Moření ponorem či postřikem – konečná úprava legovaných antikorozních ocelí

ELLIT PLUS Tomáš Hustý

Moření ponorem či postřikem – konečná úprava legovaných antikorozních ocelíZadavatelem microsite je firma ELLIT PLUS Tomáš HustýPovrchová úprava, elektrochemické leštění nerezových výrobků

Potřebujete vyčistit nebo upravit výrobky z nerezavějící oceli? Obraťte se na profesionály z firmy ELLIT PLUS - zajistí vám povrchovou úpravu a elektronické leštění nerezových výrobků.Společnost ELLIT PLUS provádí povrchové úpravy výrobků z nerezivějících ocelí a elektrochemické leštění nerezových výrobků.

Upravuje výrobky z nerezivějících ocelí různých tvarů a rozměrů do velikosti omezené pouze rozměry technologické vany 6000 x 1200 x 1500 mm. Povrch výrobku je kovově čistý. Podle intenzity leštění je matový, matně lesklý nebo vysoce lesklý.

Naše služby:
- chemické finální úpravy povrchu
- elektrochemické leštění nerezavějících ocelí
- elektroleštění nerez výrobků
- moření nerezových výrobků
- pasivace nerezu.

Firma zaručuje dodržení všech požadavků zákazníka na kvalitu a termín dodání.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Moření a pasivace nerezových výrobků různých tvarů a rozměrů

Moření a pasivace nerezových výrobků různých tvarů a rozměrů

Firma ELLIT PLUS provádí povrchové úpravy kovů - moření a pasivaci výrobků z nerezivějících ocelí různých tvarů a rozměrů nejen po celé České republice a na Slovensku, ale také v zahraničí.


Elektrochemické leštění kovů - kompletní povrchová úprava nerezových ...

Elektrochemické leštění kovů - kompletní povrchová úprava nerezových ...

Pokud chcete mít čistý, sjednocený a vyleštěný povrch nerezových výrobků, pak se obraťte na společnost ELLIT PLUS, která provádí elektrochemické leštění kovů a další povrchové úpravy.


Elektrochemické leštění, povrchové úpravy kovů

Elektrochemické leštění, povrchové úpravy kovů

Společnost ELLIT PLUS nabízí svým klientům elektrochemické leštění a jiné povrchové úpravy kovů, pomocí kterých dosahuje optimálních vlastností výrobků z nerezivějících ocelí různých tvarů i rozměrů.


Povrchové úpravy kovů a kovových konstrukcí

Povrchové úpravy kovů a kovových konstrukcí

ELLIT PLUS v Litovli nedaleko Olomouce je firmou, která se zabývá povrchovou úpravou kovů a kovových konstrukcí různých tvarů a rozměrů.