Manikúra Shellac vydrží neporušená až 3 týdnyKrásné pěstěné nehty jsou naší vizitkou. Jak to ale udělat, abychom si nemusely nehty lakovat každé čtyři dny? Nyní se nabízí skvělé řešení – mnohem kvalitnější a šetrnější než je Gel-lak - revoluční permanentní lak CND Shellac.

CND Shellac je unikátní nová technologie, která umožňuje tu nejšetrnější aplikaci i odstranění. Skvělé je, že před jeho nanesením ani po jeho odstranění není nutné nehty brousit či pilovat. Nemusíte se proto bát, že po odstranění Shellacu budete mít nehty zničené či oslabené.

Ve své podstatě se Shellac neliší od laku klasického. Jen na rozdíl od něj vydrží až tři týdny díky zatvrzení UV lampou. Pak jej stačí jen doplnit, což je i finančně velmi nenákladné.

Proč je CND Shellac nejlepším řešením pro ženy, které občas musí umýt nádobí, a přesto chtějí mít krásné nehty, ale bez poškození jejich kvality?

- Shellac neztrácí lesk
- nehty se před nanášením, ani po odstranění Shellacu nemusí pilovat
- Nanášení Shellacu je rychlé
- Shellac chrání a zpevňuje nehty, které jsou pak odolnější vůči lámání a třepení
- běžné domácí práce tak můžete dělat bez strachu, že by se vám Shellac zničil, neolupuje se
- odstraňuje se stejně jako obyčejný lak – acetonem
- Shellac je naprosto hypoalergenní

Shellac je ideální pro ženy, které nelákají umělé nehty, chtějí, aby jejich ruce vypadaly přirozeně a aby nijak nebyla snížena jejich kvalita.

I ženy, které nenakupují u Diora nebo nenosí Chanel, mohou mít nyní krásné ruce. Shellac je ideální manikúra pro pracující ženy, které nemají času ani peněz nazbyt, a přesto se za své nehty nechtějí stydět.
Aplikace Shellac trvá přibližně 20 min., s manikúrou a s odstraněním staré vrstvy pak 45 - 60 min.

Cena je 350, -Kč, v ceně je vždy základní úprava nehtů.Zadavatelem microsite je firma Salon Angelina


B-AGRO Březová s.r.o. Zemědělská a lesnická technika

Související microsite
Kosmetické procedury - kosmetika, pedikůra, omlazovací procedury obličeje
Kosmetické procedury - kosmetika, pedikůra, omlazovací procedury obličeje

Kosmetické procedury, zahrnující kromě kosmetiky také pedikůru či omlazovací proceduru obličeje zajišťuje Regenerační centrum a hotel Harmonie v Bystřici pod Hostýnem.


30% sleva na gelové nehty, akce do konce dubna - nehtové studio
30% sleva na gelové nehty, akce do konce dubna - nehtové studio

Využijte akci, kterou připravilo Nehtové studio Nails Karina Kroměříž. Do konce měsíce dubna je platná 30% sleva na gelové nehty. Přijít můžete i bez objednání.


Ošetření rukou a nohou, pedikúra, manikúra v centru Brna
Ošetření rukou a nohou, pedikúra, manikúra v centru Brna

Ošetření rukou a nohou, pedikúra, manikúra v centru Brna. Revitalizační program, parafínové zábaly, péče o ruce, p-shine, kosmetika, dermatologické služby. Služby pro ženy i muže zajistí 5R Studio.


Kosmetické služby - kompletní kosmetické služby v moderním studiu v centru Brna
Kosmetické služby - kompletní kosmetické služby v moderním studiu v centru Brna

Kompletní kosmetické služby v centru Brna poskytuje moderní 5R studio. V širokém sortimentu najdete permanentní make-up, masáže, pedikůru, solárium a moderní kosmetické ošetření pleti.


Přístrojová, suchá pedikúra-bezbolestné ošetření nohou, ztvrdlé kůže
Přístrojová, suchá pedikúra-bezbolestné ošetření nohou, ztvrdlé kůže

Studio Estetika Zlín nabízí také službu přístrojová, suchá pedikúra. Jde o bezbolestné ošetření nohou, provádí se odstranění ztvrdlé kůže, prasklinek i úprava nehtů.