Pěstitelské pálenice a ovocné lihovary

Destilační přístroje k výrobě ovocných destilátů
Firma DESTILA, s.r.o. se sídlem v Brně, je tradičním výrobcem potravinářských zařízení včetně destilačních přístrojů již od roku 1947. Pěstitelská pálenice je soubor technologického zařízení, které je určeno k získávání ovocného destilátu ze zkvašených ovocných zápar. Ve vývoji i výrobě navazujeme na dobré tradice ale současně prosazujeme i nejmodernější trendy.
Destilační přístroje s příslušenstvím vyrábíme a dodáváme v různých variantách. Velikost těchto přístrojů se ustálila na třech základních typech pro objem vsázky 150, 300 a 600 l. Nejčastěji dodáváme přístroje s rektifikační kolonou.
Po mnohaletých zkušenostech a na základě podnětů od uživatelů nabízí DESTILA uspořádání technologie, které je svým pojetím zcela ojedinělé a přináší obsluze destilačního přístroje nebývalý komfort, snížení spotřeby vody, el. energie, plynu, lidské námahy a řadu dalších výhod od pořizovacích starostí až po obsluhu při destilaci.
Zařízení je velmi flexibilní a dovoluje celou řadu pracovních režimů, které lze v praxi využívat. Zařízení se zabudovaným katalyzátorem splňuje nejpřísnější kritéria na obsah škodlivých látek v destilátu.
Toto moderní zařízení je technicky vyspělejší, energeticky úspornější, méně náročné na prostor i na obsluhu, než známější „dvoukotlové“ destilační přístroje. Také čistota destilátu (obsah zdraví škodlivých látek, jako např. metylalkohol a další) je výrazně lepší než u dvoukotlových aparátů -se surovinovým a rektifikačním kotlem. Vytápění kotlů doporučujeme a nejčastěji dodáváme plynové (zemní plyn, propan-butan), ale i na dřevo, parní, případně elektro.
Ke všem destilačním přístrojům nabízíme lihové měřidlo, které je vyrobeno celé z nerez. oceli a na toto měřidlo rovněž jako výhradní dovozce pro ČR poskytujeme záruční i pozáruční servis.
Námi dodávaná zařízení lze s malým doplněním používat v daňových režimech pěstitelská pálenice nebo ovocný lihovar.
Podle požadavku zákazníka dodáme i jiné varianty kompletace nebo uspořádání destilačního zařízení a příslušenství.

Naše destilační přístroje jsou certifikovány zkušebnou TÜV CZ podle platných evropských norem a po všech stránkách splňují jejich požadavky.
Destilační přístroje typu KPD jsou chráněny průmyslovým vzorem č. PVZ 2005-36193 vydaným Úřadem průmyslového vlastnictví v Praze.
Systém jakosti firmy DESTILA je certifikován dle normy ČSN EN ISO 9001:2001.Zadavatelem microsite je firma 

DESTILA, s.r.o.MŠ Trhanov
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Spouštěcí garnýže Praha – pohodlné a bezpečné věšení záclon bez štaflí

Záclony - Ladislav Daněk

Spouštěcí garnýže Praha – pohodlné a bezpečné věšení záclon bez štaflí

Obáváte se úrazu při věšení záclon nebo jen hledáte pohodlnější cestu bez nutnosti šplhání na štafle? Pak Vás určitě nadchne nabídka spouštěcích garnýží od firmy Ladislav Daněk z Prahy.


Legrační potisky na oblečení pro sportovní či zájmové kluby

Reklamní potisk, s.r.o.

Legrační potisky na oblečení pro sportovní či zájmové kluby

Společnost Reklamní potisk s.r.o. z Telče poskytuje tematické legrační potisky na oblečení pro sportovní či zájmové kluby.


Gumokovové díly, dorazy, pouzdra různých tvarů a rozměrů - výroba na zakázku

ZD Myslejovice, družstvo AGROGUM

Gumokovové díly, dorazy, pouzdra různých tvarů a rozměrů - výroba na zakázku

Výrobou na zakázku gumokovových dílů jako jsou dorazy, pouzdra, spojky a další výrobky různých tvarů a rozměrů se zabývá ZD Myslejovice - AGROGUM u Prostějova.


Výroba a povrchové úpravy odlitků ze šedé litiny pro strojírenský, automobilový a stavební průmysl

SLÉVÁRNA ANAH Prostějov, s.r.o.

Výroba a povrchové úpravy odlitků ze šedé litiny pro strojírenský, automobilový a stavební průmysl

Společnost Slévárna ANAH Prostějov se zabývá výrobou a povrchovou úpravou odlitků ze šedé litiny pro strojírenský, automobilový a stavební průmysl, dále pro výrobu armatur a čerpadel.


Výroba, řezání výpalky o síle 1-200 mm

Zekof, s.r.o.

Výroba, řezání výpalky o síle 1-200 mm

Společnost Zekof s.r.o. se zabývá kovoobráběním, soustružením, frézováním a provádí další obráběcí práce včetně výroby výpalků o síle 1-200 mm.