Interaktivní hry, outdoorové aktivity a studie pro osobnostní rozvoj - modul ABC klíčových dovednostíInteraktivní hry, outdoorové aktivity a případové studie pro osobnostní rozvoj zaměstnanců, to vše shrnula společnost DMC management consulting s.r.o. do projektu pod názvem ABC klíčových dovedností.

Toto školení v sobě zahrnuje interaktivní hry, outdoorové aktivity a případové studie, které vedou k osobnostnímu rozvoji účastníků - zejména k nalezení a rozvíjení osobnostního potenciálu, ale také schopnosti sebeprosazení se a sebeprezentace.
Toto školení se vždy připravuje na klíč potřebám každé společnosti s přihlédnutím k cílům a požadavkům. Nejlepší výsledky se dosahují v menších skupinách - maximálně 12 účastníků.

Program vhodný pro specialisty, manažery, všechny klíčové zaměstnance.
Zaměřuje se na nejaktuálnější situace z běžného fungování každé firmy, se kterými se můžete setkat na všech úrovních pracovních míst a řízení. Jde zejména o prezentační dovednosti, zvládání konfliktů a stresových situací, organizaci práce a projektové řízení.
Kurzy probíhají interaktivní formou, veškeré dovednosti je proto možné prakticky natrénovat a následně je velmi snadno využít v každodenní praxi.
Konkrétně se jedná o interaktivní hry, outdoorové aktivity nebo případové studie s následným rozborem ve skupině a zpětnou vazbou. Využívají se modelové situace a praktický nácvik, hraní rolí a natáčení na kameru s následným rozborem.
Kratší teoretická část je vždy vedena zkušenými lektory, kteří zároveň pomáhají se shrnutím znalostí a dovedností získaných v předchozích modulech

Co vše se v rámci programu ABC klíčových dovedností trénuje?
Asertivita a zvládání kritiky, efektivní komunikace, prezentační dovednosti, stres: jak předejít syndromu vyhoření, techniky vyjednávání a argumentace, organizace času a řízení priorit, řešení konfliktů, projektový management.

V případě zájmu o bližší informace klikněte na odkaz níže.Zadavatelem microsite je firma 

DMC management consulting s.r.o.Rekonstrukce bytů a bytových jader a koupelen Uherské Hradiště, realizace koupelen.

Rekonstrukce bytů a bytových jader a koupelen Uherské Hradiště, realizace koupelen

Restaurace Lovecká chata Folmava Domažlice, zvěřinové speciality, oslavy, firemní večírky, svatby.

Restaurace Lovecká chata Folmava Domažlice, zvěřinové speciality, oslavy, firemní večírky, svatby
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Školení zaměstnanců v oblasti PO, BOZP a zpracování dokumentace PO, BOZP

Středisko požární ochrany František Fousek

Školení zaměstnanců v oblasti PO, BOZP a zpracování dokumentace PO, BOZP

Proškolení zaměstnanců firem a podniků v oblasti PO a BOZP zajistí na Znojemsku firma Středisko požární ochrany František Fousek. Zpracujeme také dokumentaci BOZP a PO.


Pravidelná školení a opakované přezkoušení elektrikářů dle vyhlášky č. 58/1978 Sb.

RIVS, s.r.o. vzdělávací agentura

Pravidelná školení a opakované přezkoušení elektrikářů dle vyhlášky č. 58/1978 Sb.

Elektro kurz, pravidelné školení a opakované přezkoušení dle vyhlášky č. 58/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice pořádá vzdělávací a poradenská agentura RIVS s.r.o. v Ostravě.


Odborná školení zaměstnanců Nové Strašecí

Jan Šlegr Rekvalifikační kurzy a školení Rakovník

Odborná školení zaměstnanců Nové Strašecí

Školení, rekvalifikační kurzy, kvalifikační oprávnění a průkazy. Odborná školení a poradenské služby, revize strojů a zařízení od společnosti Jan Šlegr ve Středočeském kraji.


Doškolovací kurzy svařování v ochranné atmosféře, elektrickým obloukem a dalšími metodami

RIVS, s.r.o. vzdělávací agentura

Doškolovací kurzy svařování v ochranné atmosféře, elektrickým obloukem a dalšími metodami

Pro získání další odborné způsobilosti ke svařování probíhají u firmy RIVS s.r.o. v Ostravě doškolovací doplňkové kurzy svařování v ochranné atmosféře, elektrickým obloukem a dalšími metodami.


Semináře a vzdělávací akce s tématikou mezinárodního obchodu. Jihomoravský kraj.

Regionální hospodářská komora Brno RHK Brno

Semináře a vzdělávací akce s tématikou mezinárodního obchodu. Jihomoravský kraj.

Semináře a vzdělávací akce s tématikou mezinárodního obchodu organizuje Regionální hospodářská komora Brno, a to pro malé i střední podnikatele v Jihomoravském kraji.