Zadavatelem microsite je firma Golf & Spa Kunětická Hora


Saunování tak, jak ho neznáte - SAUNA FEST Kunětická HoraSaunování tak, jak ho neznáte - SAUNA FEST Kunětická Hora


Milujete návštěvu sauny? Užíváte si nevšední okamžiky? Pak obojí spojte na SAUNA FESTU 2014 na Kunětické Hoře! SAUNA FEST je oficiální mistrovství ČR v saunování. Zajímaví hosté, nabitý program a hlavně netradiční saunování, díky kterému osvěžíte tělo i mysl.

Třídenní program zahrnuje zážitkové saunování. Zkuste třeba půlnoční při svíčkách. Největším lákadlem jsou ale saunové ceremoniály. Ty se podobají divadlu – vypráví totiž nějaký příběh. Saunové ceremoniály se od divadla liší tím, že vám poskytují mnohem víc než jen vizuální zážitek. Tím, že se celé dění odehrává v sauně, vaše tělo relaxuje. Během sledování polaskáte i své čichové buňky, protože do prostoru se rozprašují vonné esence. Nedílnou součástí saunových rituálů je také polévání kamenů, doprovod reprodukované hudby a rozhánění horkého vzduchu ručníky. Prostě balada.

Na SAUNA FESTU 2014 předvede saunové rituály více jak 20 soutěžících z 8 zemí. Speciálním hostem pak bude Lay Pang Ong, který je mistrem v saunových animacích. Bude členem odborné poroty, ale předvede vám také něco ze svého umění. Hlavní program pak doplňuje ten doprovodný. Můžete se těšit třeba na ruské metličkování, solné a medové peelingy a mnoho dalších. Setkat se zde můžete také s naším ceremoniálovým guru Jaroslavem Pallasem, který v minulosti Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech vyhrál a v obdobné mezinárodní soutěži skončil na krásném 2. místě. Rozhovor s tímto vítězem Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech se můžete přečíst na portálu www.wellnessnoviny.cz.

Událost se koná v nádherných prostorách Cedrus Spa na Kunětické Hoře u Pardubic. Saunový svět se nachází v prostorách Golf & Spa Kunětická Hora. Návštěvníkům nabízí saunové centrum, privátní sauny nebo sportovní kliniku, kde je vám k dispozici odborný fyzioterapeut.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Multifunkční sportovní areál, golfové hřiště, kongresové centrum, restaurace

Multifunkční sportovní areál, golfové hřiště, kongresové centrum, restaurace

V multifunkčním sportovní areálu najdete vyžití aktivní i relaxační, přijďte si k nám vyzkoušet golfové hřiště, tenisové kurty nebo udělejte firemní akci v kongresovém centru.
>
>