Tesařské práce, pokrývačské i klempířské práce Kroměříž, Zlín

Pokud hledáte dodavatele nové střechy na rodinný dům, nebo je nutné provést opravu starší střechy, firma ELIS-střechy Hulín u Kroměříže aktuálně přijímá zakázky.

Zajistíme pokrývačské, tesařské i klempířské práce. Garantujeme dodržení smluveného termínu dodání.

Zaměřujeme se na realizaci a rekonstrukci šikmých i plochých střech.

Nevíte, co je zrovna módní a jaké materiály jsou na trhu? Zkušení profesionálové ze společnosti ELIS-střechy vám ochotně poradí.
Pomůžeme vám s výběrem střešní krytiny a navrhneme ideální řešení pro Vaši střechu.

Nabízíme tyto služby:
- realizace, rekonstrukce, úpravy a pokrývaní střech
- nátěry střech a konstrukcí
- montáž ochranného systému proti usedání ptactva
- výměnu střešních oken, světlíků
- zateplení střech
- izolace střech, balkonů, teras i garáží
- profesionální pokládku střešní krytiny, zateplení i izolace střech

V oboru klempířství navrhujeme a realizujeme okapové systémy, montujeme plastový okapový systém s životností až 50 let a nabízíme tyto klempířské materiály:
- pozinkovaný plech
- měděný plech
- titanzinkový plech
- poplastovaný plech

Naši pokrývači se postarají o pokrývání vaší střechy taškami, betternitem, šindelemi i fóliemi. V naší nabídce najdete nejnovější trendy střešních krytin a novinky na trhu.

Zcela bezplatně s vámi zkonzultujeme výběr střešní krytiny, návrhy střechy i cenové nabídky tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Zdarma také provádíme nezávazné prohlídky staveb určených k rekonstrukci, cenové návrhy a rozpočty staveb i rekonstrukcí střech. Přijedeme přímo k vám a veškeré vaše přání a požadavky vyjednáme do nejmenšího detailu, abyste s výsledkem byli skutečně spokojení.Zadavatelem microsite je firma 

ELIS-střechy s.r.o.Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Rekonstrukce střech, střešních systémů od odborníků

Prodom CZ s.r.o.

Rekonstrukce střech, střešních systémů od odborníků

Nechte rekonstrukci své střechy na odbornících. Společnost Prodom CZ působící na Vysočině zajistí rekonstrukci střešních systémů rychle, kvalitně a za dobrou cenu.


Rekonstrukce střech - tesař, klempíř, pokrývač, kvalitní služby

Střechy Višňovský Jaroslav www.strechyostrava.eu

Rekonstrukce střech - tesař, klempíř, pokrývač, kvalitní služby

Rekonstrukce střech v okolí Ostravy zajišťuje společnost Střechy Višňovský, který má dlouholeté zkušenosti v tomto oboru a nabízí kvalitní služby tesařů, klempířů a pokrývačů.


Střechy, střešní konstrukce, vazníky a pergoly, stavební práce Moravský Krumlov

Stavební firma OSP spol. s r.o.

Střechy, střešní konstrukce, vazníky a pergoly, stavební práce Moravský Krumlov

Sháníte-li firmu, která provádí rekonstrukce střech či jiné stavební práce v blízkosti Moravského Krumlova a okolí, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma OSP spol. s r.o., se úzce specializuje také na stavby a rekonstrukce kvalitních šikmých a plochých střech a pergol na klíč za nejnižší ceny. Našim zákazníkům dodáváme střechy, střešní konstrukce a vazníky dle Vašich představ, případně Vám rádi poradíme co nejvhodnější řešení. K práci používáme materiály vysoké kvality. Práce vykonávají naši kvalifikovaní pracovníci – tesaři, klempíři a pokrývači. Můžeme Vám zaručit funkční střechu s dlouhou životností. Stavby a opravy střech a pergol provádíme nejčastěji v těchto městech Moravský Krumlov, Znojmo, Ivančice, Znojemsko, Vysočina, Třebíč, Brněnsko, Brno-venkov i Brno, další města po domluvě. Proto neváhejte a vyzkoušejte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Opravy, rekonstrukce, realizace střech – tesařské a pokrývačské práce

OULEHLA-REAL s.r.o.

Opravy, rekonstrukce, realizace střech – tesařské a pokrývačské práce

Realizací nových střech i rekonstrukcemi a opravami střech stávajících se v Jihomoravském kraji zabývá společnost OULEHLA-REAL s.r.o. Vše vyřídíme k Vaší spokojenosti.


Rekonstrukce střech Praha – odborně odvedená práce se zárukou

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. Břidlicová a prejzová střecha

Rekonstrukce střech Praha – odborně odvedená práce se zárukou

Odborně provedené rekonstrukce střech se zárukou včetně dodávky vybrané krytiny a veškerých klempířských, tesařských a pokrývačských prací nabízí firma Střechy VRŇATA & ŽÁČIK z Prahy.