ELEKTROTRANS – komplexní služby v oblasti vedení elektřiny 110, 220 a 400 kVRáno vás vzbudí budík. Svůj den začínáte přípravou kávy nebo čaje. Po ranní sprše si vyfoukáte vlasy fénem, dámy popřípadě vyžehlí žehličkou.

Při snídani posloucháte rádio, sledujete televizi nebo na svém počítači projíždíte webové stránky. Tyto denní rituály se u každého jedince liší. Jedno je však spojuje – bez elektřiny, která zásobuje veškeré vaše spotřebiče, by se nejenom vaše rána stala problematickými. A od toho jsme tu my, ELEKTROTRANS – zajišťujeme výstavbu, opravy a rekonstrukce vedení a rozvoden elektřiny 110, 220 a 400 kV.

Jsme přední firmou na českém elektromontážním trhu. Za 15 let své existence jsme dokázali, že spolupracovat s námi se vyplatí. Našimi klienty jsou přední dodavatelé elektřiny, např. ČEPS, ČEZ, E.ON Česká republika a mnoho dalších. Nabízíme komplexní služby v oblasti výstavby, oprav a rekonstrukcí vedení a rozvoden elektřiny 110, 220 a 400 kV. Poskytujeme poradenství, zpracování studií a projektů, inženýring, realizujeme a opravujeme samotné stavby.

Disponujeme tou nejkvalitnější technikou, takže naše stavby jsou spolehlivé a plně funkční. Kromě realizací vedení a rozvoden elektřiny 110, 220 a 400 kV nabízíme také stavbu:

- výškových příhradových konstrukcí
- anténních stožárů
- větrných elektráren

Podílíme se nejenom na tuzemských zakázkách, ale také na těch zahraničních – naši klienti pochází z Francie, Islandu, Finska, Slovenska i Švédska. Spolupracujte jen s těmi nejlepšími – spolupracujte se společností ELEKTROTRANS.Zadavatelem microsite je firma 

ELEKTROTRANS a.s.Biorezonanční terapie přístrojem BICOM Bystřice pod Hostýnem, pomoc při nespavosti, kouření.

Biorezonanční terapie přístrojem BICOM Bystřice pod Hostýnem, pomoc při nespavosti, kouření

Prodej galanterního zboží, krejčovské služby Ostrava, oprava oděvů a obuvi, prodej látek a přízí.

Prodej galanterního zboží, krejčovské služby Ostrava, oprava oděvů a obuvi, prodej látek a přízí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Energie elektrická a tepelná z obnovitelných zdrojů

MVV Energie CZ a.s.

Energie elektrická a tepelná z obnovitelných zdrojů

Dodáváme energii zákazníkům v 15 městech České republiky. Jsme přední výrobci a distributoři tepelné energie v ČR. Realizujeme energeticky úsporné projekty.


Decentralizovaná výroba energie Kralupy nad Vltavou, ukládání energie, záložní napájení

IBG Česko s.r.o. Energetická řešení

Decentralizovaná výroba energie Kralupy nad Vltavou, ukládání energie, záložní napájení

Decentralizovaná výroba energie Kralupy nad Vltavou, ukládání energie, záložní napájení, baterie pro dopravní techniku, trakční bateriové systémy, dobíjecí infrastruktura pro elektromobilitu.


Aukce elektřiny, levná elektřina - snížení ceny elektřiny a plynu

H-Fuchs Servis, s.r.o.

Aukce elektřiny, levná elektřina - snížení ceny elektřiny a plynu

Pokud se chcete ujistit, že neplatíte zbytečně moc peněz za energie, společnost H-Fuchs Servis, s.r.o. v Ostravě Vám bezplatně porovná ceny elektřiny a plynu s cenami z e-aukcí.


Komplexní dodávky automatizace budov

BUILDSYS, a.s.

Komplexní dodávky automatizace budov

Inteligentní řízení budov, komfort a bezpečnost i energetická efektivita. Poradenství, projektování, realizaci zakázek i servis se zajištěnou úsporou energie Vám poskytne BUILDSYS, a.s. z Brna.


Výstavba elektrického vedení NN a VN, veřejného osvětlení

Energetika Boskovice spol. s r.o.

Výstavba elektrického vedení NN a VN, veřejného osvětlení

Distribuční síť nízkého a vysokého napětí v podobě nadzemního či kabelového vedení, trafostanice a veřejná osvětlení pro Vás zrealizuje Energetika Boskovice spol. s r.o.