Piloty, pilotové založení, pilotové stěnyPiloty, pilotové zakládání.
Pilotové zakládání je nejrozšířenější technologii pilotového založení prováděnou náběrovým vrtáním je nejdůležitější metodou hlubinného zakládání staveb
Pilotové zakládání se využívá pro:
- občanské stavby
- průmyslové budovy
- namáhané konstrukce

Firma Čeněk a Ježek s.r.o. provádí piloty o průměrech 620 mm, 750 mm, 900 mm, 1 000 mm a 1 200 mm, (výjimečně pak 1 500 mm) v délkách standardně do 23 m.
Vrtané piloty jsou prvky tvořené nosným dříkem, jež přenáší zatížení z horní stavby do únosných vrstev základových půd.
Po dovrtání a vyčištění se do vrtu vkládá armokoš a následuje betonáž piloty. V nestabilních zeminách se vrty pro piloty paží, aby byla zajištěna stabilita stěn vrtu. Vrtané piloty se provádějí v rozmanitých geologických podmínkách ve všech druzích zemin i hornin včetně pevnostní třídy R3.
Pilotové stěny
Pilotové stěny jsou nejčastěji používanou konstrukcí trvalých pažících a konstrukčních stěn.
Z hlediska vzájemné osové vzdálenosti pilot rozlišujeme volně stojící pilotové stěny, tangenciální pilotové stěny a převrtávané pilotové stěny.

Pilotové stěny vytvářejí zárubní zdi, chrání odřezy, a zářezy komunikací či vytvářejí trvalé svislé stěny objektů. Převrtávané pilotové stěny se navrhují i jako vodotěsné konstrukce.
Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.Zadavatelem microsite je firma ČENĚK A JEŽEK s.r.o.


BYT A SERVIS, družstvo Olomouc

Související microsite
Betonáž základové desky rodinného domu, realizace, výstavba hrubé stavby
Betonáž základové desky rodinného domu, realizace, výstavba hrubé stavby

Stavební firma KAPPI CZ, s.r.o. se sídlem v Ostravě provádí betonáž základové desky rodinného domu a realizuje výstavbu hrubé stavby. Díky nám bude Váš dům stát na kvalitních základech.


Realizace základové desky a hrubé stavby rodinného domu i průmyslového objektu
Realizace základové desky a hrubé stavby rodinného domu i průmyslového objektu

Betonáž základové desky a výstavbu hrubé stavby rodinného domu i průmyslového objektu Vám zrealizuje ostravská firma KAPPI CZ, s.r.o., dbající na profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci.


Vrtání studní Hradec Pardubice Chrudim Náchod Trutnov Broumov
Vrtání studní Hradec Pardubice Chrudim Náchod Trutnov Broumov

Vrtání studní provádíme v Hradci Králové, Náchodě, Trutnově, Broumově, Pardubicích i v Chrudimi. Obecně vzato pokrýváme celý Královéhradecký a Pardubický kraj. Nejprve Vám zajistíme vyhledání vody. Uděláme průzkumné vrty. Studně vyvrtáme nebo vykopeme. Provedeme čerpací zkoušky. Nakonec v případě zájmu nainstalujeme čerpadlo. Disponujeme moderní technikou a dokážeme tak pokořit každý terén včetně špatně přístupného. Nemusíte se tak bát, že právě Vy nebo Vaše zahrada byste mohli zůstat bez vody. Ať potřebujete vrtanou studnu nebo studnu kopanou s radostí se na nás obraťte! Se vším Vám pomůžeme k Vaší spokojenosti.


Základová deska včetně přípojek pro realizaci rodinného domu
Základová deska včetně přípojek pro realizaci rodinného domu

Základovou desku včetně přípojek pro realizaci rodinného domu Vám zajistíme na klíč. Potřebujete stavět rodinný dům a chcete udělat základovou desku odborníky? My jsme ti praví. Umíme nejen stavět základové desky, ale celé domy na klíč a jiné stavby. Pomůžeme Vám od sehnání pozemku, přes získání hypotéky a po samotnou stavbu základové desky či celého domu. Vyřídíme vše komplexně a ochotně Vám poradíme. Obraťte se na nás!


Eshop Europlast-koupelnové ventilátory, digestoře, ventilační mřížky
Eshop Europlast-koupelnové ventilátory, digestoře, ventilační mřížky

Pořiďte zboží značky Europlast snadno v eshopu firmy Ventilátory Zlín. Zajímavé ceny na vše - koupelnové ventilátory, digestoře, ventilační mřížky fasádní i interiérové.