Zadavatelem microsite je firma DVEŘE a PODLAHY s.r.o.


Terasy, terasové podlahy, fasády, sauny, nábytek ThermoWood ZlínFirma DVEŘE a PODLAHY s.r.o. nabízí jedinečný produkt svého druhu a to terasy, terasové podlahy, fasády, sauny a nábytek ThermoWood.

ThermoWood je tepelně upravné dřevo z finské borovice. Produkty zpracované touto technologií umožňují úspěšné použítí dřevěných materiálů slabší dimenze z tuzemských zdrojů. Jejich užitné vlastnosti a prodloužená doba životnosti je staví na úroveň tropických dřevin.

Produkty ThermoWood jsou naprosto ekologické a splňují přísné standardy kvality.

ThermoWood se vyrábí tepelným zpracování (v teplotním rozmezí 160 až 125 stupňů celcia), při kterém dochází ke změně vnitřní struktury, fyzikálních a mechanických vlastností dřeva. Tepelné zpracování může být použito pro úpravu vlastností dřeva na základě potřeb předpokládaného účelu použití. Odlišné teploty, doba zpracování a techniky sušení propůjčují ošetřenému dřevu různé výsledné vlastnosti, které jsou tepelným procesem pozitivně změněny. Jedná se o rozměrovou a tvarovou stálost, tepelnou vodivost, odolnost proti hnilobš, dřevokazným škůdcům a flexivilitu dřeva při úpravě do různých tvarů a forem. Celý výrobní proces je naprosto ekologický a využívá jen teplo a vodní páru bez přídavku jakýchkoliv chemických prostředků.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Celoskleněné i dřevěné dveře se skrytou zárubní

Celoskleněné i dřevěné dveře se skrytou zárubní

U společnosti DVEŘE a PODLAHY s.r.o. se sídlem ve Zlíně nabízíme celoskleněné i dřevěné dveře se skrytou zárubní.


Prodej, montáž venkovní, vchodové dveře Loprais Zlín

Prodej, montáž venkovní, vchodové dveře Loprais Zlín

Prodej a montáž venkovních, vchodových dveří Loprais realizuje česká firma DVEŘE a PODLAHY s.r.o., která se specializuje na interiérové, vchodové i bezpečnostní dveře. Ve vzorkové prodejně ve Zlíně je Vám k dispozici profesionálně ...


Interiérové dveře Sande a celoskleněné posuvné dveřní systémy a stěny Jap i Stylus

Interiérové dveře Sande a celoskleněné posuvné dveřní systémy a stěny Jap i Stylus

Interiérové dveře Sande i celoskleněné posuvné dveřní systémy a stěny Jap i Stylus najdete u firmy Dveře a Podlahy s.r.o. Vzorkovou prodejnu můžete navštívit přímo ve Zlíně, zajistíme i jejich montáž.
>
>
>
>