Workshopy pro zaměstnance s využitím metody FunnelMind

Workshopy pro zaměstnance s využitím metody FunnelMind nabízí v České republice společnost DMC management consulting s.r.o., dlouholetý poskytovatel služeb v oblasti outsourcingu HR činností. Přinese Vaší firmě zefektivnění pracovních činností.

Jedná se o řízené workshopy pro zaměstnance nebo lépe řečeno pracovní setkání zaměstnanců, jejichž výsledkem je identifikace úzkých míst ve společnosti. Následuje společné hledání řešení a vytvoření akčního plánu změn.
Zaměstnanecké workshopy vedou profesionální lektoři, kteří využívají metodu FunnelMind, což je nová funkční metoda pro zvýšení efektivity vzdělávacích projektů a podporu změn a inovací ve společnosti.

Workshopy pro zaměstnance jsou doporučeny využívat vždy, pokud chcete zvýšit produktivitu procesů a efektivitu práce, ale také motivovat zaměstnance pro zavedení složitějších změn ve společnosti.
Další důležitou oblastí využití je případ, kdy se začínají vyskytovat problémy s komunikací, zvyšuje se fluktuace nebo výkonnost zaměstnanců. Zaměstnanecké workshopy jsou pak ideálním nástrojem ke včasnému řešení těchto problémů.

DMC management consulting s.r.o. dbá na to, aby byla zvolena pro workshop se zaměstnanci vhodná metoda setkání a vhodné prostředí a zajistí kompletně organizaci celého setkání. Profesionální lektoři provedou zaměstnance celým workshopem, zapracují na jejich motivaci a zároveň vytvoří akční plán, který následné prezentují vedení i uvnitř společnosti.

Na závěr vybíráme několik referenčních projektů:
Brisk Tábor a.s.
TRW Autoelektronika s.r.o.
Futaba Czech s.r.o.

V případě zájmu o bližší informace o workshopech pro zaměstnance neváhejte kontaktovat společnost DMC management consulting s.r.o.Zadavatelem microsite je firma 

DMC management consulting s.r.o.Obec Zadní Chodov v Plzeňském kraji, stavby jednotlivých statků, kostelík Nejsvětější Trojice.

Obec Zadní Chodov v Plzeňském kraji, stavby jednotlivých statků, kostelík Nejsvětější Trojice

Ubytování Penzion JANAMI Rakvice, kapacita 44 lůžek, budova s jídelnou, polopenze, terasa.

Ubytování Penzion JANAMI Rakvice, kapacita 44 lůžek, budova s jídelnou, polopenze, terasa
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Školení zaměstnanců v oblasti PO, BOZP a zpracování dokumentace PO, BOZP

Středisko požární ochrany František Fousek

Školení zaměstnanců v oblasti PO, BOZP a zpracování dokumentace PO, BOZP

Proškolení zaměstnanců firem a podniků v oblasti PO a BOZP zajistí na Znojemsku firma Středisko požární ochrany František Fousek. Zpracujeme také dokumentaci BOZP a PO.


Pravidelná školení a opakované přezkoušení elektrikářů dle vyhlášky č. 58/1978 Sb.

RIVS, s.r.o. vzdělávací agentura

Pravidelná školení a opakované přezkoušení elektrikářů dle vyhlášky č. 58/1978 Sb.

Elektro kurz, pravidelné školení a opakované přezkoušení dle vyhlášky č. 58/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice pořádá vzdělávací a poradenská agentura RIVS s.r.o. v Ostravě.


Odborná školení zaměstnanců Nové Strašecí

Jan Šlegr Rekvalifikační kurzy a školení Rakovník

Odborná školení zaměstnanců Nové Strašecí

Školení, rekvalifikační kurzy, kvalifikační oprávnění a průkazy. Odborná školení a poradenské služby, revize strojů a zařízení od společnosti Jan Šlegr ve Středočeském kraji.


Doškolovací kurzy svařování v ochranné atmosféře, elektrickým obloukem a dalšími metodami

RIVS, s.r.o. vzdělávací agentura

Doškolovací kurzy svařování v ochranné atmosféře, elektrickým obloukem a dalšími metodami

Pro získání další odborné způsobilosti ke svařování probíhají u firmy RIVS s.r.o. v Ostravě doškolovací doplňkové kurzy svařování v ochranné atmosféře, elektrickým obloukem a dalšími metodami.


Semináře a vzdělávací akce s tématikou mezinárodního obchodu. Jihomoravský kraj.

Regionální hospodářská komora Brno RHK Brno

Semináře a vzdělávací akce s tématikou mezinárodního obchodu. Jihomoravský kraj.

Semináře a vzdělávací akce s tématikou mezinárodního obchodu organizuje Regionální hospodářská komora Brno, a to pro malé i střední podnikatele v Jihomoravském kraji.