Zadavatelem microsite je firma Milan Kocián Kocián - fab - serviceKompletní služby klíč servisu - zabezpečení bytu, otevírání zabouchnutých dveří

Chcete zabezpečit váš byt? Fab – service Milan Kocián nabízí veškeré služby klíč servisu, od vytvoření generálního klíče, otevírání zabouchnutých dveří, po celkové zabezpečení bytu.zabezpečení bytu Šumperk


Jaké existují varianty zabezpečení bytu? Naše firma nabízí tyto služby:
- kvalitní bezpečnostní kování
- instalace bezpečnostních vložek (FAB, Winkhaus, Mul-T-Lock, Guard, Abus)
- montáž bezpečnostních dveří Sherlock
- bezpečnostní uzamykací systémy

Pro klid a pocit bezpečí při odchodu z vašeho bytu nebo domu uvažujte v souvislosti se zabezpečením bytu i o instalaci trezoru. Trezor je dobrá volba, kam uložit větší hotovost peněz, šperky a jiné cennosti. Trezory instalujeme do domácností i do větších prodejen a obchodů.

Specializujeme se i na instalaci různých typů klíčů. Dodáváme autoklíče, bezpečnostní, trezorové, čipové a všechny druhy oboustranných klíčů. Vyrábíme na míru i systémy generálního klíče a veškeré naše výrobky jsou certifikované.

Nabízíme i tyto služby zámečnické pohotovosti včetně často tolik potřebného otevírání zabouchnutých dveří:

- nouzové otevírání bytů a domů
- otevření zabouchnutých dveří
- otevření zamčených dveří
- pomoc při ztrátě klíče
- vyřešení problému se zalomeným klíčem nebo vadným zámkem

Postaráme se o celkové zabezpečení vašeho bytu, domu nebo prodejny. Neváhejte a obraťte se na Fab – service Milana Kociána, sídlíme v Šumperku.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Autoklíče s imobilizérem, dálkovým ovládáním na všechny typy vozů - ...

Autoklíče s imobilizérem, dálkovým ovládáním na všechny typy vozů - ...

Náhradní autoklíč vám vyrobí firma Milan Kocián v Šumperku - zaměřuje se nejen na výrobu, ale také opravu autoklíčů s imobilizérem a dálkovým ovládáním na téměř všechny typy vozů.


Bezpečnostní trezory a sejfy - kvalitní ochrana cenností a peněz

Bezpečnostní trezory a sejfy - kvalitní ochrana cenností a peněz

Chcete-li mít v bezpečí své cennosti, šperky a peníze, tak je na čase si pořídit kvalitní trezor nebo sejf od firmy Fab-service Milan Kocián, který vám také zajistí jejich dopravu a zabudovaní do zdi.


Nouzové otevírání dveří - zámečnictví v Šumperku

Nouzové otevírání dveří - zámečnictví v Šumperku

Ztratili jste klíče od bytu nebo jste si je omylem zabouchli? Zámečnictví Fab-service Milan Kocián Vám zajistí nouzové otevírání dveří v Šumperku a přilehlém okolí.


Nouzové otevírání zabouchnutých dveří od automobilu

Nouzové otevírání zabouchnutých dveří od automobilu

S nouzovým otevíráním dveří automobilu a se zabouchnutými dveřmi Vašeho auta Vám na Šumpersku pomůže firma Kocián – fab – service.


Kvalitní bezpečnostní dveře Sherlock Šumperk - prodej a montáž

Kvalitní bezpečnostní dveře Sherlock Šumperk - prodej a montáž

Pokud zvažujete jaké si pořídit bezpečnostní dveře, tak vám určitě poradí ve firmě Fab-service Milan Kocián, kde si vyberete z různých variant kvalitních bezpečnostních dveří Sherlock.