E-shop - zdravotnické prostředky, vybavení pro lékárny, laboratoře, ambulance

Potřebuje vaše lékárna, laboratoř, ordinace, ambulance či klinika zdravotnické vybavení? Firma INDICO s.r.o. se specializuje na prodej zdravotnického zařízení a vybavení včetně laboratorní techniky.Společnost INDICO, spol. s r.o., která se zabývá kompletním vybavováním zdravotnictví a zdravotnických prostor, prodává na svém e-shopu zdravotnické prostředky pro lékárny, laboratoře, vybavení do ambulancí, ordinací a klinik.

Na našem e-shopu naleznete široký sortiment vybavení pro lékárny, ambulance, laboratoře, ordinace, kliniky:
- zdravotnické prostředky, technika, pomůcky
- spotřební materiál z nerezu, plastu, porcelánu, skla
- laboratorní váhy - analytické váhy série GR a HR, můstkové váhy série FG - HV (LCD), můstkové váhy série FS do vlhkého prostředí, přesné váhy série EK-i, přesné váhy série GF, přesné váhy série GX - EC - s vnitřní kalibrací
- přístroje pro laboratoře - destilační přístroje a reverzní osmózy, elektromagnetická a hřídelová míchadla, disperzátory, hermicidní zářiče, iorkovzdušné sterilizátory, indikátory proběhlé sterilizace, konduktometry, pH-metry, ionometry, oximetry, teploměry, laboratorní třepačky, odstředivky, parní sterilizátory, vodní lázně
- lehátka, stoly
- mikroskopy
- mobiliář a svítidla
- nábytek - skříně, police, stoly, manipulační
stoly, kontejnery, kartotéky
- postele
- přístroje a zařízení pro rehabilitace
- elektroléčba, fyzikální terapie (lymfodrenáže), kombinovaná léčba (elektoléčba + ultrazvuk + laser), madla, magnet, parafínové lázně, perličkové koupele, příslušenství k BTL, příslušenství k laserům, terapeutické lasery, ultrazvuk, vakuum
- sedačky do sprchy, na vanu, do vany, WC nástavce.

Rozvoz zboží je po Ostravě zdarma včetně zaškolení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kompletní vybavení pro rehabilitační ústavy, lázně a speciální léčebné zařízení

Kompletní vybavení pro rehabilitační ústavy, lázně a speciální léčebné zařízení

Ostravská společnost INDICO s.r.o. Vám dodá rehabilitace všeho druhu - vytipuje objekt, postará se o stavební úpravy, kolaudaci a následnou dodávku veškerého zdravotnického nábytku a vybavení.


Zařízení lekářské ordinace, ambulance na klíč – rekonstrukce a vybavení

Zařízení lekářské ordinace, ambulance na klíč – rekonstrukce a vybavení

Chystáte se otevřít či zrekonstruovat lékařskou ordinaci? Firma INDICO s.r.o. Vám pomůže. Specializuje se na veškeré vybavení zdravotnických zařízení a zajistí Vám ambulanci na klíč.


Zdravotnický nábytek, zařízení, vybavení pro ambulance, ordinace i lékárny

Zdravotnický nábytek, zařízení, vybavení pro ambulance, ordinace i lékárny

Zdravotnický nábytek a další zařízení a vybavení pro ambulance, ordinace i lékárny zajišťuje společnost Indico s.r.o., která je specialistou na modernizaci těchto prostorů.


Vybavení pro zdravotnické zařízení, lékárny, ambulance na klíč

Vybavení pro zdravotnické zařízení, lékárny, ambulance na klíč

Zdravotnické zařízení a vybavení včetně nábytku pro ordinaci, kliniku, lékárnu zajistí společnost INDICO s.r.o., která je specialistou na modernizaci zdravotnických prostor.
>
>