Podlahářství Leoš Svoboda

Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlahZadavatelem microsite je firma Podlahářství Leoš SvobodaPodlahářství, dřevěné, vinylové, PVC podlahy TřebíčNeváhejte a přijďte se do Podlahářství Svoboda poradit s výběrem nejvhodnějšího typu podlahy do Vašeho bytu či domu!

Nabízíme komplexní služby v oblasti podlahářství a to včetně dodávky materiálu.
Vyrovnáme nerovnosti, podlahy zatmelíme a zajistíme dodej podlahových a obkladových panelů CLICK BOARD s finální povrchovou úpravou.
Jsme velkoobchodní i maloobchodní prodejna, v naší nabídce naleznete plovoucí laminátové a dřevěné, vinylové, korkové, vodivé( elektrostatické) podlahy, dále podlahy z PVC (lino, linoleum), koberce a pomocný materiál.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Kojeticích na Moravě, cca 11 km od Třebíče.

Kompletní nabídku služeb podlahářství a podlahových krytin naleznete na webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlah

Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlah

Laminátové, plovoucí, dřevěné a vinylové podlahy, pokládka podlah, podlahářské práce, renovace podlah od firmy Podlahářství Svoboda vTřebíči.


Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Přemýšlíte nad pokládkou plovoucí podlahy? Nechte si poradit s výběrem ideální plovoucí podlahy do Vašeho bytu a domu a kontaktujte naše Podlahářství, které je nejen prodejce plovoucích laminátových a dřevěných podlah různých typů, barev, ...
>
>
>