Realizace, stavby domů na klíč i drobné stavební úpravy Olomouc, UničovRodinný dům by měl být především pevný a kvalitně postavený. Právě od toho je tu firma K&P Stavby Therm! Realizujeme stavby domů, stavby na klíč i drobné stavební úpravy.

Společnost K&P Stavby Therm má dlouholeté zkušenosti v oboru staveb domů. Postavíme váš dům spolehlivě a kvalitně. Chcete dům na klíč, novostavbu nebo jen rekonstruujete? K&P Stavby Therm si poradí se vším. Provádíme také tyto práce spojené se stavbou vašeho domu či jeho rekonstrukcí:

- klempířské práce
- pokrývačské práce
- zateplení fasád domů

S K&P Stavby Therm ušetříte energii i peníze. Ukázky našich prací můžete vidět v okolí Uničova. Ty nejhezčí stavby jsou dílem firmy K&M Stavby Therm.

Kromě výstavby domů se zaměřujeme i na prodej stavebního materiálu. Firma K&M Stavby Therm je zapsána v seznamu odborných dodavatelů Zelená úsporám. Stačí jen, když nám napíšete, co potřebujete a my to pro vás obstaráme. Spolupracujeme s firmami Stomix, Isover, Dektrade a dalšími.

Stavíte svépomocí a chybí vám lešení? I s tím vám pomůžeme. Můžete si od nás vypůjčit fasádní či Haki lešení za příznivé ceny. Je jen na vás, na jak dlouhou dobu ho budete potřebovat. Lešení vám dovezeme přímo na místo určení a smontujeme ho za vás.Zadavatelem microsite je firma 

K&P Stavby Therm s.r.o.Strojně hlazené podlahy z betonové směsi.

Strojně hlazené podlahy z betonové směsi

Plastové materiály do stavebnictví do interiérů i exteriérů.

Plastové materiály do stavebnictví do interiérů i exteriérů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

ATLANTA, a.s.

Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Stavbu bytových prostor a komplexů či stavbu objektů pro výrobu a služby zajistí v okolí Znojma a Třebíče stavební společnost ATLANTA, a.s.


Rekonstrukce bytů a rodinných domů - veškeré řemeslné práce

Zednictví Jiří Pokorný

Rekonstrukce bytů a rodinných domů - veškeré řemeslné práce

Kompletní rekonstrukci bytů a rodinných domů zajistí ve Znojmě, Miroslavi a jejich blízkém okolí Zednictví Jiří Pokorný.


Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Stavos Stavba a.s. Ostrava

Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Fasády a profesionální rekonstrukce i revitalizace domů a historických budov realizuje společnost Stavos Stavba a.s. v Ostravě, která působí v celém Moravskoslezském kraji.


Ekonomické moderní rodinné domy, dřevostavby na zakázku

Homestead, s.r.o.

Ekonomické moderní rodinné domy, dřevostavby na zakázku

Přijďte si vybrat nové bydlení k odborníkům ze společnosti Homestead, s.r.o. Na zakázku Vám postaví ekonomické moderní rodinné domy a dřevostavby v Kuřimi a Tišnově.


Realizace dekoračních, dekorativních omítek a moderních betonových stěrek

RG Interiéry - Radek Schmid

Realizace dekoračních, dekorativních omítek a moderních betonových stěrek

O rekonstrukci interiéru se postará RG Interiéry Radek Schmid. Realizujeme dekorační, dekorativní omítky a moderní betonové stěrky. Práce spojené přestavbou provádíme v Ivančicích i Mor. Krumlově.