Automatické kotle na tuhá paliva, Jičín, Nová Paka

Teplo je základem každého domu. Proto byste při pořizování kotle měli myslet na to, aby vám vydržel co nejdéle. Když pak ještě přidáte nízké náklady na vytápění, tak zjistíte, že ideálním řešením je automatický kotel na tuhá paliva.

Na instalaci automatických kotlů na tuhá paliva se specializují odborníci ze společnosti ZITOS. Provádí totiž veškeré topenářské a plynařské práce.Firma ZITOS má zkušenosti s instalací jakýchkoli druhů kotlů.Automatických kotlů na tuhá paliva nainstalovala již velké množství. Společnost ZITOS působí zejména v okolí Jičína, Hořic, Nové Paky, Nového Bydžova, Lázní Bělohrad a Lomnice nad Popelkou.

Automatický kotel na tuhá paliva představuje ekologické řešení vytápění. Skládá se z násypky, šnekového nebo pístového podavače, ventilátoru, elektromotoru, hořáku, kotlového tělesa a regulace. Oproti klasickým kotlům mají ty automatické až o 25% větší účinnost! Zajišťují také stabilitu spalovacího procesu díky automatické dopravě paliva do kotle. Co z toho pro vás plyne? Ušetříte na nákladech za vytápění!

A jaké palivo je vhodné do automatických kotlů na tuhá paliva? Kromě klasického uhlí, pelet a biomasy je to také…. obilí. Ano, i tímto netradičním palivem docílíte tepla v domě. Nejste tedy omezeni dodavateli, ale naopak si z nich můžete vybírat. Díky ekologičnosti automatických kotlů na tuhá paliva, je podporuje i stát. Pořízení těchto kotlů je totiž dotované z programu Zelená úsporám.Zadavatelem microsite je firma 

František Šorm ZITOSHotelová škola Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí, hotelnictví s praxí v zahraničí, elektrikář, mechanik.

Hotelová škola Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí, hotelnictví s praxí v zahraničí, elektrikář, mechanik

Likvidace hmyzu a škůdců Břeclav, deratizace, dezinsekce, dezinfekce, DDD služby pro firmy.

Likvidace hmyzu a škůdců Břeclav, deratizace, dezinsekce, dezinfekce, DDD služby pro firmy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Realizace, rekonstrukce kotelen - montáže, servis, revize všech typů kotlů

PK INSTALACE, s.r.o. Instalatérské práce Zlín, Slavičín

Realizace, rekonstrukce kotelen - montáže, servis, revize všech typů kotlů

Společnost PK INSTALACE s.r.o. se specializuje na realizace, rekonstrukce kotelen v rámci celé ČR. Zajistíme montáže kotlů a následný servis a revize. Provozovny máme ve Zlíně a Slavičíně.


Topenářské práce, topenáři – návrhy optimálního řešení, montáž, demontáž

K-TOP, s.r.o.

Topenářské práce, topenáři – návrhy optimálního řešení, montáž, demontáž

Bohaté a dlouhodobé zkušenosti s topenářskými pracemi má společnost K-TOP, s.r.o. Naši topenáři působí v Třebíči a jeho okolí a pracují pouze s kvalitními, ověřenými materiály.


Realizace a kompletní instalace vytápění pomocí tepelného čerpadla

Topenářství Kříž Podlahové vytápění

Realizace a kompletní instalace vytápění pomocí tepelného čerpadla

O kompletní realizaci vytápění pomocí tepelného čerpadla a jeho instalaci se v okolí Brna postará firma Topenářství Kříž.


Kondenzační, plynové kotle Viessmann-záruční, pozáruční servis, montáže

PAVELKA - VTP s.r.o. Služby v oblasti voda topení plyn UH

Kondenzační, plynové kotle Viessmann-záruční, pozáruční servis, montáže

V okrese Uherské Hraditě provádí servis na kondenzační, plynové kotle Viessmann firma PAVELKA - VTP s.r.o. Postaráme se u nového kotle o montáže a uvedení do provozu.


Topenářství, topenářské práce – návrh, realizace, opravy, servis vytápění

Petr Strnad Plynové kotle - Třebíč

Topenářství, topenářské práce – návrh, realizace, opravy, servis vytápění

Veškeré topenářské práce svěřte do rukou topenářství Petr Strnad z Třebíče. Navrhujeme a realizujeme ústřední, podlahové nebo sálavé vytápění, montáž kotlů a provádíme opravy systémů vytápění.