Strojní obrábění, CNC obrábění

Rozvíjející se firma zabývající se výrobou vývojových produktů i sériové výroby na CNC frézkách ze všech druhů materiálů, včetně konstrukčních možností nabízí spolupráci.
Naše hlavní činnost je zaměřena na výrobu vývojových součástí, vstřikovacích forem, optické plochy parabolek, střižných i ohýbacích nástrojů, zápustek, měřících přípravků nejen z oblasti autoprůmyslu. Dále pak díly pro elektroniku do výbušného prostředí, lakovací formy, ale i klasické frézařské práce včetně vrtání, vystružování a závitování. Vyrábíme z klasických, těžce obrobitelných materiálů, dále pak z nerezu, hliníku, plastu, siky, dřeva.
Těmto vývojovým aktivitám bychom se rádi věnovali i nadále, nicméně jsme schopni zajistit i malosériovou výrobu frézovacích prací pro další zákazníky. Naše zkušenosti, přístup k zákazníkovi, plnění dohodnutých termínů a v neposlední řadě i ceny je to, co Vám nabízíme.
Spolupracujeme se společnostmi Auffer Desing, Brano, Mespro, Ivax, TS Technik, Ostroj, Hansen, DT - Bautrade, Nowaco, Elok a další.
Jsme schopni podílet se i na konstrukci dílů. Garanci kvality zabezpečují zkušení pracovníci s několikaletou praxí výroby prototypových dílů pro auto či letecký průmysl.
V těchto dnech realizujeme nákup nového obráběcího centra. Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi s Vámi probereme další možnosti spolupráce. V příloze je přiložena naše prezentace a máte možnost navštívit i naše nové webové stránky www.zdenekbednar.vyrobce.cz
Zároveň sdělujeme, že jsme držitelé licence SolidWorks CAD/CAM 2009 a PowerMILL Pro.Zadavatelem microsite je firma 

CNC Bednář s.r.o.Thomayerova nemocnice
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Nýtovací a lisovací matice, spojovací materiál do plechu, distribuce a prodej

SIMAF CZ s.r.o.

Nýtovací a lisovací matice, spojovací materiál do plechu, distribuce a prodej

Spojovací materiál do plechu, nýtovací a lisovací hadice, dodávka montážních systémů, distribuci a prodej nabízí firma SIMAF CZ s.r.o., z Brna.


Povrchová ochrana a úprava kovů - kvalitní tryskání, metalizace, nátěry

Lason CZ s.r.o.

Povrchová ochrana a úprava kovů - kvalitní tryskání, metalizace, nátěry

Povrchová ochrana a úprava kovů, tryskání, metalizace, nátěry tím vším se zabývá společnost LASON CZ s.r.o. již od roku 1997 a řadí se mezi nejkvalitnější firmy ve svém oboru.


Ubytování v pensionu rodinného typu  - příjemné prostředí, celoroční provoz

Pension Jordán Ubytování a vinný sklípek na Moravě

Ubytování v pensionu rodinného typu - příjemné prostředí, celoroční provoz

Komfortní ubytování rodinného typu s celoročním provozem poskytuje Pension Jordán z Lednice nad Moravě. Zajistěte si pobyt v příjemném prostředí a objevujte zajímavosti v okolí.


Emerald Bay - luxusní americký krém do solária za výhodnou cenu

SD SUN s.r.o. Solární studio Na Hluboké

Emerald Bay - luxusní americký krém do solária za výhodnou cenu

Luxusní americký krém značky Emerald Bay určený do solária, můžete nyní zakoupit za skvělou cenu 290 Kč v Solárním studiu SD Sun s.r.o. ve Frýdku Místku.


Příprava výborného občerstvení na firemní akce a večírky, raut na teambuilding přímo Vám na míru

PETERMANN - Catering s.r.o.

Příprava výborného občerstvení na firemní akce a večírky, raut na teambuilding přímo Vám na míru

Výborný catering na míru, přichystání občerstvení i rautu na firemní večírky a akce dle Vašeho přání zajistí firma PETERMANN – Catering s.r.o. v okolí Ostravy, Olomouce i Brna.