Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@tenzovahy.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 731 504 509

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Machátova 345/3
Olomouc 783 01

Silniční váhy - vážení vozidel za jízdy i za klidu

Společnost TENZOVÁHY, s.r.o. je výrobce systémů vážení pro dopravu a průmysl se sídlem v Olomouci. Svým zákazníkům poskytuje kvalitní a přesné silniční váhy pro vážení vozidel za jízdy i za klidu.


Společnost TENZOVÁHY, s.r.o. se specializuje na dynamické váhy pro vážení vozidel za jízdy. Takové váhy šetří čas při odbavení při vjezdu či výjezdu z areálu podniku. Kromě celkové hmotnosti zjišťují také nápravové zatížení, na které se často zaměřují kontrolní orgány při pravidelném či občasném vážení. Pořízením těchto vah získává provozovatel nákladního vozidla jistotu, že je jeho náklad v pořádku a že jeho vůz není přetížený.

Přesné vážení surovin i produktů je základem úspěchu firmy. Platí to i v rámci nákladní přepravy. Nepřicházejte o peníze a body za nesprávně naložená vozidla. TENZOVÁHY vám nabízí kvalitní systémy silničních i průmyslových vah.

Již více než 25 let vyrábíme váhy v těchto kategoriích:

Dynamické silniční váhy pro vážení za jízdy VM – pro rychlé vážení všech typů nákladních vozidel ve stavebnictví, lze je plně automatizovat (bezobslužný provoz), jsou schváleny pro obchodní vážení materiálu i pro kontrolní vážení vozidel státními orgány. V nabídce je celá řada příslušenství – kamery, závory, bezobslužné terminály atd. přímo ovládané z vážního software. Data o vážení mohou být on-line přenášena do centrálního informačního systému podniku. Váhy jsou vhodné dále pro kontejnerová centra, mýtné brány a v mnoha dalších provozech.

Silniční váhy HSW – určené pro sledování zatížení silnic, dálnic a mostů a pro předběžný výběr přetížených vozidel z dopravního proudu. Umožňuje vážení i za velmi vysoké rychlostí.

Mobilní silniční váhy PW – přenosné systémy vážení PW-10 jsou využívány jak pro účely kontrolního vážení státními orgány, tak v privátní sféře, kde slouží k namátkovým kontrolám nakládky vozidel v dopravních firmách a průmyslových podnicích. Určeno pro vážení za jízdy i za klidu. Jsou snadno použitelné. Jejich instalace nezabere více než pár minut.

Mostové silniční váhy – pro přesné zjištění celkové hmotnosti vozidla. Jsou vyráběny v délkách od 6m až do 24m v zapuštěném i nadúrovňovém provedení podle požadavků zákazníka. Prefabrikované vážní mosty zaručují vysokou odolnost a dlouhodobou životnost vah. Celokovová varianta vah je velice atraktivní pro provozy, kde je nutné váhy občas přestěhovat na jiné stanoviště. Váhy mohou být vybaveny PC pracovištěm schopným automaticky tisknout vážní lístky.

Váhy řady HELPER pro nakladače a vysokozdvižné vozíky - vážení přímo v kabině, přístroj umí i souhrnnou bilanci naloženého materiálu a tisk vážních lístků. Několik typů od jednoduchého Helper Mini až po sofistikovaný Helper X pro obchodní vážení s rozhraním USB a on-line přenosem dat.

Všechny naše váhy mohou být vybaveny kamerovým dohledem, závorami, semafory, přístupovými systémy a dalším nezbytným vybavením. Kamerový systém dovoluje párování dat z vážení s registrační značkou vozidla. Všechny váhy jsou schopny komunikovat s nadřízeným podnikovým pracovištěm. Odesílání dat z vážení do centrálního informačního systému podniku je tak velice snadné.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Mostové váhy pro silniční vozidla – stanovení přesné hmotnosti v družstvech, firmách a potravinářství

Mostové váhy pro silniční vozidla – stanovení přesné hmotnosti v ...

Na výrobu a prodej mostových vah pro vážení silničních vozidel nejen ve družstvech, firmách a v potravinářství se zaměřuje společnost TENZOVÁHY, s.r.o. z Olomouce.

Dynamické přejezdové nápravové váhy pro vážení vozidel za jízdy

Dynamické přejezdové nápravové váhy pro vážení vozidel za jízdy

Ideálním nástrojem k vážení vozidel za jízdy jsou dynamické přejezdové váhy VM-1.2 od společnosti Tenzováhy, s.r.o., která se zaměřuje na jejich výrobu.

Štítky:Měřicí a regulační technika

FIREMNÍ ČLÁNKY

Bezobslužný provoz vah pro dopravu a průmysl – dokonale promyšlený systém

Bezobslužný provoz vah pro dopravu a průmysl – dokonale promyšlený systém

Jestliže uvažujete o koupi váhy pro účely vážení v dopravě a průmyslu, zkuste využít možnosti pořízení bezobslužného typu. Pomocí jeho software ...

Výroba vah a ostatních systémů pro vážení těžkých nákladních automobilů a dalších věcí i pro průmysl

Výroba vah a ostatních systémů pro vážení těžkých nákladních automobilů a dalších věcí i pro průmysl

Kdo by neznal klasické váhy, ovšem společnost Tenzováhy vyrábí něco daleko originálnějšího. Jedná se o váhy pro dopravu a průmysl. Každému ...


Kontakty

TENZOVÁHY, s.r.o.
Machátova 345/3
Olomouc 783 01
GPS: 49°34′16.61″ N, 17°13′58.76″ E

49°34′16.61″ N, 17°13′58.76″ E

QR kód firmy TENZOVÁHY, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA TENZOVÁHY, s.r.o.
Adresa

Adresa

Machátova 345/3
Olomouc 783 01

poptavky@tenzovahy.cz
+420 585 428 186

Kontaktujte nás

captcha