Zadavatelem microsite je firma Stavební firma Činčala BřeclavPůjčovna stavební mechanizace, stavebního nářadí, vibrační pěchy a desky Břeclav

Půjčovnu stavební mechanice a stavebního nářadí pro Vás na Břeclavsku zajišťuje stavební společnost Činčala, která poskytuje vibrační desky a pěchy, vozíky a lešení.Hledáte půjčovnu stavební mechanizace v okolí města Břeclav? Potřebujete půjčit stavební nářadí?
Pak se obraťte na Stavební firmu Činčala v Břeclavi nabízíme půjčovnu stavební mechanizace.

Naše stavební mechanizace, kterou Vám zapůjčíme:
-vibrační pěchy a desky, přívěsné vozíky, lešení, míchačky, zednické kozy, fošny, bednění stropu, elektrické sbíjecí kladiva, řezací technika, motorová kolečka, teplomet, elektrocentrála, bednění stropu, elektrická sbíjecí kladiva, řezací technika, motorové kolečko až na 250kg nákladu, vozík, teplomet, elektrocentrála.


Lešení je samonosné a ve standardním provedení i se zábradlím. K lešení nabízíme i různé doplňky jako třeba podvozek pro výstavbu pojízdného lešení, konstrukce pro kladku, pomocné příčky a další.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Půjčovna lešení - rámové a dílcové lešení - pronájem, sestavení a doprava

Půjčovna lešení - rámové a dílcové lešení - pronájem, sestavení a doprava

Stavební společnost Činčala poskytuje pronájem lešení. Zapůjčit si můžete rámové nebo dílcové lešení. Společnost rovněž poskytuje sestavení, přepravu a rozložení.
>
>
>