Autoservis pro montáž LPG Kroměříž

Autoservis firmy KLAS Kroměříž nabízí montáž i demontáž LPG.
Společnost KLAS, opravárensko výrobní družstvo provozuje i čerpací stanici pro LPG.

Naše firma poskytuje autoservisní služby osobním i užitkovým vozidlům včetně veteránů.
Provádíme přípravu na STK a měření emisí u vozidel s pohonem na plyn i benzín.

Na prodej máme široký sortiment náhradních dílů a autopříslušenství na vozidla FIAT, PEUGEOT, CITROEN a na zemědělskou techniku.

Svatební výzdoba POSPA
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Dlouhodobý pronájem vozidel, zapůjčení auta - přistavení vozidel zdarma

Auto Kozelský

Dlouhodobý pronájem vozidel, zapůjčení auta - přistavení vozidel zdarma

Dlouhodobý pronájem vozidel a zapůjčení aut v Ostravě realizuje autopůjčovna Auto Kozelský, která zároveň zajišťuje přistavení vozidel v Ostravě zdarma.


Zimní servisní akce Seat-přímý příjem vozu na servis

ARAVER CZ, s.r.o.

Zimní servisní akce Seat-přímý příjem vozu na servis

Pro majitele vozů Seat je zde pravidelná zimní servisní akce, platná až do 31.prosince. V regionu Uherské Hradiště se objednávejte u společnosti ARAVER CZ-přímý příjem vozu zdarma.


Autoservis, servisní služby, oprava a údržba vozidel ŠKODA

AUTOSALON F3K, s.r.o.

Autoservis, servisní služby, oprava a údržba vozidel ŠKODA

Komplexní servisní služby nových i ojetých vozidel u autorizovaného prodejce ŠKODA Vám poskytneme v našem autoservise Autosalon F3K v Třebíči.


Servis nákladních a užitkových vozidel - Hradec Králové

SERVIS D11 s.r.o.

Servis nákladních a užitkových vozidel - Hradec Králové

Hledáte spolehlivou firmu na servis nákladních vozidel? Nebo potřebujete zajistit servis užitkových vozů? Vyzkoušejte společnost SERVIS D11 s.r.o. Předměřice nad Labem, která se specializuje na servis nákladních i užitkových vozů všech značek, především pak IVECO a TATRA. Pro tato vozidla také zajišťuje prodej náhradních dílů. Díky novému areálu s veškerým potřebným zázemím jsme schopni splnit i požadavky těch nejnáročnějších klientů. Disponujeme jak dílnou pro mechaniky, tak i dílnou pro renovaci agregátů vozidel. S námi je servis nákladních vozidel i servis užitkových vozů radostí. Umožňujeme i rychloservis, který spočívá v možnosti výměny olejů bez objednání. Vybírat u nás můžete z řady pečlivě a spolehlivě prováděných služeb, jako je: - servis nákladních vozidel a servis užitkových vozů všech značek a typů - diagnostika vozidel - klempířské a lakýrnické práce - opravy vstřikovačů BOSCH Daily, Tector, Cursor - plnění klimatizace - GO motorů a agregátů - servis olejů a maziv URANIA a TEXACO - příprava a zajištění STK, Emise - likvidace pojistných událostí - zajištění odtahu a vyproštění vozidel - možnost zapůjčení náhradního vozidla - opravy hasičské techniky - prodej náhradních dílů Svým zákazníkům se snažíme nabídnout vždy to nejlepší a nejvýhodnější řešení oprav. Zajišťujeme nejen logistiku spojenou s opravou vozidla, ale i spoustu nadstandardních služeb. Servis nákladních vozidel i servis užitkových vozů se vám u nás vyplatí a ušetří vás zbytečných starostí. Najdete nás v areálu bývalého zemědělského družstva v Předměřicích nad Labem (okres Hradec Králové).


Příprava auta na zimu, zimní prohlídka vozů Škoda, Fiat

DOBE - CAR s.r.o.

Příprava auta na zimu, zimní prohlídka vozů Škoda, Fiat

Příprava auta na zimu je důležitá. Zimní servisní prohlídka vozů Škoda, Fiat Vám bude provedena v DOBE-CAR Holešov po předchozím objednání. Klienty máme z okresu Zlín i Kroměříž.