Zadavatelem microsite je firma Ploberger s.r.o.Elektronářadí, stroje ZnojmoFirma Ploberger s.r.o., Znojmo se specializuje na prodej ručního nářadí, elektronářadí, stroje.

Nabídka -ruční nářadí, maticové, nástrčné, momentové klíče, kleště, kladiva, stahováky, sekáče, průbojníky, kladiva, nářadí upínací, speciální, sady ručního nářadí, různé kufry na nářadí, profesionální elektronářadí, vrtačky, vrtací kladiva, brusky, okružní, kotoučové pily, průmyslové vysavače, kompresory, sloupové vrtačky, stroje, pily na kov, frézy, kartáče, ořezávače trubek, tlakové nástroje, ocelové kartáče, diamantové nářadí, sekáče, nářadí je vhodné pro zákazníky z oborů kovoobrábění, stavebnictví či automobilového průmyslu.

Více informací najdete na webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zprostředkování firemního vybavení jako je nářadí, technika do provozu i dílny

Zprostředkování firemního vybavení jako je nářadí, technika do provozu i dílny

Vybavení jako je nářadí a technika do vašeho firemního provozu či dílny vám zajišťuje společnost Ploberger s.r.o. ze Znojma, která své služby zprostředkovává v České Republice i zahraničí.


Ruční a šroubovací nářadí pro efektivní bezpečnou práci

Ruční a šroubovací nářadí pro efektivní bezpečnou práci

Kvalita za skvělou cenu, to je ruční a šroubovací nářadí vhodné pro nejrůznější aplikace a průmyslová odvětví, které dodává společnost Ploberger CZ s.r.o.
>
>