CONSULT VK Litomyšl – váš spolehlivý partner v nemovitostech

Zákazníkům zajišťujeme komplexní servis spojený s nemovitostmi. Kromě realitních služeb odhadujeme nemovitosti, provádíme znalecké posudky, vykupujeme nemovitosti a mnoho dalších.Pronájem bytu ve Svitavách


Prodej nebo koupě nemovitosti bez vašeho většího úsilí? Ano, nyní je to realita. Stačí, když si na pomoc přivoláte odborníky na nemovitosti z CONSULT VK Litomyšl. S námi se připravte na profesionální a individuální přístup. Více než 23 let zkušeností v oboru zprostředkování nemovitostí, členství v Asociaci realitních kanceláří ČR a další atributy z nás dělají absolutní špičku v regionu východních Čech.

Zákazníkům zajišťujeme komplexní servis spojený s nemovitostmi. Kromě realitních služeb odhadujeme nemovitosti, provádíme znalecké posudky, vykupujeme nemovitosti a mnoho dalších. S námi máte jistotu, že o vaši nemovitost bude dobře postaráno.
Potenciálním kupcům dáme vědět prostřednictvím:

- nabídky nemovitostí v inzertním bulletinu Reality východních Čech
- nabídky nemovitostí na internetu
- výměny dat v rámci realitní burzy Reality východních Čech
- přímého oslovení potenciálních kupců nemovitostí z naší databáze
- cílené aktivní nabídky nemovitostí
- a mnoho dalších způsobů, jak zviditelnit vaši nemovitost…

Pokud se nacházíte na druhé straně barikády, tedy hledáte vhodnou nemovitost, pak pomůžeme i vám. Na našich webových stránkách najdete jednoduchý dotazník, po jehož vyplnění vám pošleme nabídky nemovitostí, které splňují vámi zadaná kritéria. Kromě rodinného domu či bytu u nás hledejte i hotely, nájemní domy nebo rekreační objekty.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Provádíme odhady nemovitostí – zajišťujeme oceňování nemovitostí

Provádíme odhady nemovitostí – zajišťujeme oceňování nemovitostí

Spolehlivé odhady nemovitostí pro všechny co ho potřebují, zajišťujeme oceňování nemovitostí pro organizace a právnické osoby, které nemají své smluvní znalce - CONSULT VK Litomyšl, s.r.o.


Realitní kancelář – Consult VK Litomyšl

Realitní kancelář – Consult VK Litomyšl

Realitní kancelář Consult VK v Litomyšli Vám ráda poskytne svoje zkušenosti s prodejem a nabídkou nemovitostí v pardubickém kraji


Aktuální nabídka rodinných domů Litomyšl

Aktuální nabídka rodinných domů Litomyšl

Podívejte se na aktuální nabídku rodinných domů v Litomyšli a okolí. Mít bydlení v krásném rodinném domě je snem každé rodiny.


Pronájem, prodej a koupě nemovitostí

Pronájem, prodej a koupě nemovitostí

Nabízíme služby realitní certifikované kanceláře, vše vyřídíme za vás - Consult VK Litomyšl


CONSULT VK - realitní kancelář Choceň, Polička, Litomyšl

CONSULT VK - realitní kancelář Choceň, Polička, Litomyšl

Nabízíme Vám profesionální přístup a jsme jediná certifikovaná realitní kancelář Asociací Realitních kanceláři v České Republice v regionu.
>
>