Hydroizolace střech, TrutnovU střechy zajišťujeme její hydroizolaci a zateplení, dále nabízíme montáž ventilačních turbín, hromosvodů, světlíků i sněhových zábran.

Hydroizolace střech po Trutnově zajistí renomovaná firma POPAS CZ, s.r.o. Kvalitní hydroizolace střechy je dobrý předpoklad pro bezproblémové bydlení. Efektivně a rychle vyřešíme váš problém se zatékáním vody do poničené nebo staré střechy. Provádíme práci, co nás baví a je to vidět na našich odvedených rekonstrukcích střech.

Pokud vlastníte byt či rodinný dům nebo se staráte o SVJ či Bytové družstvo, o stavbu je třeba náležitě pečovat. Zvláště je pak nutné věnovat pozornost hydroizolaci plochých a pultových střech, teras, balkónů a lodžií. Od toho je tu firma POPAS CZ, s.r.o., která vám nabízí profesionální ochranu povrchů a staveb.

U střechy zajišťujeme její hydroizolaci a zateplení, dále nabízíme montáž ventilačních turbín, hromosvodů, světlíků i sněhových zábran. Kromě hydroizolace teras, balkónů a lodžií zajišťujeme i jejich zateplení. Dále vám dodáme návrh pochozích variant povrchů, stejně tak jako návrh a výrobu zábradlí. Součástí těchto oprav konstrukcí je i sanace a povrchová úprava hran a podhledů nosných konstrukcí.

Firma POPAS CZ, s.r.o. klade velký důraz na vztah s klienty. Proto vám zdarma nabízíme tyto služby:

- posouzení stavu a zaměření konstrukce (střechy, terasy, lodžie, balkónu…)
- návrh skladby a použitých technologií
- cenová kalkulace projektu
- nabízíme zajištění projektové dokumentace
- nezávazné poradenství při výskytu problému ve vašem domu nebo bytu

Při renovaci střech i ostatních konstrukcí používáme jen prověřené materiály. Např. se stavební chemií a hydroizolačními materiály výrobce SIKA máme vice jak 15 letou zkušenost. Jsme nositelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009. Našim zákazníkům poskytujeme záruku v délce od 36 do 180 měsíců na vyhotovené služby.

Přijďte se za námi podívat a využijte některé z výše uvedených nabídek, sídlíme v Trutnově. Společně probereme řešení, která spolehlivě vyřeší váš problém se zatékáním, tepelnými úniky či vylepší užitnou hodnotu a design. Neváhejte a prodlužte životnost vašeho objektu!Zadavatelem microsite je firma 

POPAS CZ, s.r.o.Aplikace speciálních izolačních materiálů, vyztužovací systémy na zpevnění podloží.

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava Plzeň, přeprava nákladů, převozy aut, odtahová služba.

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava Plzeň, přeprava nákladů, převozy aut, odtahová služba
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Zateplení základů staveb, soklů, podlah a stěn stříkanou tepelnou pěnovou izolací

IZO-PUR.cz Dušan Řezáč

Zateplení základů staveb, soklů, podlah a stěn stříkanou tepelnou pěnovou izolací

Tepelnou izolaci základů staveb, ale také podlah a stěn stříkanou tepelnou pěnovou izolací provádí v okolí Znojma a Moravského Krumlova firma IZO-PUR.


Zateplení střechy, podkroví PUR pěnou - efektivní tepelná izolace domu

PURPANDA s.r.o. Izolace PUR pěnou Zlín

Zateplení střechy, podkroví PUR pěnou - efektivní tepelná izolace domu

Společnost PURPANDA s.r.o. Zlín je specializovaná firma na izolatérské práce, izolace domu PUR pěnami. Působí na Moravě. Nejčastěji realizuje zateplení střechy, podkroví, podlahy PUR pěnou.


Tepelná izolace budov Kolín, zateplení rodinných domů, tak obytných domů

K&T SYSTÉM, s.r.o. Kompletní stavební materiály

Tepelná izolace budov Kolín, zateplení rodinných domů, tak obytných domů

Firma K&T systém s.r.o. pracuje v oblasti zateplování domů od roku 1992 a poskytuje kompletní servis pro zateplení obvodových plášťů budov.


Sádrokartonářské práce – podhledy, příčky, tepelná a zvuková izolace

Zednictví Jiří Pokorný

Sádrokartonářské práce – podhledy, příčky, tepelná a zvuková izolace

O veškeré sádrokartonářské práce na Znojemsku se postará zednictví Jiří Pokorný. Montujeme podhledy, příčky, tepelné i zvukové izolace.


Oprava, zateplení rodinných domů OKAL - termofasáda, se kterou výrazně ušetříte

RD KOMEX s.r.o.

Oprava, zateplení rodinných domů OKAL - termofasáda, se kterou výrazně ušetříte

Stavební firma RD Komex, s.r.o. z Jeseníku provádí opravy a zateplení rodinných domů OKAL. Specializuje se na termofásády, která vám ušetří na energiiích.