechanické zabezpečení nejrůznějších objektů (domy, veřejné budovy).