Vaše ocel bude díky našemu žárovému zinkování v bezpečíZocelíme vaši ocel. Tedy přesněji řečeno – žárově ji pozinkujeme či práškově nalakujeme. Díky této trvalé protikorozní ochraně už vaše ocel nezreziví, i kdybyste chtěli. Vaší oceli dodáme dlouhou funkčnost a prodloužíme její životnost.

Mezi hlavní výhody žárového zinkování patří:

- dlouhodobá životnost
- spolehlivost
- odolnost proti mechanickému poškození
- cena
- katodická ochrana
- snadná kontrola, žádná údržba
- není potřeba dále ošetřovat
- vzhled
- po pozinkování lze s ocelí ihned manipulovat

Proč máte spolupracovat s námi? Protože my podáme vždy v oblasti žárového zinkování perfektní a bezchybný výkon. Svou skvělou úroveň nabízených služeb v oblasti zinkování si udržujeme především díky:

- precizní práci vytrénovaných rukou
- špičkové technologii žárového zinkování a práškového lakování
- bezpečnému ovládání všech součástí procesu žárového zinkování i práškového lakování
- provedení se zkušeností, jistotou a rozvahou

My říkáme, že trvalá protikorozní ochrana v podobě žárového zinkování je jako štafetový běh – týmový sport. Každý jednotlivý článek musí šlapat jako hodinky. A právě proto se vám u nás vždy dostane vysoce hodnotných služeb ve všech ohledech, které navíc můžete využívat neustále díky pravidelným okružním trasám rozvážkové služby Wiegel.

S hrdostí můžeme říci, že jsme jednou z nejvýkonnějších žárových zinkoven v Evropě. Ve více než 30 závodech v Německu, Rakousku, České i Slovenské republice se vždy najde optimální řešení žárového zinkování šité vám na míru.

Svěřte vaši ocel do dobrých rukou. Svěřte ji profesionálům na žárové zinkování. Svěřte ji nám.

Společnost zabývající se prodejem BIO potravin, přírodní kosmetiky, bezlepkových, diabetických a bezlaktózových produktů.

Související microsite
Tepelné zpracování kovů, cementování, cementace oceli
Tepelné zpracování kovů, cementování, cementace oceli

Tepelné zpracování kovů jako je cementování ocele provádí firma Q.I.P. s.r.o. Brno. Cementace oceli, kalení a zušlechťování s ochlazováním v oleji.


Obráběcí centrum, strojní vybavení, 3D měřící stroj
Obráběcí centrum, strojní vybavení, 3D měřící stroj

Základním rozvojem moderního strojního průmyslu jsou obráběcí centra a jejich strojní vybavení. Společnost Zekof, s.r.o. se zaměřuje na kovoobrábění, soustružení, frézování a další obráběcí práce.


Protipožární nátěry - ochrana kovových konstrukcí budov a prvků před vysokými teplotami
Protipožární nátěry - ochrana kovových konstrukcí budov a prvků před vysokými teplotami

Chraňte kovové konstrukce budov před požárem, nejlepším pomocníkem jsou protipožární nátěry chránící před vysokými teplotami, které realizuje společnost Lason CZ s.r.o. se sídlem v Ostravě.


Otryskání suchým ledem - čištěné povrchy zůstávají nepoškozené
Otryskání suchým ledem - čištěné povrchy zůstávají nepoškozené

Otryskání suchým ledem provádí firma ELNA-renovace s.r.o. Je to ekologická, rychlá a efektivní metoda odstraňování různých tipů nečistot. Bez poškození čistěného povrchu.


Tryskání, pískování kovů, ocelových konstrukcí, fasád i dřeva
Tryskání, pískování kovů, ocelových konstrukcí, fasád i dřeva

Tryskání taky známé jako pískování se využívá nejčastěji kovů, ocelových konstrukcí, ale i jiných materiálů. Beton, obkladové desky, fasády, kamen, dřevo.