Sypké stavební materiály prodej a dovoz KladnoProdej a dovoz sypkých stavebních materiálů na Kladně obstará společnost DESTRO.
Náš nabízený sortiment představuje struskové kamenivo, třísložkové recykláty, betonové, cihelné, asfaltové recykláty, antuka, škvára, okrasné kamenivo, zemina, písek.

Například asfaltové recykláty jsou vhodné k zakládání staveb, jako podkladové vrstvy komunikací, parkovišť, zámkových dlažeb a terénních úprav.
Struskové kamenivo je také vhodné pro zakládání staveb, pro podkladové vrstvy komunikací, pro zásypy a náspy s vysokou drenážní schopností a pro další terénní úpravy.
Ceny Vám rádi sdělíme na telefonním čísle:
311234810.

Veškeré materiály pro stavbu výhodně až na místo od firmy Destro!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Sypké stavební materiály, struskové kamenivo, recykláty, křemičitý písek, prodej

Sypké stavební materiály, struskové kamenivo, recykláty, křemičitý písek, prodej

Drcené kamenivo z ekologické recyklace Vám dodá rodinná firma Miroslav Karas DESTRO z Kladna. Prodáváme a odebíráme mnoho druhů stavebního odpadu a suti včetně ocelárenského materiálu.


Recyklace hutních a  slévárenských odpadů, Kladno

Recyklace hutních a slévárenských odpadů, Kladno

Recyklace hutních a slévárenských odpadů nabízí společnost Destro se sídlem v Kladně. Podnikáte v hutním nebo slévárenském průmyslu a potýkáte se každý den s velkým množstvím odpadů? Přemýšlíte o tom, že byste odpad rádi ještě využili ...
>
>
>
>