Silniční váhy - vážení vozidel za jízdy i za klidu

Společnost TENZOVÁHY, s.r.o. je výrobce systémů vážení pro dopravu a průmysl se sídlem v Olomouci. Svým zákazníkům poskytuje kvalitní a přesné silniční váhy pro vážení vozidel za jízdy i za klidu.Silniční váhy - vážení vozidel za jízdy, při plné rychlosti


Společnost TENZOVÁHY, s.r.o. se specializuje na dynamické váhy pro vážení vozidel za jízdy. Takové váhy šetří čas při odbavení při vjezdu či výjezdu z areálu podniku. Kromě celkové hmotnosti zjišťují také nápravové zatížení, na které se často zaměřují kontrolní orgány při pravidelném či občasném vážení. Pořízením těchto vah získává provozovatel nákladního vozidla jistotu, že je jeho náklad v pořádku a že jeho vůz není přetížený.

Přesné vážení surovin i produktů je základem úspěchu firmy. Platí to i v rámci nákladní přepravy. Nepřicházejte o peníze a body za nesprávně naložená vozidla. TENZOVÁHY vám nabízí kvalitní systémy silničních i průmyslových vah.

Již více než 25 let vyrábíme váhy v těchto kategoriích:

Dynamické silniční váhy pro vážení za jízdy VM – pro rychlé vážení všech typů nákladních vozidel ve stavebnictví, lze je plně automatizovat (bezobslužný provoz), jsou schváleny pro obchodní vážení materiálu i pro kontrolní vážení vozidel státními orgány. V nabídce je celá řada příslušenství – kamery, závory, bezobslužné terminály atd. přímo ovládané z vážního software. Data o vážení mohou být on-line přenášena do centrálního informačního systému podniku. Váhy jsou vhodné dále pro kontejnerová centra, mýtné brány a v mnoha dalších provozech.

Silniční váhy HSW – určené pro sledování zatížení silnic, dálnic a mostů a pro předběžný výběr přetížených vozidel z dopravního proudu. Umožňuje vážení i za velmi vysoké rychlostí.

Mobilní silniční váhy PW – přenosné systémy vážení PW-10 jsou využívány jak pro účely kontrolního vážení státními orgány, tak v privátní sféře, kde slouží k namátkovým kontrolám nakládky vozidel v dopravních firmách a průmyslových podnicích. Určeno pro vážení za jízdy i za klidu. Jsou snadno použitelné. Jejich instalace nezabere více než pár minut.

Mostové silniční váhy – pro přesné zjištění celkové hmotnosti vozidla. Jsou vyráběny v délkách od 6m až do 24m v zapuštěném i nadúrovňovém provedení podle požadavků zákazníka. Prefabrikované vážní mosty zaručují vysokou odolnost a dlouhodobou životnost vah. Celokovová varianta vah je velice atraktivní pro provozy, kde je nutné váhy občas přestěhovat na jiné stanoviště. Váhy mohou být vybaveny PC pracovištěm schopným automaticky tisknout vážní lístky.

Váhy řady HELPER pro nakladače a vysokozdvižné vozíky - vážení přímo v kabině, přístroj umí i souhrnnou bilanci naloženého materiálu a tisk vážních lístků. Několik typů od jednoduchého Helper Mini až po sofistikovaný Helper X pro obchodní vážení s rozhraním USB a on-line přenosem dat.

Všechny naše váhy mohou být vybaveny kamerovým dohledem, závorami, semafory, přístupovými systémy a dalším nezbytným vybavením. Kamerový systém dovoluje párování dat z vážení s registrační značkou vozidla. Všechny váhy jsou schopny komunikovat s nadřízeným podnikovým pracovištěm. Odesílání dat z vážení do centrálního informačního systému podniku je tak velice snadné.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Mostové váhy pro silniční vozidla – stanovení přesné hmotnosti v družstvech, firmách a potravinářství

Mostové váhy pro silniční vozidla – stanovení přesné hmotnosti v družstvech, firmách a potravinářství
Na výrobu a prodej mostových vah pro vážení silničních vozidel nejen ve družstvech, firmách a v potravinářství se zaměřuje společnost TENZOVÁHY, s.r.o. z Olomouce.

Dynamické přejezdové nápravové váhy pro vážení vozidel za jízdy

Dynamické přejezdové nápravové váhy pro vážení vozidel za jízdy
Ideálním nástrojem k vážení vozidel za jízdy jsou dynamické přejezdové váhy VM-1.2 od společnosti Tenzováhy, s.r.o., která se zaměřuje na jejich výrobu.

Mobilní přenosné váhy PW pro vážení za jízdy i za klidu

Mobilní přenosné váhy PW pro vážení za jízdy i za klidu
Společnost TENZOVÁHY, s.r.o. v Olomouci nabízí mobilní přenosné váhy PW pro vážení nejen za klidu, ale také během jízdy.

Silniční dynamické váhy VM pro vážení za jízdy - spolehlivé vážení nákladu

Silniční dynamické váhy VM pro vážení za jízdy - spolehlivé vážení nákladu
Pokud chcete zajistit spolehlivé vážení nákladu za jízdy, pak je pro vás ideálním partnerem společnost TENZOVÁHY v Olomouci, která se zaměřuje na výrobu silničních vah.

Vážení v kabinách stavebních strojů a vozidel – váhy HELPER pro nakladače, dumpery

Vážení v kabinách stavebních strojů a vozidel – váhy HELPER pro nakladače, dumpery
Vážení lze provádět v kabinách stavebních strojů a vozidel - expertem na vážení v dopravě je firma TENZOVÁHY z Olomouce.

Přemístitelné mobilní váhy pro vážení vozidel za jízdy

Přemístitelné mobilní váhy pro vážení vozidel za jízdy
Společnost TENZOVÁHY, spol. s r.o. nabízí silniční přemístitelné mobilní váhy pro vážení vozidel za jízdy typ VMP-2.

Vážení vozidel za vysokých rychlostí - vysokorychlostní dynamické váhy HSW

Vážení vozidel za vysokých rychlostí - vysokorychlostní dynamické váhy HSW
Pro vážení vozidel za vysokých rychlostí se využívají vysokorychlostní dynamické váhy, na které je specialistou firma TENZOVÁHY z Olomouce.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TENZOVÁHY, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TENZOVÁHY, s.r.o.
www.tenzovahy.cz
Adresa

Adresa

Machátova 345/3
Olomouc 783 01

poptavky@tenzovahy.cz
+420 585 428 186


Najdete nás také zde:

ARES
captcha