Interaktivní hry, outdoorové aktivity a studie pro osobnostní rozvoj - modul ABC klíčových dovednostíInteraktivní hry, outdoorové aktivity a případové studie pro osobnostní rozvoj zaměstnanců, to vše shrnula společnost DMC management consulting s.r.o. do projektu pod názvem ABC klíčových dovedností.

Toto školení v sobě zahrnuje interaktivní hry, outdoorové aktivity a případové studie, které vedou k osobnostnímu rozvoji účastníků - zejména k nalezení a rozvíjení osobnostního potenciálu, ale také schopnosti sebeprosazení se a sebeprezentace.
Toto školení se vždy připravuje na klíč potřebám každé společnosti s přihlédnutím k cílům a požadavkům. Nejlepší výsledky se dosahují v menších skupinách - maximálně 12 účastníků.

Program vhodný pro specialisty, manažery, všechny klíčové zaměstnance.
Zaměřuje se na nejaktuálnější situace z běžného fungování každé firmy, se kterými se můžete setkat na všech úrovních pracovních míst a řízení. Jde zejména o prezentační dovednosti, zvládání konfliktů a stresových situací, organizaci práce a projektové řízení.
Kurzy probíhají interaktivní formou, veškeré dovednosti je proto možné prakticky natrénovat a následně je velmi snadno využít v každodenní praxi.
Konkrétně se jedná o interaktivní hry, outdoorové aktivity nebo případové studie s následným rozborem ve skupině a zpětnou vazbou. Využívají se modelové situace a praktický nácvik, hraní rolí a natáčení na kameru s následným rozborem.
Kratší teoretická část je vždy vedena zkušenými lektory, kteří zároveň pomáhají se shrnutím znalostí a dovedností získaných v předchozích modulech

Co vše se v rámci programu ABC klíčových dovedností trénuje?
Asertivita a zvládání kritiky, efektivní komunikace, prezentační dovednosti, stres: jak předejít syndromu vyhoření, techniky vyjednávání a argumentace, organizace času a řízení priorit, řešení konfliktů, projektový management.

V případě zájmu o bližší informace klikněte na odkaz níže.Zadavatelem microsite je firma 

DMC management consulting s.r.o.Komplexní správa nemovitostí na území hlavního města Prahy. Zajistíme úklid, údržbu zeleně i dodávky energií.

Renovace mramorových podlah a schodů.

Renovace mramorových podlah a schodů
Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21

Školící středisko KNOTEK s.r.o. Svářečská škola Vlčnov

Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21

Pro elektrikáře z regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště pořádá Školící středisko Pavel Knotek Vlčnov školení elektromontérů, elektrikářů dle zákona 250/21, dříve dle vyhlášky č. 50/1978


Služby BOZP v oboru dopravy, logistice právě u nás

Školení řidičů Ostrava

Služby BOZP v oboru dopravy, logistice právě u nás

Školení řidičů Vám pomůže vytvořit metodiku při bezpečnosti a ochraně zdraví při práci (BOZP), konkrétně s tvorbou potřebné dokumentace, evidencí pracovních úrazů a další. Svěřte se nám profesionálům.


Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

Ivo Tomeček Školení Ostrava

Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

Firma Ivo Tomeček z Ostravy pořádá školení a zkoušku elektromontér fotovoltaických systémů. Získejte osvědčení a konkurenční výhodu proti firmám bez potřebné profesní kvalifikace.


Odborné vzdělávací kurzy v oblasti komplexní ortodoncie a stomatologie

Altis Group spol. s r.o.

Odborné vzdělávací kurzy v oblasti komplexní ortodoncie a stomatologie

Znalosti v oblasti komplexní ortodoncie a stomatologie Vám předá společnost Altis Group spol. s r.o. z Břeclavi. Zabýváme se pořádáním odborných vzdělávacích kurzů a prodejem různých materiálů.


Kurzy a školení pro chovatele zvířat, pracovníky zemědělských firem i studenty

Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. VÚŽV

Kurzy a školení pro chovatele zvířat, pracovníky zemědělských firem i studenty

Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. pořádá pro chovatele zvířat, studenty či pracovníky zemědělských firem odborné vzdělávací akce.