Fyzická ochrana majetku
Fyzická ostraha objektů

Naše společnost Henig-security servis, s.r.o. nabízí kompletní zajištění fyzické ostrahy majetku a osob. Našim klientům při uzavření smlouvy o ostraze nabízíme komplexní balíček služeb:

- instalace bezpečnostních systémů, pochůzkový systém je samozřejmostí
- s přihlédnutím k novému zákonu číslo 187/2006 Sb. O nemocenském pojištění zajistíme kontrolu léčebného režimu vašich zaměstnanců.
Dle přání zákazníka a povahy střeženého objektu mohou být po dohodě se zákazníkem prováděny tyto činnosti:
• zajištění provozu vrátnice
• obchůzková činnost
• kontroly vozidel a osob
• evidence příchodu a odchodu zaměstnanců
• evidence návštěv
• správa klíčového hospodářství
• provozování telefonní ústředny a ohlašovny požárů
• vše v kombinaci s elektronickými a kamerovými systémy
• podpora fyzické ostrahy zásahovou hlídkou
Naším cílem je minimalizovat našim zákazníkům náklady na zajištění ostrahy tím, že se sníží počet jednotlivých pracovníků a zvolí se jiná forma profesionálního zabezpečení objektů:
• instalace kamerového systému
• instalace EZS (elektronický zabezpečovací systém)
• instalace čipového a obchůzkového systému
Záznamy z kamerových systémů z velké části nahradí jednotlivé pracovníky a především zajistí důkazní materiál nejen při loupeži. Data z čipového obchůzkového systému garantují bezchybné provádění obchůzkové činnosti.Zadavatelem microsite je firma 

HENIG-security servis, s.r.o.Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Spolehlivé a rychlé značkování kovových dílů a výrobků vám zajistí firma KOVO-PRO

KOVO-PRO Povýšil Roman

Spolehlivé a rychlé značkování kovových dílů a výrobků vám zajistí firma KOVO-PRO

Pro spolehlivé a rychlé značkování kovových dílů se obraťte na firmu KOVO-PRO v Bludově u Šumperka - poskytuje kvalitní služby v oblasti kovoobrábění a CNC obrábění.


Stavební, konstrukční řezivo, pilařské výrobky-výroba, export

Malenovická pila, s.r.o.

Stavební, konstrukční řezivo, pilařské výrobky-výroba, export

Společnost Malenovická pila exportuje stavební a konstrukční řezivo, pilařské výrobky. Pilařská výroba má ve Zlíně dlouholetou tradici.


Truck servis MAN, prodej náhradních dílů Zlín

Truck Service Zlín a.s.

Truck servis MAN, prodej náhradních dílů Zlín

Zajištění kvalitního servisu vozidel MAN a prodej jejich náhradních dílů získáte rychle a bez starostí díky firmě TRUCK SERVICE a. s., se sídlem ve Zlíně. Vzhledem k tomu, že jsme partnery společnosti MAN zaměřujeme se na servisování, odtah a náhradní díly vozidel této značky. Ať už se jedná o závadu nebo jste měli nehodu s Vašim truckem, jsme Vám plně k dispozici. Máme zhruba 40 kvalifikovaných pracovníků, kteří provádí kvalitní servis s moderní technologií. Nabízíme Vám: odtažení Vašeho trucku i s návěsem (22Kč/km), vyproštění, odtah a rychlý servis vozidla po nehodě, opravu návěsu, či přívěsu, pneuservis, servis tachografů, služby karosárny a lakovny, celkové servisování brzd, motorů a převodovek, opravu topení WEBASTO a chlazení, či klimatizace značky Thermo King, záruční, pozáruční návěsové servisy (Schmitz, Kogel, Fliegl, PANAV, Berger, aj.). Mimo samotný servis prodáváme také veškeré náhradní díly značky MAN jako jsou: topení, chlazení, závěsy, točny, oleje, nápravy, tuky, chemie, aj. Naše náhradní díly jsme Vám schopni doručit po celé ČR, SR ale i v rámci celé Evropské Unie. U nás můžete platit také v Eurech. V čase, kdy se opravuje Vaše vozidlo, si můžete navíc dopřát komfortu Trucker Clubu v podobě sprchy (s ručníky a sprchovým gelem). Nejdůležitější je pro nás Vaše spokojenost a proto bereme vždy v potaz to, co je pro Vás na prvním místě, tedy kvalitu, Váš čas a nízké ceny.


Míchání barev na počkání - profesionální tónovací centrum, široký výběr z desetitisíců odstínu

ABC barvy s.r.o. Barvy laky komplet

Míchání barev na počkání - profesionální tónovací centrum, široký výběr z desetitisíců odstínu

Firma ABC barvy s.r.o. Vám nabízí míchání barev na počkání v Opavě. Poskytneme Vám široký výběr z desetitisíců odstínů a v našem míchacím tónovacím centru Vám namícháme odstín, který si budete přát.


Hotel pro rodiny s dětmi - klidné ubytování a prostorné pokoje s dětskou přistýlkou v centru Opavy

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava IBERIA TRADE s.r.o.

Hotel pro rodiny s dětmi - klidné ubytování a prostorné pokoje s dětskou přistýlkou v centru Opavy

Hledáte klidné ubytování pro Vás a Vaše děti v Opavě? Pak si rezervujte svůj pobyt v čistém hotelu IBERIA*** v samotném srdci Opavy, kde Vás ubytujeme v prostorných pokojích s dětskou přistýlkou.