Stavební a developerské služby jak mají být – profesionální, kvalitní a precizní

Hledáte společnost, která provádí profesionální, kvalitní a precizní stavební i developerské služby? Kontaktujte firmu Skanska a.s. závod Morava, Středisko speciálních prací se sídlem v Prostějově.



stavební služby


Společnost Skanska patří ke špičkovým stavebním a developerským firmám v České a Slovenské republice. Naše činnost zahrnuje klasické stavebnictví, vývoj a prodej materiálů i sofistikovaných technických řešení, ucelené projekty v oblasti bydlení a komerčních nemovitostí, ale i budování a provozování infrastruktury.

Naším cílem je odvádět práci v oblasti stavebních a developerských služeb v nejvyšší možné kvalitě, avšak s ohledem na životní prostředí a energetickou úspornost našich projektů.

Neustále zlepšujeme své výrobní postupy, investujeme do moderních a ekologicky šetrnějších technologií a skvěle se nám daří využívat invenci, zkušenosti a dovednosti našich lidí. Naše práce ve stavebních a developerských službách se zakládá na dlouholetých zkušenostech, kvalitních materiálech, prvotřídních výrobních postupech a precizně odvedené práci profesionálních zaměstnanců.

Jsme odborníci na následující oblasti stavebních a developerských služeb:

- nové projekty bytové výstavby i komerčních nemovitostí
- správa objektů a údržbu objektů
- půjčování mechanizace, půjčování jeřábů, půjčování zdvihadel
- dodávání výrobků a služeb z oblasti železobetonové prefabrikace
- výroba betonu, dodávka betonu, čerpání betonu
- těžba kamene a zpracování kamene
- stavby silnic, stavby železnic, stavby mostů i městské kolejové dopravy
- a mnohé další

Přestože na prvním místě je u nás vždy zákazník a jeho přání i potřeby, prvotřídně pečujeme i o své zaměstnance. Jedině spokojený zaměstnanec, který pracuje rád, totiž může odvést špičkovou práci. A to platí nejen ve stavebních a developerských službách. Neustále se také snažíme snižovat náš vliv na životní prostředí. Přenechejte důležité zakázky opravdovým profesionálům, kteří vědí, jak na to. S námi budete spolupracovat rádi!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Skanska a.s., divize Morava, oblast AT a speciálních prací se sídlem v Olomouci provádí pokládku asfaltových směsí, recyklaci vozovek a frézování komunikací.




>
>
>