Pěstitelské pálenice a ovocné lihovary

Destilační přístroje k výrobě ovocných destilátů
Firma DESTILA, s.r.o. se sídlem v Brně, je tradičním výrobcem potravinářských zařízení včetně destilačních přístrojů již od roku 1947. Pěstitelská pálenice je soubor technologického zařízení, které je určeno k získávání ovocného destilátu ze zkvašených ovocných zápar. Ve vývoji i výrobě navazujeme na dobré tradice ale současně prosazujeme i nejmodernější trendy.
Destilační přístroje s příslušenstvím vyrábíme a dodáváme v různých variantách. Velikost těchto přístrojů se ustálila na třech základních typech pro objem vsázky 150, 300 a 600 l. Nejčastěji dodáváme přístroje s rektifikační kolonou.
Po mnohaletých zkušenostech a na základě podnětů od uživatelů nabízí DESTILA uspořádání technologie, které je svým pojetím zcela ojedinělé a přináší obsluze destilačního přístroje nebývalý komfort, snížení spotřeby vody, el. energie, plynu, lidské námahy a řadu dalších výhod od pořizovacích starostí až po obsluhu při destilaci.
Zařízení je velmi flexibilní a dovoluje celou řadu pracovních režimů, které lze v praxi využívat. Zařízení se zabudovaným katalyzátorem splňuje nejpřísnější kritéria na obsah škodlivých látek v destilátu.
Toto moderní zařízení je technicky vyspělejší, energeticky úspornější, méně náročné na prostor i na obsluhu, než známější „dvoukotlové“ destilační přístroje. Také čistota destilátu (obsah zdraví škodlivých látek, jako např. metylalkohol a další) je výrazně lepší než u dvoukotlových aparátů -se surovinovým a rektifikačním kotlem. Vytápění kotlů doporučujeme a nejčastěji dodáváme plynové (zemní plyn, propan-butan), ale i na dřevo, parní, případně elektro.
Ke všem destilačním přístrojům nabízíme lihové měřidlo, které je vyrobeno celé z nerez. oceli a na toto měřidlo rovněž jako výhradní dovozce pro ČR poskytujeme záruční i pozáruční servis.
Námi dodávaná zařízení lze s malým doplněním používat v daňových režimech pěstitelská pálenice nebo ovocný lihovar.
Podle požadavku zákazníka dodáme i jiné varianty kompletace nebo uspořádání destilačního zařízení a příslušenství.

Naše destilační přístroje jsou certifikovány zkušebnou TÜV CZ podle platných evropských norem a po všech stránkách splňují jejich požadavky.
Destilační přístroje typu KPD jsou chráněny průmyslovým vzorem č. PVZ 2005-36193 vydaným Úřadem průmyslového vlastnictví v Praze.
Systém jakosti firmy DESTILA je certifikován dle normy ČSN EN ISO 9001:2001.Zadavatelem microsite je firma 

DESTILA, s.r.o.Obec Jabloňany
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Hotel pro rodiny s dětmi - klidné ubytování a prostorné pokoje s dětskou přistýlkou v centru Opavy

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava IBERIA TRADE s.r.o.

Hotel pro rodiny s dětmi - klidné ubytování a prostorné pokoje s dětskou přistýlkou v centru Opavy

Hledáte klidné ubytování pro Vás a Vaše děti v Opavě? Pak si rezervujte svůj pobyt v čistém hotelu IBERIA*** v samotném srdci Opavy, kde Vás ubytujeme v prostorných pokojích s dětskou přistýlkou.


Zámecký pivovar, ubytování v historických pokojích - hotel pro náročné klienty

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Zámecký pivovar, ubytování v historických pokojích - hotel pro náročné klienty

Zámek Zábřeh v Ostravě je hotel nejen pro náročné klienty. Najdete zde ubytování v historických pokojích, stylovou restauraci a také zámecký pivovar.


Laserové čištění bez poškození povrchu - čištění kovů, forem, nářadí, odrezování laserem

Aleš Brzák A-Z kovo s.r.o.

Laserové čištění bez poškození povrchu - čištění kovů, forem, nářadí, odrezování laserem

Hlavní aktivitou firmy Aleš Brzák A-Z kovo s.r.o. z obce Šarovy u Zlína je laserové čištění kovů, forem, nářadí, odrezování laserem. Laserové čištění je neabrazivní metoda bez poškození povrchu.


FaceID a rozšířená realita jako nová možnost aplikace systému Android a iOS

Peko Studio s.r.o.

FaceID a rozšířená realita jako nová možnost aplikace systému Android a iOS

Perfektním partnerem nejen v oblasti moderní možnosti využití mobilních aplikací jako je FaceID či rozšířená realita pro operační systém Android či iOS je firma Peko studio s.r.o. ze Znojma.


Neadresná distribuce, roznos letáků do schránek - oslovení domácnosti konkrétní nabídkou

Česká distribuční k.s.

Neadresná distribuce, roznos letáků do schránek - oslovení domácnosti konkrétní nabídkou

Česká distribuční a.s. realizuje v Brně i Hradci Králové neadresnou distribuci tiskovin. Jedná se o roznos letáků do poštovních schránek s cílem oslovit domácnost konkrétní nabídkou v tištěné podobě.